• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Süper Fırsat Her Server'da 7/24 Botla Char Kasılır. (20.04.2012) Güncel

Merhaba Ben Titan Serverindayım;
Nick:Burn0ut, Wizz/Bard Bir Yapılandırmam Var ancak Clerice Cevirmek İstiyorum Ve bunun İçin Curst Heart Toplamam Lazım Ben İstiyorumki Hem Kasılsın Lvlında Hemde Curst Heart Toplasın...
Sorularım Var;
Bir Academy'mim Var Bu sorun olurmu hepsine Pm atmamalrını ve Yanıma Gelmemlerini Söylücem...
Guildimizin Bulundugu Union Jangan Fortressın Sahibi Savas Olucagı Zaman Jangandan Cancel War yapabilirmisiniz?
Pot Parası İçin 1Hafta 24 m yeterlimi?
Curst Heartlar Yer kaplıcak bunları Skill Sıfırlama Potionuna Cevirebilirmisniz?

Bana Acil Olarak Ulaşırsanız Sevinirim Skill Sıfırladıktan sonra 1-2 Hafta Charla PvP,Job,Uniq Yapıp Zevkini Cıkarıcam ondan sonra Yine aynı 100e gidene kadar parayı yatırıcam Silk parasını pot için cekmeniz gereken M parasınıda yatırıcam...
Not:Som(64DualAxe),Som+5(32Blade&Sword) ve daha birçok item var bunlarıda Stall Acıp baska bir charda koyabilrmisniz Lütfen acil cevaplayın!

Only Char Wizz Small Pot bile yetio can 3k ztn :D
Ama Canının 5-10 katını cakıo oda ayrı :D

Levelini söLe ona göre bişey diyim ;) 90 LeveL sen Küçük Pot Yetermi 10k hp si oluo :D

Ahmet abi bende 1 hafta sonra çarımı size emanet etcem 76 levle şuanda 1 haftaya 77 olurum yani 77 lvl bi çarı 1 haftada kaç lvl yapabilirsiniz ? silver premium var çarda

Ahmet abi bende 1 hafta sonra çarımı size emanet etcem 76 levle şuanda 1 haftaya 77 olurum yani 77 lvl bi çarı 1 haftada kaç lvl yapabilirsiniz ? silver premium var çarda

Kardes Ahmed Abi demişki 1haftada kac lvl olur vb sorular sormayın...:)

benim çarım 77 iken 6 gap vardı çarda gold pre vardı 1 haftada %140 kasıo 6 gapla yani 78 %40 oldu :D senin gap 0 sa 1 haftada 4 level atlarsın rahat :)

Only Only Cbk Cvp Ver :D

Ben 66Lvl 0 Gap Wizz/Bardım Kac lvl olurum (1hafta)
Curst Heart Toplucak Bardı Sıfırlayabilecek kadar Toplayabilirmi Artarmı?

slm bende bu hizmetten yararlanmak istiyoorum ama exp degilde SP kasmak istiyoorum mümkün mü ?? birde ben avusturyada yasiyorum yani TL kullanmiyooruuz euro var...... nasill olucakk bu is ??

selamlarlla

slm bende bu hizmetten yararlanmak istiyoorum ama exp degilde SP kasmak istiyoorum mümkün mü ?? birde ben avusturyada yasiyorum yani TL kullanmiyooruuz euro var...... nasill olucakk bu is ??

selamlarlla

ozellikle sp kasmıyoruz ama gap yaparak sp toplamasını saglayabiliriz bunun disinda extra bişey yok.

msn ekliyecem ama carda silk var silk kulla nmadan botta kasarmıısnız ???

Geri