• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Windows 10 Resmen Yayınlandı!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Kürşad
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
w7 kuramıyorm işte cd bozuk usb var ama usbden atamıyorm yarıya gelıo mesla yenıden baslatması gerkeıo yenıden baslatınca en bastan baslıyo

Senin yanlış yaptığın bir şey olabilir o yüzden bu konu da yardımcı olamayacağım. Eğer yanlışın olmadığını düşünüyorsan tekrar indirip format usbsi yapabilirsin.

valla deneyemem garantıden cıktı pc 2 kere format sırasında ztn erkran kartı yandı dahada denemem

win 10 için biraz erken. güncellemeyi yaptım ve herkes gibi yarım saat içinde pişman oldum. win7 ye geri çektim bu seferde oturum acma yetkim alındı. onu düzelttim office gitti denetim masasından kaldırdım ama bu seferde bir daha hiç bir program kuramadım.
win 10 gelecek vaat ediyor ama şu an için erken uzak durun. önce hatalarından tamamen ayıklansın.
ne güzel 1 yıldır format atmıyordum yazık oldu oyunlar,pragramlar gitti.

Windows 10 guncellemesi bana geldi bugun. Guncelledim ve burada yazanlarin aksine cok begendim. Son derece de akici olmus. Geri donmeyi dusunmuyorum. Sen kullanmazsan, ben kullanmazsam bu adamlar kullanici raporlarini nasil toplayip duzenleyecekler? Destek olmaliyiz diye dusunuyorum. Gelecek guncellemeler ile elbet daha iyi olacak.

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Windows 10 guncellemesi bana geldi bugun. Guncelledim ve burada yazanlarin aksine cok begendim. Son derece de akici olmus. Geri donmeyi dusunmuyorum. Sen kullanmazsan, ben kullanmazsam bu adamlar kullanici raporlarini nasil toplayip duzenleyecekler? Destek olmaliyiz diye dusunuyorum. Gelecek guncellemeler ile elbet daha iyi olacak.

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tabii, kesinlikle öyle. Herkes sırtını dönerse oluşmuş sorunları çözemezler. Şuan için gayet iyi bir işletim sistemi olarak geliyor, sürücüler de tam olarak güncellendiğinde Windows'un "Amiral Gemisi" batar, Windows 10 devri başlar.

Geri