• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ümit abiye... (Kimse silmesin!)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Reira
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu ip limit 2 olsun diyen adammi?. eger sensen sen dinlemedin devam ettin ip limit 2 olsun veya 3 olsun diye simdide konu acmissin umit abiye yok silmeyin felan :hsml: komedi adamsin

Bu ip limit 2 olsun diyen adammi?. eger sensen sen dinlemedin devam ettin ip limit 2 olsun veya 3 olsun diye simdide konu acmissin umit abiye yok silmeyin felan :hsml: komedi adamsin

Ya anlatamıyorum galiba, ben ilkten ip limit düşmesini felan düşünüyordum, sonra Ümit abi 8'li partileri önleyecek imkanlarımız yok gibisinden sözler söyleyince ben sustum. Sonra Bp Özellikleri diye bir konu açıldı, ip limit 4 yazıyordu, proxy diye birşey var niye ip limitin ne anlamı var diye sordum.. çok ısrar ettim ve ban yedim. şimdi düşünüyorumda ip limit açmak isteyenin işi proxy ile dahada zorlaşacak. tamam iyi hoşta kuran ile kuramayan arasında adaletsizlik olmayacak mı? deseydiki 8'li parti kuranlar yakalandıkları yerde ceza veya ban yiyecekler bunuda tek laf etmezdim. Bir sürü seçenek var ama Ümit abi çok inatçı... neyse karışmıyorum onun işine sonuçta parayı ben ödemiyorum.

Sende doğru düzgün bir bilgisayar al, sende aç. :) Senin donanımın yetmiyor diye milleti neden kasıyorsun ?
sanki gta 5 cıktıda adam donanımını değiştirecek 40 yıllık silkroad oynucak adam şaka gibi yorumlarınız var arkadaş ya neymiş yeni pc almış mış yok ya başka?

Bak sana son kez söylüyorum. Ne söylediğin umrumda değil, aldığım karar mantıklı veya değil ip limit 4 ve bu karar değişmeyecek. Ne dersen de, iki dünya bir araya gelse yaptığım şey doğru da olsa yanlışta olsa bu değişmeyecek o nedenle aldığım karara saygı duy ve şu ip konusunu açıp durma.

Keyfim böyle istedi böyle yaptım, açıklama yapmak ve hesap vermek zorunda değilim. Benim bildiğim bir oyuncu oynayacağı oyuna bakar beklentilerini karşılıyorsa oynar karşılamıyorsa oynamaz ve kendi beklentilerini karşılayacak bir oyun arar. Ama sen burda benim kararımı zorla değiştirtmeye çalışıyorsun ve aldığım kararın yanlış olduğunu ısrarla kafama sokmaya çalışıyorsun. Bak diyorum ki, aldığım karar yanlışta olabilir doğruda ama umrumda değil. Böyle bir karar aldım ve bu karar kesinlikle değişmeyecek ben istemediğim sürece. İşine geliyorsa oynarsın gelmiyorsa oynamazsın, kimse sana zorla bp oynatmıyor.

allah aşkına proxynin neresine internet hızın kaldırmayacak bi düşün sanki 1gb yiyecek proxyle girerken alt tarafı başka ip ve porttan giriceksin ne var bunda?

Bak sana son kez söylüyorum. Ne söylediğin umrumda değil, aldığım karar mantıklı veya değil ip limit 4 ve bu karar değişmeyecek. Ne dersen de, iki dünya bir araya gelse yaptığım şey doğru da olsa yanlışta olsa bu değişmeyecek o nedenle aldığım karara saygı duy ve şu ip konusunu açıp durma.

Keyfim böyle istedi böyle yaptım, açıklama yapmak ve hesap vermek zorunda değilim. Benim bildiğim bir oyuncu oynayacağı oyuna bakar beklentilerini karşılıyorsa oynar karşılamıyorsa oynamaz ve kendi beklentilerini karşılayacak bir oyun arar. Ama sen burda benim kararımı zorla değiştirtmeye çalışıyorsun ve aldığım kararın yanlış olduğunu ısrarla kafama sokmaya çalışıyorsun. Bak diyorum ki, aldığım karar yanlışta olabilir doğruda ama umrumda değil. Böyle bir karar aldım ve bu karar kesinlikle değişmeyecek ben istemediğim sürece. İşine geliyorsa oynarsın gelmiyorsa oynamazsın, kimse sana zorla bp oynatmıyor.

