• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[VSRO] Arabia Town, 125 Skiller Sorunsuz DB ve Client

125 cap ve skilli kasılması kolay bi pvp varmı?Varsa ismini verebilirmisiniz?

arkadaslar bosuna ugrasmayın db ile cliend oyunlu degıl cok sorunlu acana helal olsun multiupload cliendi bosuna ındırmeyın birde aklnızda olsun

Hiç bir sorun yok ben kurdum girdim oyuna..

DB Restore Ettim Server Files e Datayı attım ancak yeni eklenen Server files ler ile ne yapmam gerektiğitni anlamış değilim biri açıklayabilirmi ?

O server filesler hatalı :D server.cfg felan portlar uymuyor başka files bul .

Çok Tesekürler Emeğine Sağlık İnsallah Calısır...

Dediğim gibi denedim dbyi eu droplarda sorun var :) ve cadır bugu var cons fw dolayısından bug var sanırım:) fakat ellerine sağlık single..

oyunun media dosyasını editlemek için program varmı acaba

DB'yi kurdum test ettim fakat baya sorun olduğunu gördüm. Jangan , Hotan , Roc Mt. , Samarkand , Constantinople , Baghdad , Donwhang yani kısaca tüm maplarin bazı bölgelerinde char takılmaları , Arabia moblarının bazılarının skillerinin çalışmaması , Charın normal R ile vurmaması , 125 skillerinin atak dengesinin olmaması , Gameserver'inde başlangıçta çok hata vermesi gibi şeyler gözlemledim. Zaten baktım sonrada sildim pek beğenmedim fakat Baghdad'ın olması ve 125 skillerinin olması diğer arkadaşlar için bir avantajdır ama bu database ile 120 cap server açılmaz çok dengesiz olur.

DB'yi kurdum test ettim fakat baya sorun olduğunu gördüm. Jangan , Hotan , Roc Mt. , Samarkand , Constantinople , Baghdad , Donwhang yani kısaca tüm maplarin bazı bölgelerinde char takılmaları , Arabia moblarının bazılarının skillerinin çalışmaması , Charın normal R ile vurmaması , 125 skillerinin atak dengesinin olmaması , Gameserver'inde başlangıçta çok hata vermesi gibi şeyler gözlemledim. Zaten baktım sonrada sildim pek beğenmedim fakat Baghdad'ın olması ve 125 skillerinin olması diğer arkadaşlar için bir avantajdır ama bu database ile 120 cap server açılmaz çok dengesiz olur.

Kesinlikle katılıyorum aynı hataları ben yazacaktım sen yazmışsın. Örnek alexandrea job templeye giderken hoop masaüstüne atıyor ve o char bugda kalıyor. Jupiter buglu. Kale savaşı yapıları buglu. Mobların skilleri bozuk. Skill dengeleri bozuk. Kısacası işe yaramayacak bir DB ama dediğin gibi baghdad ın ekli olması ayrı bir avantaj eğer database fixlenirse gerçekten iş görür.

Db fixlemeyin kendi Db niz için gerekli olanları alın derim Bagdat ekleyebiliyorsan mobları ve mob skıllerini çekebilirsin

1 değil bir kaç sorun var

hepsiyle uğraşmaktansa bu dbden gerekli olan ları alın derim

Geri