• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Süper Fırsat Her Server'da 7/24 Botla Char Kasılır. (20.04.2012) Güncel

hadi diyelim cara e-mail güvenlik koyduk eee ya carın üzeri soyulursa ...

merak etme ahmet abiden zarar gelceğini hiç ummam ayrıca senide zorla kimse ver demiyor isteyen herkes veriyor ve herkeste memnun kalıyor vermeden önce herkeste böle bir korku olur fakat ahmet abi gerçekten işini iyi yapıyor ;)

valla okul açılsın ahmet abi senden başkasını görmem valla pre parasınıda + 1 aylık bot parasınıda yollayıp kastırıcam valla çar :) birde çarları göstermek için teamviewer mı kullanıyorsunuz ???

güzel birsey yapıorsuunuz okullar acılsın bende katılcam

valla okul açılsın ahmet abi senden başkasını görmem valla pre parasınıda + 1 aylık bot parasınıda yollayıp kastırıcam valla çar :) birde çarları göstermek için teamviewer mı kullanıyorsunuz ???

suanda server sistemi kurmak istiyoruz fakat pc sayisi fazla oldugu için tam bir çözüme ulasamadik bu yuzden heralde teamwiever gibi bişeyle yapacagiz

tamam diyelim çalıcak neden çalsın ??? Bak mesela ilyas abiye verdi çarını ahmet abide ona göz bebeği gibi bakıyor itemlerini diziyor görevlerini alıyor vs işte sen soyacak olsan bunları yapar mıydın ?

ya abi ben sizin msn nizi göremiorm bulamadım zahmet olmassa buraya yazabılırmısınız:S

bi soruda benden 1 lvl bi çar açıp size wersek çarı
kasma alanı sürekli değişiyo kıyafet falan sürekli değişiyo ilk başlarda gold fln yok yeteri kadar pot alamıyo fln filan işte
bu tarz şeylerlede ilgileniyormusunuz
yoksa botun kendi kendine yapmasınımı bekliyorsunuz

ahmed kemal abi 4hafta ücretini ve premium parasını versem kassanız banlanırsa bot yüzünden bana ne gibi güvence sağlıycaksınız abi biliyosun yeni bot sistemi çıkmıs

ahmed kemal abi 4hafta ücretini ve premium parasını versem kassanız banlanırsa bot yüzünden bana ne gibi güvence sağlıycaksınız abi biliyosun yeni bot sistemi çıkmıs

bu soruyu sorman bile mantiksiz ama cevaben sunu soyleyebilirim garanti verdigim tek nokta 7/24 kasilabileceğidir.
banlanir o olur bu olur ben kendi charimida botla kasiyorum banlanirsa benimkide banlanir ama sanmiyorumki joymax gibi bir firma aylik 500 1000 silk alan oyuncuyu banlasin serverlarda adam kalmaz bu para goz firmada bunu istemez buradaki amac presiz parasiz pulsuz crakli free botlarla kasilmalari engellemek bunun disinda standart proseduru yerine getiren ama botla kasilan uyelerinide bence banlamaz işine gelmez.

Aslında bende verebilirim Ama Gizli Sorumu Unuttum :( Joymaxa Mesaj Attım ama Gelmedi Cevap Daha

Tabi powerLvl bizlere kapandı sizlere burdan devam....! Hayırlı işler...

Geri