• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yasadıgınız Hataları Burayı Yazın (Script Hatalarınızı da Scriptle Birlikte )

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Anchen
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ben botu kullanamıyorum skill ler gözükmüyor hiç bir şey gözükmüyor charın adı gözükmüyorr lütfen yardım...

Mediapacther kullanıyorsan düzgün yaptığından emin ol.

en son sürüm olan 2.9.16 yı kulanıyorum ama kasma yerine giderken yada kasarken agbot kapanıyo bunun bi çözümü varmı? daha önce böle bi problem yoktu :S

Eskiden pc tarihini geri alıncı oluyordu ancak önceki mesajlara bakarsan bazı arkadaşlarda denedi olmadı.

merhaba,
srproxy + ag bot + loader kullanıyorum
son silkroad güncellemelerinden sonra
loader güncellemelerini de yapmama rağmen oyuna girdiğimde ag bot u hiç görmüyor ve char a müdahale edemiyor, manuel olarak oynamak zorunda kalıyorum
ag bot işlevini görmüyor ?

ya arkadaşlar bn herşeyi 10 defa fln yaptımbotu kuruyorum ama bi türlü çarı görmüyor kaç defa oyuna girip çıktıydım bu yüsden yardııııım...

merhaba,
srproxy + ag bot + loader kullanıyorum
son silkroad güncellemelerinden sonra
loader güncellemelerini de yapmama rağmen oyuna girdiğimde ag bot u hiç görmüyor ve char a müdahale edemiyor, manuel olarak oynamak zorunda kalıyorum
ag bot işlevini görmüyor ?

aynısı bendede var srproxy+loader+agbot var bendede olmuyo...

çoğu kişide var o sorun.Bottan kaynaklanıyor.Yeni gelen unpack sistemini geçemediler herhalde.

ag bot calısmıyor gibi bisey

agbot son güncellemelerinde öyle bir kötü bot
-ataklarını geç yapmaya başladı.
-5 10 dk sonra atak yapmıyor bot lagda kalıyor durup baslatınca 5 dk kadar gidiyor
-2. silah buffunda hep sorun çıkartıyor. boşu boşuna 5 defa silah değiştirmeyi deniyor hepte başarısız oluyor.
-eskiden zorlada olsa noiseyi falan basıyordu şimdi basmadan bırakıyor. üstelik bazen silahınıda geri alamıyor

genel problerim bunlar ag botu duzgun calıştırabilen varmi versiyon 3 ten sonra

yeni br hatayla karşınızdaım arkadaşlar oyuna girdiği anda dc werio ama hani karakter seçtiğimiz yer warya işte orada

agbot son güncellemelerinde öyle bir kötü bot
-ataklarını geç yapmaya başladı.
-5 10 dk sonra atak yapmıyor bot lagda kalıyor durup baslatınca 5 dk kadar gidiyor
-2. silah buffunda hep sorun çıkartıyor. boşu boşuna 5 defa silah değiştirmeyi deniyor hepte başarısız oluyor.
-eskiden zorlada olsa noiseyi falan basıyordu şimdi basmadan bırakıyor. üstelik bazen silahınıda geri alamıyor

genel problerim bunlar ag botu duzgun calıştırabilen varmi versiyon 3 ten sonra

Sanırsam kodları baştan yazmaya çalışıyorlar herşeyi düzelteceklermiş .

Ayrıca bot yapımcıları bot güvenli diyene kadar botu denemeyin diyor updatelerde .:D

arkadaşlar oyuna girdiği anda dc werio ama hani karakter seçtiğimiz yer warya işte orada

media patcher yapmıo medi.pk2 bulunamadı diyo yardım lutfen

media patcher yapmıo medi.pk2 bulunamadı diyo yardım lutfen

İndirdiğin Tüm Dosyaları Silkroad Klasörüne At
MEdia Patcher Yapmak İstemezsen
Sroproxy-->Agbot-->Loader[Redirect I.p. Seçili Şekilde Açılacak]
Bu Talimatları Uygularsan Media Patcher'a Gerek Kalmaz :'(

İyi akşamlar.

Charı tomb götürüp bıraktığım zaman kasmıyor. Sadece bir hat üzerinde gidip geliyor. buffları basıyor. Fakat saldırmıyor. Bunu düzeltmenin bir çaresi var mı?

botla oyuna girdiğimde hemen dc şeklinde bir yazı çıkıyor ve beni oyundan atıyor bu gün oyuna giremedim zaten

Şuan AGbot 3.1.4 ve SRO Client 1.210 kullanıyorum. Oyuna girdim itemların bazıları Rusca (herhalde) yazıyor. Herkeste mi böyle? veya neden?

Geri