• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

VB.NET Sorular - Kod istekleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cottonmouth
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Tesekkur ederim.
Birde ebeveyn denetimi programi uzerinde calisiyorum keylogger mantigi ile yapiyorum. Ancak kaydedilen ekran goruntusu ve loglari cekildikten sonra otomatik programfiles a atmasini istiyorum.
Aciklamani pek anlayamadim kod olarak verebilir misin.

Kod verirsem sen yapmış olmazsın :D Mantık basit verdiğin kodları timer içine yaz süresini ayarla. Yada buton kalsın görünmez yap timer ile istediğin aralıklarla butona tıkla.

Bende öyle yaptım :D
Ama nasıl otomatik kaydedicek sorun orada.

Birde devexpress i kuramıyorum. Formu açınca hata veriyor.

Creddy online otomatik giriş yapmak istiyorum yani şu şekilde ben kullanıcı adını şifreyi yazıcam textboxlara buttona tıkladığımda oyun açılıp textboxlardaki şifreyi oyuna aktarcak oyuna girmeye çalışacak
ama şu launcherdan nasıl yapıcam onu :S
zxcsr.jpg

programın görünüşü şu şekilde olacak :)
asddddh.jpg

Son düzenleme:
Arkadaşlar devexpress DLL dosyaları yok. Diğer hata gitti bu geldi.

Arkadaşlar bir sorum olacak. Ebeveyn Denetimi adlı bir program yazıyorum ve SS çekip otomatik olarak C' ye atmasını istiyorum. Mümkünse S adlı bir klasör oluştursun ve bunun içerisine atsın. Ancak her atışında rakamlar 1 artsı.
Örneğin: ilk attığı deneme1 ikinci attığı deneme 2 v.b

silkroad r ye giriş yapmak için bi program yapmayı plan lıyorum yukardada resimleri verdim ma hiç yardımcı olan yok mu .?

Server capacity programı yapmak istiyorum.Serverda kaç kişi online olduğunu ve server durumunu göstercek.

Geri