• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Windows 10 Resmen Yayınlandı!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Kürşad
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Çok güzel ve kullanışlı bence neyini sevmediniz anlamıyorum. :D Çok akıcı olmuş ayarlar da hoşuma gitti. :D

sizcede tema konusunda az arka plan görseli yok mu varsa ss atın bıseler koyalım ekrana

arkadaşlar cd'siz usb var ama usble sıkıntı cıkıyor nasıl format atarım ınternet uzerınden felan mumkunmu win10 kullanıyorm windwos7 geçmek istiyorm

arkadaşlar cd'siz usb var ama usble sıkıntı cıkıyor nasıl format atarım ınternet uzerınden felan mumkunmu win10 kullanıyorm windwos7 geçmek istiyorm

Windows 10 kullanıyorsan win 7 üzerinden güncelleme gecmıssen gerı donusu var 1 ay sure ıle

mzz3d8.jpg

Ya arkadaslar yenı bı sorunla karsılastım ekran kartın son surumu yuklu oldugu halde notebook ıcın ekran parlaklıgı hıcbır sekılde tepkı vermıyor ne yapıcagımı sasırdım onerı beklıyorum.
Packard Bell LM98 model ekran kartı Ati Radeon hd5650

Ya arkadaslar yenı bı sorunla karsılastım ekran kartın son surumu yuklu oldugu halde notebook ıcın ekran parlaklıgı hıcbır sekılde tepkı vermıyor ne yapıcagımı sasırdım onerı beklıyorum.
Packard Bell LM98 model ekran kartı Ati Radeon hd5650

Windows 10 için olan ekran kartı sürücü yüklü mü, yoksa önceki sürümden kalan ekran kartı sürücüsü mü mevcut?

[MENTION=148039]Ev0LutioN[/MENTION] Valla herşeyi sildim şuan sadece sıfır win10 var ama suan herseyı yoluna koydum fakat yazı tipi cok kotu boyutu ıgrenc mesela modulleri acıosun gameserver felan yazılar okunmuyor smcden ID PW yazcan yazılar o kadar kucukkı okunmuyor toad worldu acıyorm dumpu okuycam yazıların altı cızgılı okunacak gıbı degıl bı yazı tıpını nasıl degısırız fonts dan suankı calısan fontu bulup ısmınımı degıssem ne yapsam

@Ev0LutioN Valla herşeyi sildim şuan sadece sıfır win10 var ama suan herseyı yoluna koydum fakat yazı tipi cok kotu boyutu ıgrenc mesela modulleri acıosun gameserver felan yazılar okunmuyor smcden ID PW yazcan yazılar o kadar kucukkı okunmuyor toad worldu acıyorm dumpu okuycam yazıların altı cızgılı okunacak gıbı degıl bı yazı tıpını nasıl degısırız fonts dan suankı calısan fontu bulup ısmınımı degıssem ne yapsam

Buradan bilgisayarın yazı tipini/fontunu ve boyutlarını nasıl değiştireceğine bakabilirsin, yardımcı olacaktır.

Yeni sürümü indirdim kurdum yenı surumu kurulu en son ne yapmak lazım ? eskı surumu sılmeden kurdum

Eskilerini silmene gerek yok, yenisi yüklenince hallolması gerek, eğer sorunun devam ederse tümünü yani eskisini de yenisini de tüm sürücüleri kaldırıp sadece Windows10 için olanını kurmayı dene.

W10 direk yuklemek ıcın rehber konu acman sart bence sıfırdan w10 ıcın dosya lazım ne ınıcek felan sıkıntı benım ıcın

Öncelikle "Buradan" kullandığın editörün yazı tipini ve boyutunu değiştirebilirsin.

Bilgisayarın genel olarak yazı tipi ve boyutunu değiştirmek için de, "buradan" destek alabilirsin.

SMC eğer Windows'un varsayılan yazı tipi ve boyutunu kullanıyorsa, belirttiğim gibi değiştirdiğinde sorun çözülecektir. Eğer yardımcı olmazsa arama bölümünden yazı tipini aratıp bulabilirsin. Arial yaparak sorunu çözersin, boyutunu da biraz yükseltirsin.

W10 direk yuklemek ıcın rehber konu acman sart bence sıfırdan w10 ıcın dosya lazım ne ınıcek felan sıkıntı benım ıcın

Yakın zamanda açmaya çalışacağım, elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum.

Son düzenleme:
ya bu microsofttan birşey bulamıosun hep buraya tıkla dıyıp duruo

ya bu microsofttan birşey bulamıosun hep buraya tıkla dıyıp duruo

O zaman orda dediklerini kendi düşüncelerinle harmanla, denetim masasından bulunacak bir şey sadece. Veyahutta onu da yapamadın, başlat menüsünün yanına koskoca büyüteç koymuşlar, rahatlıkla bulabilirsin.

Geri