• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

V2!/WallpLeech/Hd Wallpaper aramaya son

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan LegendM
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

LegendM

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
18 Haz 2009
Puanı
69
JVUMS.jpg

Arkadaşlar hepimiz hd wallpaper ararız sonra bir güzel indirirz vs ben işte bunu kolaylaştırmak için basit bir program hazırladım

Program tek tıkla resimleri seçtiğiniz klasöre indiriyor.

Versiyon 2

Program yüzlerce kat daha stabil,çok daha hızlı çalışıyor

Download

Son düzenleme:
arayüz kat kat kat hızlandı
JmQFb.jpg

tarayıcı saçmalığından kurtulduk,biraz uğraştırdı ama çok güzel oldu

edit:Böyle çok hoş oldu ama çok yavaşladı,hızlandırayım derken batırdığım için eski sistem devam :D

Son düzenleme:
Programı indirdim, yan'a doğru açtım, her taraf textbox, label. Onları koyacağına dire bir string ile yapabilirdin. Ben onları vb6 da yapıyordum bilmediğimden. Bu arada program hoş, reklam var ve geç yüklüyor. Sanırım Wb kullanıyorsun, bunun yerine ("src") mantığı ile resimleri PicBox'a kolaylıkla alabilir, downloadları aynı nesne ile devam ettirebilirsin.

Programı indirdim, yan'a doğru açtım, her taraf textbox, label. Onları koyacağına dire bir string ile yapabilirdin. Ben onları vb6 da yapıyordum bilmediğimden. Bu arada program hoş, reklam var ve geç yüklüyor. Sanırım Wb kullanıyorsun, bunun yerine ("src") mantığı ile resimleri PicBox'a kolaylıkla alabilir, downloadları aynı nesne ile devam ettirebilirsin.
Sorma ya sağ tarafı kapatmayı unutmuşum onu düzelttim,labeller ile çok rahat oluyor.İndirirken izle bak takır takır yapıyor

http://i.imgur.com/JmQFb.jpg

Burdaki gibi img olarak ekledim oda gayet güzel ama bu sefer çok yavaş yükleniyor.

----------

Bu arada program biraz yavaşladı farkındayım,sunucu tırt çıktı.

Şimdi alternatif kaynaklar ekliyorum .Hem resim çeşitliliği olur hemde bir site böyle çöktüğünde diğerine geçeriz

Önerim, program'a yüklediğin resimler 200kb geçmesin. Mb olarak yüklersen kasar. Ya mantığı değiştireceksin yada boyutunu küçülteceksin.

Önerim, program'a yüklediğin resimler 200kb geçmesin. Mb olarak yüklersen kasar. Ya mantığı değiştireceksin yada boyutunu küçülteceksin.

Önizleme olan resimleri diyorsan tanesi 15 kb
0r67j.jpg

Yaklaşık 230 kb yapıyor
Eğer indirdiği resimleri diyorsan onlar ortalama 500 kb ve boyutu düşürmem demek kaliteyi düşürmem demek olur.

Resimleri çekmek kolay 1 saniye sürüyorda picture box'a aktarırken program baya zorlanıyor

Bu arada program hızlandı,dediğim gibi sunucudan olan bir sorun düzeliyor.Yinede ben alternatif kaynak ekliyorum
mert yavaş yavaş işi büyütüyorsun bakıyorumda :D

mert yavaş yavaş işi büyütüyorsun bakıyorumda :D

Tamamen ihtiyaç :D
Bilgisayara resim indireyim dedim sonra dedim neden arşiv yapmıyorum :D

Sonra tek tek farklı kaydet falan uzun hikaye 2 saat lik kodlama sonucu ortaya bu program çıktı,seviyorum böyle şeyler yapmayı.

Beyler pardon yeni versiyonu koydum zannediyorum,v2 yi hemen ekliyorum :D

Ha konuyu görmemişim, siteyi takip ediyordum :) Bu programınıda beğendim, hatta şuanki masaüstüm programdan.Ellerine sağlık, diğer versionda eksiklikler giderilir zaten.

Geri