Tamam abi özür dilerim bidaha bp hakkında olumlu veya olumsuz tek kelime etmiycem. sen ip ban attıktan sonra bile ben bp oynamaya devam ettim sırf serverin iyiliği için uğraştım ama neyse kabul ediyorum suçumu fazla burnumu soktum kararlarınıza. ama ben forumdan süresiz uzaklaştıralacak ne yaptım?

Tamam abi özür dilerim bidaha bp hakkında olumlu veya olumsuz tek kelime etmiycem. sen ip ban attıktan sonra bile ben bp oynamaya devam ettim sırf serverin iyiliği için uğraştım ama neyse kabul ediyorum suçumu fazla burnumu soktum kararlarınıza. ama ben forumdan süresiz uzaklaştıralacak ne yaptım?

Bi düşün bakayım ne yapmış olabilirsin ? Bana her mesaj attığında mesajının içerisinde 40 tane yan hesap var ve bana "abi bu hesapları banla artık tek bir hesap alıp düzgünce takılacağım diyorsun"... Ama aradan 2 gün geçiyor ve yine 40 tane hesap açıyorsun ve yine aynı şeyleri tekrarlıyorsun. Açıkçası ben senden, takıntılarından ve yan hesaplarından bıktım usandım. Cidden çok dengesiz davranışların var, seninle uğraşmak zorunda değilim ben... Kendine bir çeki düzen ver ve herşeyi takıntı yapmayı bırak.

Bi düşün bakayım ne yapmış olabilirsin ? Bana her mesaj attığında mesajının içerisinde 40 tane yan hesap var ve bana "abi bu hesapları banla artık tek bir hesap alıp düzgünce takılacağım diyorsun"... Ama aradan 2 gün geçiyor ve yine 40 tane hesap açıyorsun ve yine aynı şeyleri tekrarlıyorsun. Açıkçası ben senden, takıntılarından ve yan hesaplarından bıktım usandım. Cidden çok dengesiz davranışların var, seninle uğraşmak zorunda değilim ben... Kendine bir çeki düzen ver ve herşeyi takıntı yapmayı bırak.

bu konu hakkında birşey diyemem ne desen haklısın :( ip ban yiyerek ben iyi bir ders aldım. taktığım şeylerin ne kadar boş ve gereksiz olduklarının farkındayım şimdi.

Ümit abi aslında arkadaş bir yandan doğru bir yandan yanlış söylüyor.Doğru olan yer ; donanım ile ilgili.Pc özellikleri kötü olan biri 8 char açamaz. (clientless + proxy ile yine açar ama..) Ama parantez içinde söylediğim proxy olayını bilen biri açar.Bilgisayar özellikleri güzel olan biri ise 8/8 EU pt açar.İstesem şuan ben açarım ama bir yasak var ve bu yasağa uymak istiyorum.

yFqH1Fy.png

Yanlış olan yer ise ; arkadaş dedim dedik.Dedikleri(ne)mize saygı göstermiyor , saygısızlık yapıp birilerine laf sokuyor.Kendini haklıyken haksız duruma düşürüyor.Bu yüzden banlanıyor.Bu forumda irade özgürlüğü denen birşey var diye biliyorum.Kurallara uyan forumda durur.Uymayan uzaklaştırılır veya uydurulmaya çalışır.Herneyse Ümit abi , bence 8/8 açanı görürsen banla , banlaki bir daha açmak istemesinler. :) 1-2 tane parti tespit edip banlasan bir daha cesaret edemezler. :) Ederler ama emekleri boşa gider.Bu sebepten dolayı gerçek oyuncular ortaya çıkar , eğlence artar , piyasa bozulmaz. :)

Ümit abi aslında arkadaş bir yandan doğru bir yandan yanlış söylüyor.Doğru olan yer ; donanım ile ilgili.Pc özellikleri kötü olan biri 8 char açamaz. (clientless + proxy ile yine açar ama..) Ama parantez içinde söylediğim proxy olayını bilen biri açar.Bilgisayar özellikleri güzel olan biri ise 8/8 EU pt açar.İstesem şuan ben açarım ama bir yasak var ve bu yasağa uymak istiyorum.

