• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

TTnet borcundan dolayı kapanan interneti kullanmak..

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan DaB
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
alıyorlar benim 1 günlük gecikmeye 3tl para fazla verdim. faturada gecikme bedeli yazıyordu.

Benim Dün internetim kesikti valla umut sayesinde o günü facebookda mesajlaşarak geçirebildim sorunsuz şekilde son hız video bile açıyor :D

Az önce arkadaş geldi 2 şarkı indirirmisn die bizim net kesik,dedim gel benle indim evlerine gösterdim kullanıo çocuk :D Tamda konunun üstüne gelmiş oldu

Sorun değil kullanın diye paylaştım zaten:D Ama bazı arkadaşların konuyu tam okumaması canımı sıkıyor.Böyleleri hiç azalmıyor nedense..

eninde sonunda almıyacaklar mı o parayı ?

alıyorlar benim 1 günlük gecikmeye 3tl para fazla verdim. faturada gecikme bedeli yazıyordu.

Arkadaşlar.. konuyu dikkatlice okusaydınız uyarı yaptığımı görürdünüz.Lütfen dikkat edin bu tarz yorumlardan nefret ederim hatta tiksinirim.
Uyarı: Bu yöntemler sadece faturasından dolayı kapanan internetler için geçerlidir.. Dondurulan veya kapatılan internette çalışmaz. Ve şunu unutmayın faturalarınızı ödemediğiniz sürece faizler güzel güzel girecektir..

Geri