• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Taktikle Yenmek (TR)

jjmw9.png

Adamlar övgü yağdırıyor :D Albania lı biri çıktı diyor Türkiye ile iyi dostuz biz felan haşin ingilizceme vuruldu adam zaten :D
abi allah aşkına o itemler ne öyle weste felan geç bişiler yap yanlış öğreniyosunuz itemleri sonra rankedda böyle alırsan görürsün küfürleri :D

----------

son günlerde yi jungle yapıyorum latede fena işe yarıyor yalnız bak 2 günde yaptıgım skorları söyliyim
1 tane penta
3 tane quadra
10 tane triple

hepside rankedda :D

abi allah aşkına o itemler ne öyle weste felan geç bişiler yap yanlış öğreniyosunuz itemleri sonra rankedda böyle alırsan görürsün küfürleri :D

----------

son günlerde yi jungle yapıyorum latede fena işe yarıyor yalnız bak 2 günde yaptıgım skorları söyliyim
1 tane penta
3 tane quadra
10 tane triple

hepside rankedda :D

Np ben 2 quadra yaptım dün girdiğim iki oyundada yanlış itemle alakası yok rehberlere bakmıyorum ben bakmıyordum doğrusu kafama göreydi tüm dizilişler katarinaya mana veren item alıyordum :D

ya gözünü sevim su avatarla imzanı değiştir bi kötü oluyom beni kötü yollara düşürüyo :(

ne kadar özenerek yaptım ben onu biliyormusun sen hahah :D

@Kimyuşin
Taktik benim leventçim :D takım s*çtı batırdı yoksa :D

Geri