• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yasadıgınız Hataları Burayı Yazın (Script Hatalarınızı da Scriptle Birlikte )

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Anchen
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ya arkadaşlar agbotu kullancaktım herşeyi yaptım ama bot çarı görmedi kaç defa denesem.Sonra vazgeçtim şimdide Sroproxy yi açmadan oyuna giremiyorum.yani start vermeden önce hata veriyo.Nasıl düzelticem ??

Acil cevaplarınızı bekliyorum mod arkadaşlar...

mediapatch basıp açtıklarını kapatcaksın. O zaman normal şekilde girebilirsin...

botu indirdim ama içinden nuconnector çıkmıyor bana birfikir verin şimdiden teşekkürler

İyi günler.

1 yılı aşkın bir süredir AGBOT+SROPROXY+MULTICLIENT kullanıyordum. Geçen hafta 1 haftalık banlandım.

Acaba şuanda bunları kullanan var mı? Bir sorun yaşayan var mı?

Ben kullanıyorum bi sroun yok, loader kullanmıyorum. Senin ban olayı loaderden olabilir kullandıysan.

oyunda botu ayarlerken bot kapandı oyun duruyo kapanmadı napabiliriz

oyun türkçe skill list de ingilizce yazıyor skill adları napıcam yaa :D nasıl ayarlıcam çıkmak ozrunda kaldım ayarlıyamayınca :D

İBot da charı kasılma alanına götürmek için Scprıt kurdum ama bot o Scprıt e uymuyor. Yada ben kuramıyorum Scprıtı bana Scprıt hakkında bilgi verirseniz sevinirim. Bide bot NPC ile alışverişinde oyundan Atıyorr:S:fky:

agbotun ibot göre kasma hızı nasıl yoksa sroking gibimi:D

Sayılır yani iyi günüde olursa süper kastığını sööyleyebiliriz yani lag vs. olmaz ise süper kasıyor.Ama bazen aksilikleri tutuyor lag olmasa bile bazen yavaş kasabiliyor.Kesin birşey diyemeyiz ama ben ibot kullanmadım ama agbot için hızlı diyebilirim...

12 ocakta güncellenen botta pet'e pot bastıramıyorum.İyice açıklarmısınız ?

16--01--2010 saat gece 1 bugün bot çalışmayı durdurdu bende. bot console bölümünde bana auto blok banned yazıyor. sorunu nedir nasıl çözebilirim.şimdiden teşekürler

12 ocakta güncellenen botta pet'e pot bastıramıyorum.İyice açıklarmısınız ?

Ayarları eksiksiz yaptığınızdan eminseniz sürümde olan bir hatadır...AgBoru silip yeniden kurmayı deneyin.

16--01--2010 saat gece 1 bugün bot çalışmayı durdurdu bende. bot console bölümünde bana auto blok banned yazıyor. sorunu nedir nasıl çözebilirim.şimdiden teşekürler

Bu durumda oyundan çıkın agbotu kapatın ve tekrardan açın oyunu agbotu :ent

İyi forumlar...

Geri