• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

TTnet borcundan dolayı kapanan interneti kullanmak..

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan DaB
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
HotspotShield süper ya bende aynı sorunu yaşadım https ve ultrasurfte oyunlara girmiyo sro,vs.. hotspotshieldde giriyo

İnternet kapalıyken o siteye nasıl giriceksin:D Ayrıca o çok yavaş bi sistem.. Bir video için baya bi bekletiyor.
İnternet kapalıyken ben giriyordum. hotspot 10 dakikada bir neti kapattıgı için sıkıntı oluyordu. bazen o programı durdurup bu siteyle istedigim gibi dolaştım :)
Dikkat edersen bununda başında HTTPS var :)

Sorun değil kullanın diye paylaştım zaten:D Ama bazı arkadaşların konuyu tam okumaması canımı sıkıyor.Böyleleri hiç azalmıyor nedense..

Arkadaşlar.. konuyu dikkatlice okusaydınız uyarı yaptığımı görürdünüz.Lütfen dikkat edin bu tarz yorumlardan nefret ederim hatta tiksinirim.

Bende senin avatardan tiksiniyorum söylüyo muyum ?

Üstelik ben konuyu zaten okudum. Senin oraya yazdığın benim sorduğumun cevabı değil. Aslında cevap bile beklemiyodum soruya.(bknz: )'rhetorical question'

Bende senin avatardan tiksiniyorum söylüyo muyum ?

Üstelik ben konuyu zaten okudum. Senin oraya yazdığın benim sorduğumun cevabı değil. Aslında cevap bile beklemiyodum soruya.(bknz: )'rhetorical question'
Söyledin rahatladın uzatmaya gerek yok.. Ben arkadaşlara bu durumu uzatmaları halinde faiz alıcaklarını söyledim zaten senin tekrarlamana gerek yoktu:) Neyse uzatmayalım kırdıysam kusurabakma

Söyledin rahatladın uzatmaya gerek yok.. Ben arkadaşlara bu durumu uzatmaları halinde faiz alıcaklarını söyledim zaten senin tekrarlamana gerek yoktu:) Neyse uzatmayalım kırdıysam kusurabakma

Espriyi anlatmak için sonuna parantez içinde ŞAKA yazmak veya smiley kullanmak zorundayım sanırım. Yada spoiler açıp ne anlatmak istediğimi uzun uzadıya yazsam daha iyi olur gibi.. Çok kırdın beni. Çok.
b6ed476592872323eeaf703532ab7410.gif

Umut kardeşim ben HotSpot Shieldi indiriyorum Silkroadı çalıştırır dimi ? :)

Faturayı ödeyemediğim zamanlar oluyor ve acil internete ihtiyacım oluyor.Süper paylaşım.Teşekkürler :)

Benim netim okul açılınca kesilir belki kanka anneme desem bu yöntemi kac kuruş faiz gelir ?

Moderatörün son düzenlenenleri:
Geri