• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

TTnet borcundan dolayı kapanan interneti kullanmak..

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan DaB
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ben bi ara denedim dsl kesmişlerdi ama ondan yoktu sende dsl kesmedilermi

konuyu yerine tasirsaniz guzel olur =D

Son düzenleme:
off aga sen naptın yav :).Bende 8 mbit 15gb kotalı olduğu halde kotayı geçince hız düşmüyo diye seviniyodum.Forumda en yararlı paylaşım oldu heralde :)

Umut ellerine sağlık bugün borç hatırlatma servisi aradı yarından bugünden kesilir :D

Kimliğimi açıklamak zorunda bıraktın beni..

w2kuhu.jpg
Ow ye
DaB mod On

Paylaşım için teşşekürler. Dün paylastın okumustum bugunde net kesildi borcu ödemeye gittim sistem yok. Senin sayende kullanmaya devam ediyorum. arada internet kesiliyor ama 2 saniye sürüyor kesilmesi :)

Paylaşım için teşşekürler. Dün paylastın okumustum bugunde net kesildi borcu ödemeye gittim sistem yok. Senin sayende kullanmaya devam ediyorum. arada internet kesiliyor ama 2 saniye sürüyor kesilmesi :)
Önemli değil:) Aklında sorusu olan kaldımı? kanıt burda işte:D

Artık ihtiyacım kalmadı. Borcu ödedim :D Bu arada düzenli olarak internet kesilmesi tam 10 dakikada bir 1 saniyelik internet kesintisi oluyor. ve UltraSurf işe yaramıyor. Hotspot Shield herşeyi karşılıyor :)

Artık ihtiyacım kalmadı. Borcu ödedim :D Bu arada düzenli olarak internet kesilmesi tam 10 dakikada bir 1 saniyelik internet kesintisi oluyor. ve UltraSurf işe yaramıyor. Hotspot Shield herşeyi karşılıyor :)
İşe yaramıyor demeyelim sen yapamamış olabilirsin:) uzun süre kullandım çünkü

Şuan yaptığın sadece üyelerin aklında acaba? bıraktırmak:) Denemeden önce yorumlara bakar insan ve negatif yorumları görünce sıkılır kararsız kalır.. Araştırdım ceza alan yok. 1-2 kişi var onlardanda aldığım cevap ''interneti kapattırırken para aldılar'':) Zaten internet kapanırken belirli bir miktar ücret alınır..
Hayır benim 1 tanıdık kullanıyordu yasak ama kullanıyorum filan demişti :)

Geri