• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[VSRO] Arabia Town, 125 Skiller Sorunsuz DB ve Client

Sakın iş yapmayın önce kurar sonra hackler :D

Moderatörün son düzenlenenleri:
Bu Arada China'ya hiç göz atmamıştım tekrar indirip bir baktım ve gerçekten acemice hazırlanmış skiller gördüm. Çok saçma yatır skilli batır biraz idare eder ama yatır çok saçma. Skillerin yarısı No İmage. Gece Gece iyi güldüm :D

Bazı skillerin resimlerinde hata varmış verdiğim dosyayı indirip deneyin muhtemelen düzelecektir.

help

Working On Sql 2008 server r2 ??
or 2012
or 2005 ?
It There an Explaining To make Server With This Files ??
Sorry I am not turkish
In Turkish :
Sql 2008 Server R2 üzerinde çalışmak?
veya 2012
veya 2005?
Bu İşte Bir Bu Dosyalarla Sunucu yapmak için açıklamak?
Üzgünüm türk değilim

Working On Sql 2008 server r2 ??
or 2012
or 2005 ?
It There an Explaining To make Server With This Files ??
Sorry I am not turkish
In Turkish :
Sql 2008 Server R2 üzerinde çalışmak?
veya 2012
veya 2005?
Bu İşte Bir Bu Dosyalarla Sunucu yapmak için açıklamak?
Üzgünüm türk değilim

Bro working ı think
Sql 2008 Server R2

Arkadaşlar Su Cadırları Nasıl kaldırırım ya yardımcı olabilecek varmı??

Hiç gerek yok eğer takıldığınız bir yer olursa ö.m atın ben tw ile size yardımcı olmaya çalışırım :)

----------

Arkadaşta restore yaparken shard restore olmuyor acaba hatalımı paylaşıldı yoksa biz mi beceremedi :D
yararlı olabilir amonrakaos eline sağlık ama restore için arkadaşlara bir tavsiyem var SQL i restart yapsınlar ;) calısan bi Db nin üzerine restore yapamaz kimse ama restart yapınca restore hatası gidecektir

2 sorum var arkadaşlar cevaplarsanız sevinirim
Bunu indirip tek başıma oynuyabilirmiyim?
Ya da bilgisayarları ethernet kablosuyla bağlayıp kardeşimle oynuyabilirmiyim?

2 sorum var arkadaşlar cevaplarsanız sevinirim
Bunu indirip tek başıma oynuyabilirmiyim?
Ya da bilgisayarları ethernet kablosuyla bağlayıp kardeşimle oynuyabilirmiyim?

Tek başınızada oynayabilirsiniz, serveri hamachi ıp leri ile kurarsanız hamachi ile oynarsınız, oynacak kişi hamachi ağına girer sonra oyuna giriş yapar.

Arkadaslar Su İşlemleri Yaptım Ama Hata Alıyorum

-DB Restore Ettim.

-Verdiginiz Clientteki Data yı Pk2 İle Çıkartıp Files deki Datalarla Degiştirdim.

-IP Falan Ayarlı

-Daha Sonra Oyunu Actım SMC Ye Kadar

-Ama Gameserver Hata Verıyor 11 dg Itemlerden 13dg Itemlere Kadar..

-Dolayısıyla GameServer Acılmayınca SwDe Acılmıyor..!!,

-Gold Prince Falan Yazıyor

-Yardım Edersenız Memnun Olurum

Tesekkurler Maxigame.. Tesekkurler Konuyu Acan Kardes.
Ramin yetmıyordur kardesım bazı townları kapatıp denersen sorunun cozulecekdır aynısı basıma gelmısdı cunku :) Aynı sekılde townların bazılarını SQL server managerden kapattım ve sorunum duzeldi sende dene bakalım emınımkı sorunun duzelıcekdır... [ 1 Teşekkürü Çok Görme..Bilgi paylastıkca coğalır ]

Geri