• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Taktikle Yenmek (TR)

Arcanteus

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
9 Kas 2009
Puanı
85
Evet arkadaşlar skorları görüyorsunuz yani komple taktikle yendik adamlar tek atıyordu bize hiç toplanmadan ben kötü oynadım üstten giderek tüm kulelerini ve inhibitörlerini kestim karşıma hiç adam çıkmadı sonra sıkıştılar sonra yavaş yavaş bütün kulelerini kestik ve oyunu sadece taktikle yendik :) bir nevi zoru başardık

jjkrt.png

Ne zaman yorum atacak bu diye bakıyordum merak etme artık weste geçtim :D çarım vardı zaten 22/3 gidiyorum şuan :)
Ben weste baktım ilk deneyimim çok kötü oldu adam cho 'yu aldı gitti kuleye bilerek yattı sonra 5 defa daha yattı 10 dk oyundan çıktı 10 dk sonra geldi 5-6 defa daha yattı surrender çektik ve adamı reportladık. :D

jjmw9.png

Adamlar övgü yağdırıyor :D Albania lı biri çıktı diyor Türkiye ile iyi dostuz biz felan haşin ingilizceme vuruldu adam zaten :D

hahaha :D düşündüm şimdi kanka gel ts ye konuşalım süper he

----------

Bütün maçları kazanıyorum yine kazandım rivenle :D

1-2 maç birlikte atsak da tanısak kim nasıl oynuyo belki ii bir takım çıkar :D ben ii oynarım mesela

twitch e kastığın itemler yanlış :D taktik dediğin back door sanırım takımın diğer takımı oyalarken sen kuleleri aldın ? teemoyada ap gitmeni öneririm mantarlarının dmg si artar

@lordios
Teemo ap gidiyorum bazen eserse kafama ama mantar skillini açmıyorum ben çaktırma :D

@TheMirage
Tamam gireriz oyuna TR demisin Westtemisin

@LegendM
Mert sende başla srodan daha iyi en azından :D

Karşıda 1 ap varken mr kasman yanlış teemo buldini görmek bile istemiyorum hepsi yanlış neredeyse :D neyse mobafire var ne item alınır dizilir ordan bakabilirsin .. taktiğe gelirsek Bd benim arkadaşım tr serverinde onun yan hesabıyla beraber oynamak için girdiğimde 3 kişi ile çok rahat yendiğimizde oldu Tr serverinde map kontrolü diye bir şey yok kontrol edende çok geç fark ediyor ranked oyunlarında bile denk gelmedim diyebilirim . Çünkü tr serverinde atıyorum mid kulesini alan ortayı bırakıp ya topa ya bota gıdıyor orayı aldıkdan sonra topa gıdıyor lane kontrolde yok :D

@Şibam
TR demisin Westtemi :D

@Tengri
Ya arkadaşlar sürekli rehberden bakarak yapıyorlar her işini sana doğruyu söylyim şuana kadar 3-4 oyun hariç her oyunun item ve skillerini kendim dizdim ve ayarladım :D

ya gözünü sevim su avatarla imzanı değiştir bi kötü oluyom beni kötü yollara düşürüyo :(

"twitch hydra & maw of , mundo 2 warmog , katarina botu yok ve phantom , master yi trinty gidiyor "
pardon ama neyin taktiği bu :D

Geri