• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[VSRO] Arabia Town, 125 Skiller Sorunsuz DB ve Client

Arkadaşlar ben bu db yi denedim tek sorun item dg lerinde mesela 13 dg icon u var 12 dg yazıyor takınca 15 dg görünümü çıkıyor :D

Amonra keşke paylaşmasaydın bunlara paylaşmaya bişi deymez çünkü 125 skilleri paylaştım.. mübarek çalışmıyorda bır bır diyede öttüler çalıştıran çalıştırıyo diyorum adam çöp diyo.. Asla ama asla bişi paylaşmam bende...

Bu arada DB nin diğer özelliklerinide merak ettim.. Amalrun filan eklidir sanırım.. diğer şeyler filanda ekli mi?

Kardeşim Birde Server Files Koyarmısın Hata Veriyor Server Filesler

Gameserverde Map hatası ve Region hatası veriyor Datanın içine çıkardım data pk2yi ama çözemedim bir türlü :ent

db kuruldu sorunsuz fakat loaderle fln secilmiyor client type.txt hatasi veriyor degistirdigim halde nasil duzeltebiliriz acaba

Sorun yaşayanlar içim akşam server files eklicem şuan dışardayım

Konu ragezoneden alınmış bir db client ile açılmış ilk öncelikle warez bir paylaşımdır. Map hatası alanlar cons fortress ekli olduğu için almaktadırlar cons fort ekli bir game server kullanın iyi forumlar.
Loaderle girememe sorunu ise loader type.texti bulamadığı içindir.Bu yüzden giremiyorsunuz media editlenmiş pk2 extractorle açıp bakabilirsiniz. Özel editli extractörle sorunsuz açılacaktır ama mediapk2

Konu ragezoneden alınmış bir db client ile açılmış ilk öncelikle warez bir paylaşımdır. Map hatası alanlar cons fortress ekli olduğu için almaktadırlar cons fort ekli bir game server kullanın iyi forumlar.
Loaderle girememe sorunu ise loader type.texti bulamadığı içindir.Bu yüzden giremiyorsunuz media editlenmiş pk2 extractorle açıp bakabilirsiniz. Özel editli extractörle sorunsuz açılacaktır ama mediapk2

Eyvallah Kardeşim İşime yarar ins.

Cons ekli gameserver kullanıyorum ama nafile hata veriyor çözemedim yahu bi :pff:

demek istediğim bu 12 dg yazıyor 15 dg görünümü var iconu 13 dg çözemedim gitti :D

g7b6c.jpg

Öncelikle eline sağlık,
DB nin diğer özelliklerinide alabilirmiyiz arkadaşım, arap map ve 125 skiller tamamda, amalrun , ve son dressler ne durumda, pet2 lerin hangileri var
son updatelerden neleri barındırıyor, kaç dg, genelde görülen ve düzeltilmesi gereken sorunlar nelerdir, cons fw eklimi vs vs ?

Ben Client i indirdim ama Launcher i açmak için tıkladıgımda 'Memory' Hatası veriyor sonra launcher saçma bir biçimde açılıyor sorun nedir ?

sro_client.exe ye tıkladığımda Açılanlar;

İlk bu;

Sonra bu:

Ve Luancher;

Son düzenleme:
Biri Bakabilirmi Lütfen ? Game Server Açılmıyor media.pk2 Özel edit Birşey import edince launcher bozuluyor ben nasıl oyuna giricemmm ?
Loader demeyin çalışmıyor :(

Gordügünüz Gibi Bu Hatayla Karsı Karsıyayım... Certten CIkmıyor.

----------

Gayet sorunsuz çalışıyor arabian moblarından bazılarını eklemişsin ben tamamını ekledim suan bu databaseye fakat 2-3 bug dışında db sorunsuz onuda herkez düzeltebilir .

----------

Server_Files'te data olmadan gameserver hata verir RefObjComman - Failed Map Hatası gibi cert'te kalır . [Client'in datası]

Gayet sorunsuz çalışıyor arabian moblarından bazılarını eklemişsin ben tamamını ekledim suan bu databaseye fakat 2-3 bug dışında db sorunsuz onuda herkez düzeltebilir .

----------

Server_Files'te data olmadan gameserver hata verir RefObjComman - Failed Map Hatası gibi cert'te kalır . [Client'in datası]

Kardeş birde benim sorunuma baksan ne yapmam gerek ?

Geri