• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

TTnet borcundan dolayı kapanan interneti kullanmak..

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan DaB
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bunu Bulunca Bana Mesaj Atıp Duruyodun Knk Telefondan Sonra Baktım Facedesin. Konu Açmak İçin Geç Kalmadınmı Ya :D

umut aynştaynmışta haberimiz yokmuş beyler :D

Kimliğimi açıklamak zorunda bıraktın beni..

w2kuhu.jpg

Böyle zamanlarda insan dahi oluyor valla. Benimde bi ara format atmıştım cdyi arkadaşa verdim geri ama lisans numarası istedi ertesi gün kitlendi pc,bende internete alttaki microsoft daha fazla bilgiden giriyodum sroyada tinypicden dosya seçden giriodum :D
Seninkide süpermiş işime yarıyabilir aklımda bulunsun :D

Son düzenleme:
Bunu bilmeyen kalmamıştır bence , yinede tşkler :D üstelik yasak değilmi bu?
Şuan yaptığın sadece üyelerin aklında acaba? bıraktırmak:) Denemeden önce yorumlara bakar insan ve negatif yorumları görünce sıkılır kararsız kalır.. Araştırdım ceza alan yok. 1-2 kişi var onlardanda aldığım cevap ''interneti kapattırırken para aldılar'':) Zaten internet kapanırken belirli bir miktar ücret alınır..

Geri