yFqH1Fy.png

Yanlış olan yer ise ; arkadaş dedim dedik.Dedikleri(ne)mize saygı göstermiyor , saygısızlık yapıp birilerine laf sokuyor.Kendini haklıyken haksız duruma düşürüyor.Bu yüzden banlanıyor.Bu forumda irade özgürlüğü denen birşey var diye biliyorum.Kurallara uyan forumda durur.Uymayan uzaklaştırılır veya uydurulmaya çalışır.Herneyse Ümit abi , bence 8/8 açanı görürsen banla , banlaki bir daha açmak istemesinler. :) 1-2 tane parti tespit edip banlasan bir daha cesaret edemezler. :) Ederler ama emekleri boşa gider.Bu sebepten dolayı gerçek oyuncular ortaya çıkar , eğlence artar , piyasa bozulmaz. :)

adam zaten ip limit koymuş 4 bide 8li pt açanın peşinden takip mi etsin hadi banladı o adam durmaz yine kasar yine kasar öyle öyle uzar bu çözemez şuanlık iyi server durumu

... başka bir konudan ban yemişim ... inan hiç aklıma gelmedi bu. bu yüzden ban yediğimi bilseydim hiç uğraşmazdım. bütün vaktimi buraya ayırdım bi kerecik affetsen? :) söz bida şu hesabı banla dersem direk ip ban at olmaz mı? bp hakkında karışmıyorum artık herkes gibi bende haddimi bilmeliyim ben sadece bir oyuncuyum. bazı şeyleri iş işten geçtikten sonra anlıyorum :(

Herkesi takip edip banlayacak bir durumum ve zamanım yok. Bu işi yapamam, yapamayacağım bir işi de elime yüzüme bulaştırmak yerine yapmamayı tercih ederim. O nedenle şu ip limit ve 8 char konusunu cidden daha fazla duymak istemiyorum.

Her insanın bir kapasitesi ve sahip olduğu yaşam koşulları vardır, benim kapasitem ve yaşam koşullarım 8 char açmaya çalışanları engelleyebilecek düzeyde değil, ben yapabileceklerimi ve yapamayacaklarımı biliyorum zaten o nedenle yapamayacağım birşey hakkında bana ısrarla yüklenmeniz ve akıl vermeye çalışmanız hem boştur hem de saygısızlıktır.

Açık açık söylüyorum ya neyini anlamıyorsunuz "8 char açmaya çalışacak olanları durduramam" isteyen kişi bir şekilde açar, ne kadar önlem alınırsa alınsın kafasına koyan bunu yapar... İp limiti de çok isteniyor diye koydum, bana kalsa hiç koymazdım çünkü boşa verilmiş bir mücadele. Yeterki kimse bana ip limit koymadın ondan server bu hale geldi demesin diye. Limit koydum ama hiç bir etkisi ve farkı olmayacak ben de bunu en az sizin kadar iyi biliyorum.

İP limit olsun olmasın işi bilen yine 8 char açıyor o yüzden tartışmak bile mantıksız bence.

İP limit olsun olmasın işi bilen yine 8 char açıyor o yüzden tartışmak bile mantıksız bence.

ben buraya oyun üzerine tartışmaya gelmedim. işi bilen açıyorsa, işi bilmeyende açmalı diye düşünüyorum. sadece forumdan tamamen uzaklaştıralacak ne suç işledim onu öğrenmek istedim. .s hava kararıyor bütün günüm gitti bari banı kalksada birişe yarasa? :) ip ban kalksın ben bi süre forumda pasif kalacağım sonra ortalık sakinleştiğinde gireceğim olmaz mı?

birde birşey belirtmek istiyorum son kez, bp resimler bölümde biri benim party diye bir konu açmış, altındaki yorumları okuyun ''ip limit yokmuydu'' gibisinden sözler edilmiş. yani daha ip limit olsun diyenler neye yaradığını bilmiyorlar. neyse siz daha iyi bilirsiniz yinede proxy ile çok basit çar açmak zaten.

ben buraya oyun üzerine tartışmaya gelmedim. işi bilen açıyorsa, işi bilmeyende açmalı diye düşünüyorum. sadece forumdan tamamen uzaklaştıralacak ne suç işledim onu öğrenmek istedim. .s hava kararıyor bütün günüm gitti bari banı kalksada birişe yarasa? :) ip ban kalksın ben bi süre forumda pasif kalacağım sonra ortalık sakinleştiğinde gireceğim olmaz mı?

birde birşey belirtmek istiyorum son kez, bp resimler bölümde biri benim party diye bir konu açmış, altındaki yorumları okuyun ''ip limit yokmuydu'' gibisinden sözler edilmiş. yani daha ip limit olsun diyenler neye yaradığını bilmiyorlar. neyse siz daha iyi bilirsiniz yinede proxy ile çok basit çar açmak zaten.

Her ban yiyenin banı akşama açılsaydı...

neyse yeter bu kadar konum amacına ulaştı gerisi Ümit abiye kalmış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri