• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[VSRO] Arabia Town, 125 Skiller Sorunsuz DB ve Client

Ne sorun var sende acaba ?

Aynı şekilde bendede Game server cert den çıkmıyor. ve Kendi serverime girmek için indirdiğim client'in içindeki media.pk2 nin IP'ını değiştirmek için edit yaptıgımda launcher saçma sapan oluyor ? (Biraz yukarlarda launcherin resmi var)

Amonra server filesleri paylaşsan keşke çok daha iyi olur?

Merhaba, öncelikle güzel db'ye benziyor deniyeceğim senin kendi geliştirdiğin database'mi bilmiyorum fakat constantinople fortess varmi acaba ? dbde ?

Biri bana güncel server files verebilir mi? Bendeki server fileslerin portları bozuldu ve yedeği yok malesef.

Game Server Çalışmayı durdurdu diyor Ayrıca Client in IP'sini Editlediğimde launcher bozuluyor

Merhaba, öncelikle güzel db'ye benziyor deniyeceğim senin kendi geliştirdiğin database'mi bilmiyorum fakat constantinople fortess varmi acaba ? dbde ?

ewt herşey ekli cons fw felan sorunsuz ben denedim gayet güzel bir db.

datayı çıkarmak için pk2 extractor linki verir misiniz bendekinde out of memory diyorda

Auto DC .. after ~10 minutes
and create lot file .log in folder data ;)

Yardım Edın.

Yardım Edın Arkadaslar Lutfen Sorunum Su.

g8fd7.gif

Ekleyebilen bana özel mesaj yollayabilirmi DB Restore Edildi Datayı files e ekledim ancak Game server hata veriyor ayrıca Client'de media.pk2 ıp editlediğimde launcher saçma sapan bir hale geliyor :(

Redkit Sorun Ney Soyle Cozeyımde Benım. Sorunu Halledersek Guzel Olur Yukarda Foto Var.

SingleShot Yeni Fileslerde Veren Hata Bu Kardesim.

Yeni Verdigin Fileslerde Bu Hata Verıyor.

g8jdv.gif

Beyler bu Mapdaki Cadırlarda Charlar Bugda Kalıyo Yavaşlıyor NAsıl Çözebilirim ya

Geri