• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yasadıgınız Hataları Burayı Yazın (Script Hatalarınızı da Scriptle Birlikte )

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Anchen
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bi çaresi yok biliyorum ama yazmak istiyorum : 2 defa hacklendim artık kimseye güvenmeyeceğim.

ben kaldırdım start bastım zönk die dc ya duselmedi bi yardım edin lutfen :S en son surume de guncelledim ama olmuor ya oyuna zaten zr girilior start bot dedim bi baktım dc :S şimdi 1 saat daha ugras işin yoksa

ben kaldırdım start bastım zönk die dc ya duselmedi bi yardım edin lutfen :S en son surume de guncelledim ama olmuor ya oyuna zaten zr girilior start bot dedim bi baktım dc :S şimdi 1 saat daha ugras işin yoksa

aynısı bendede war bıraktım artık bu botu o yüzden :S çözümünü bulamadım dahada.

bende başka bedaa bot bulursam onu kullancam bi arastırayım:)))

yardım edecek kimse yokmu bize???!?!?!??!?!

usta bende orjinal sro_client.exe versiyon 1.193 bulunamadı diyor orjinal client koyabilir misiniz version 2.9.5 kullanılmıyor da

Agbot hk

Ya önceden ne güzel kuruluyordu son iki pach den bu yana kurulmuyor bu bot herşeyi üyazdıgınız ve eskiden yaptıgım sekilde yapıyorum bot acılıyor ama ne skiller gözukuyo ne de alana gidiyor ustte benim oyuncu nun adı yazıyo fakat hiçbir faaliyet yok

bide daha önce benim bi car vardı 55 lvl 6-7 aydır girmiyordum komple silinmiş ve kasa da bosaltılmış çarlarda silinmiş
neden acaba

acaba car silindimi yani uzun sure girmediğinde car siliniyomu neyse bu okadar onemli değil bu agbot nasıl calıstırırım

Ya bunların hepsi kurulu tek tek yaptım daha once kullanıyodum ama simdi olmuyor

eklentileri kurdum bot acıyorum car ismi ustte cıkıyor ama bot atac yapmıyor

Kasma yerine gidiyo bolt hariç tüm ihtiyaclarını alıyo ama sadece bolt aldıramıyorum purchase bölümünden ayarlıyorum script dosyasının yani default içersinde kayıtlı bolt şu şekilde :"//store buy","01080200010EFA00|88280000|Bolts","250|5000" ... bu kod da dogru sanırım ama yine almıyo yardım edebilirseniz sevinirim ....tskk

Kardeş bu son patchlerde bir sourla karşılaşıyorum NuConnector kullanıorum bout acıyorum ama start gelmior nuconnectoru kapdıgımda ise launcher please try again later diyo tekrar denensin mi dior sorunun cözümüü var mı ???

Kasma yerine gidiyo bolt hariç tüm ihtiyaclarını alıyo ama sadece bolt aldıramıyorum purchase bölümünden ayarlıyorum script dosyasının yani default içersinde kayıtlı bolt şu şekilde :"//store buy","01080200010EFA00|88280000|Bolts","250|5000" ... bu kod da dogru sanırım ama yine almıyo yardım edebilirseniz sevinirim ....tskk

BlackSmith için şu kodları dene eski scriptlerde ama ilk store open kodu çalışmayabilir.

"store open","0101000000","Blacksmith Soboi"
"store sell","",""
"store repair","",""
"store buy","Bolt","5000"
"store close","",""

Kardeş bu son patchlerde bir sourla karşılaşıyorum NuConnector kullanıorum bout acıyorum ama start gelmior nuconnectoru kapdıgımda ise launcher please try again later diyo tekrar denensin mi dior sorunun cözümüü var mı ???

MediPacther kullanmayın.Rumata Laoder hem daha avntajlı hem saha sorunsuz hemde birçok özelliği var.

Geri