• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[VSRO] Arabia Town, 125 Skiller Sorunsuz DB ve Client

Clientte benimde sorun var uyumlu loader bulamıyorum.sro_client olduğu gibi kalıyor.

Gameserver Açtıgımda Değişik bir hata veriyor kapanıyorum hep yenisi açılıyor VDS ye giremıyorum o hatalar yüzünden. :)

Ben herşeyi hallettim loaderle açıyorum login geliyor ID PW yazıcam sro_client çalışmayı durdurdu diyor :S

----------

Bu hatanın çözümü nedir. Arkadaşlar yok mu bilen birisi ?

g90dr.png

Ben herşeyi hallettim loaderle açıyorum login geliyor ID PW yazıcam sro_client çalışmayı durdurdu diyor :S

----------

Bu hatanın çözümü nedir. Arkadaşlar yok mu bilen birisi ?

g90dr.png

Kardeşim ben oraya kadar gelebilsem çözmeye çalışır yardım ederdimde Gameserver da kaldım ben :S

Team ver halledeyim neresini yapamıyorsun kardeşim herşey açık ve ortada zaten :D

DB 2008 ile uyumlu mu acaba yoksa R2 felan mı bilgisi olan yazabilir mi?

Burda bir sürü boş insan var kimse bilgi paylaşmıyor allahtan rehber bölümü :D

merhaba arkadaslar db için cok tesekkürler. herseyi hallettim.account bakıyorum versiyon 1.88 smc kadar hersey sorunsuz sw acık hale geliyor ama cliende tıkladıgımda full wersiyon downlad gelıyor cliendin versiyonuda 1.88 ınput ıle ıp isledim ama birturlu bunu cozemedım yardım ederseniz cok sevinirim

merhaba arkadaslar db için cok tesekkürler. herseyi hallettim.account bakıyorum versiyon 1.88 smc kadar hersey sorunsuz sw acık hale geliyor ama cliende tıkladıgımda full wersiyon downlad gelıyor cliendin versiyonuda 1.88 ınput ıle ıp isledim ama birturlu bunu cozemedım yardım ederseniz cok sevinirim

İp yi ayarlarken 1.88 yazarsan olmaz 188 yazıcaksın

188 yazdım arada nokta yok

----------

full cliendi multiupload olanı ındırdım acaba ondamı sorun var ?

server filesler senin burdakılermı bide game serwerı normal 120 cap constantın olmayan mı kullanıyorusn

server filesler senin burdakılermı bide game serwerı normal 120 cap constantın olmayan mı kullanıyorusn
Burda paylaşılan filesler hatalı server.cfg felan hepsi hatalı başka fileslerle dene datayı fileslerin içine at

arkadaslar lütfen yardımcı olurmsunz sorunuma cliendi acmaya kalktıgımda full wersiyon downland gelıyor 188 yaptım ınput ıle yıne aynı

Bazı arkadaşlar kurulumda sorun yaşıyor senin bu databesede kullandığın filesleri paylaşırsan sevinirim :)

Herşey guzelde cilente giremeyen arkadaşlar var onlara yardımcı olsan
bu db sadece arabian moblarin skill lerini almama yariyacak
Yinede teşekkür ederim yakında kendi db mi paylaşicam

Geri