• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Telefon Öneri

Countdown

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
1 Mar 2010
Puanı
10
Öncellikle Selamün Aleyküm ben telefon almayı düşünüyorum ekranı büyük olsun video izlerken oyun oynarken filan güzel olsun istiyorum sony xperia z3
lg g3 arasında kaldım hangısını önerirsiniz ? başka bir telefonda önerebilirsiniz

z3 değil ama compact modelini kullanıyorum birkaç gündür, telefon efsane diyebilirim şarj, görüntü, ses ve performans konusunda. z3 le daha iyi olacağına eminim

Bencede ios'a yönelmen yararına olacaktır android , ios'un yanında bence baya kötü derdi kasması bitmiyor

Şu dakika telefon alacak olsam, param yetiyorsa Nexus 6, yetmiyorsa Nexus 5 alırdım hiç düşünmeden. Tabi tercihim android olacaksa. Fakat farketmez deseydim, iPhone 6 ya da iPhone 6+ alırdım.

sana tavsiyem z3 al cünkü android ler arasında şuan en iyi telefon z3 ki ios a gelicek olursak hiç bi işe yaramaz güncelleme geldiği zaman batar süresinde kısalmalar oluyor yani şarj 5 saat gidiyorsa 3-4 saate düşüyor iphone 6 cok övdüler ama 5s den özellik olarak hiç bir farkı yok kamera konusuna gelicek olursak şuan ön ve arka kamerada sony xperia z3 üstüne hiç bir ciaz yok tabi lg g3 de alabilirsin ama lg lerin kötü bir özelligi var 4-5 ay sonra pikseller ölüyo büyük sıkıntı yaşarsın lg de

Ben z2 kullanıyorum z3 ile z2 arasında pek bi fark yok z3'e gelen bütün güncellemeler z2'yede geldi z3'e o kadar para vereceğine z2 al bence tabii ki karar senin z3 alsan z2 de alsan pişman olmazsın üzmez seni.

sana tavsiyem z3 al cünkü android ler arasında şuan en iyi telefon z3 ki ios a gelicek olursak hiç bi işe yaramaz güncelleme geldiği zaman batar süresinde kısalmalar oluyor yani şarj 5 saat gidiyorsa 3-4 saate düşüyor iphone 6 cok övdüler ama 5s den özellik olarak hiç bir farkı yok kamera konusuna gelicek olursak şuan ön ve arka kamerada sony xperia z3 üstüne hiç bir ciaz yok tabi lg g3 de alabilirsin ama lg lerin kötü bir özelligi var 4-5 ay sonra pikseller ölüyo büyük sıkıntı yaşarsın lg de
G3 kullanıyorum alalı 7 ay oluyor ne ölü piksel nede yavaşlama var cihaz hala ilk günki gibi.

İphone 6 kullanıyorum 4 ay kadardır gerek sarj gerek hız olsun çok çok memnunum eğer maddiyat yeterliyse 64gb ip6 alabilirsin

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Bütçe 1200 tl ona göre herhangi bir telefon markası önerebilecek var mı? Telefon da ne çok fazla oyun oynayan birisiyim ne de film-dizi izlerim sadece whatsapp , sosyal medya için kullanıyorum :D bazen günde 30 - 45 dakika oyun maksimum :D

Asus zenfone 2 veya Zenfone Zoom modelini beklemeni tavsiye ederim. 5.0 veya 5.1 güncellemisi ile daha ram tüketimi olucaktır. Zaten Cihazda 4GB ram var : ) o konudan gönlün rahat olsun. 630 TL aldığım Zenfone 5 i kullanıyorum 2GB ram modeli. ve Güncelleme olarak başarılı ve donma kasma vs yok.

Zenfone 2 vs Samsung note 4

Zenfone Zoom--- Fiziksel olarak zoom yapabilien bir optik lens var. 3x fiziksel zoom var. Hem fotoğraf hemde telefon arıyorsan Zoom 'u bekle 4GB Ramli 4Çekirdekli olucak. 1000TL-1200TL arasında fiyat olucaktır.

Son düzenleme:
Geri