• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yasadıgınız Hataları Burayı Yazın (Script Hatalarınızı da Scriptle Birlikte )

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Anchen
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
botu daha kurarken hoox.exe hata veriyo yardım !

Aşağıdaki linkten kurulumu yaparsanız hiçbir sorunla karşılaşmazsınız...

http://www.silkroadmax.org/forum/f2...istemi-videoluresimli-anlatim-legend-v-60607/

banada yardım edebilirseniz sevinirim bi türlü çözemedim...
http://img40.imageshack.us/img40/2223/adszcdl.jpg

İşte sorununun cevabı aşağıdaki konuda...

http://www.silkroadmax.org/forum/f2...istemi-videoluresimli-anlatim-legend-v-60607/

byler benim sorunum dc.ya byler ben botla normal launcerden giremiyorum.loaderlede girince oyuna girer girmez dc veriyo yardıım

12077223cd3.gif
agBot ve Yardımcı Araçlar Download

Agbot v3.2.7 Package
Dosya Boyutu: 5.9 MB
Upload Tarihi: 28.03.2010
Download-Link:
Buraya Tıklayın

SrProxy
Dosya Boyutu: 4 MB
Upload Tarihi: 27.05.2009
Download-Link:
Buraya Tıklayın

LibraryFiles
Dosya Boyutu: 5 MB
Upload Tarihi: 02.05.2009
Download-Link:
Buraya Tıklayın

~Yeni AgDev Script Constructor v2~
Dosya Boyutu: 14 MB
Upload Tarihi: 02.05.2009
Download-Link:
Buraya Tıklayın

Not :Açmak için 7zip veya winrar son sürüm kullanın.

arkadaşlar datafilecreatoru açmak istediğimde msvc100.dll diya bi dosya bulunamadı diyo:s

şimdi ben nuconnter agbot ve silkroadı açıyorum giriyorum oyuna ama agbot oyunu görmüyor hiçbişey yokmuş gibi oluyo.

Öncelikle slm kardeşler benım silkroad launcher açıyorum ve start a basıyorum sağ aşağıda biliyorsunuz silkroad guard dıye bir şey doluyor o dolduktan sonra bildiğinize göre açılıyor ama benım silkroad açılmıyor az araştırdım bulamadım bide görev yönetisicisene bakim dedim görev yöneticisinden otomatık kendılığınden kapanıyor yardım ederseniz sevnirimi şimdiden teşekkürler

kardes demekkı o zaman nuconnectr dosyası kapanıor. ondan olabılır. vırus prgramı kullanıyorsan devre dısı bırkmanı onerırım

Hadı seLametLe.

Ben karakterimi kasılmaya bırakıyorum,bir işim çıkıyor onu yapmaya gidiyorum.Geldiğimde karakterim şehirde oluyor :S Hiç ölmemiş ama yine şehirde :S

arkadaşlar oyundayken bu botu açtıktan bir süre sonra Nuconnector de Bot connection lost uyarısı veriyor çözümünü bilen lütfen yardımcı olabilir mi ?

agbot sehire geldigi zaman elixirleri bankaya koymuyor yada hiç almasın diyorum genede alıyor cantada yer tutuyor bazende şaşirip hayvan canı yerıne yeni cikan hayvan canını alıyor. birde kasma alanında canvar bitince bekliyor surekli dolaşmıyor dolaşmadıgı canavar cikmiyor ....

ilk defa giriyorum agbota herşeyi yaptım girerken c9 veriyo girmiyo napmak lazım.?

ya kafayı yicem beyler bi yardım edin benım skiller skil list de gözükmüyo skill list bomboşşşş :SSS

selamün aleykum kardeşler yaa ben her eşyi yaptım start diorum char gezior dalmıyor neden acaba

Geri