• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yasadıgınız Hataları Burayı Yazın (Script Hatalarınızı da Scriptle Birlikte )

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Anchen
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Sık dc alan arkadaşlara loadersiz girmelerini tavsiye ederim ve hackshield i kırmalarını öneririm.

Char hack olayı ile karşılaşmadım şu ana kadar ne desem yalan olur karar sizin.(2 senedir kullanıyorum hiç sorun çıkmadı.)

25/02/2010 saat öğlen 12 ve agbot durdu. oyuna defalarca girdiğimde oto pot ve oto party actıımda bir süre sonra bot ortadan kayboluyor. sorun mu oluştu botda yoksa başka birşeymi var su ana kadar sorunsuz çalışıyordu. bot consul kısmında the bot cant read the packet correcttly it will auto_blok itself to prevent account from being banned wait to appeair in the game before injeting packet with the bot. yazısı var. bu durum sadece benim içinmi yoksa genel olarak butun ag bot kullanıcılarındamı oluyor.

her oyuna girişde bot da skript basılı oluyor onu devr4 dışı bırakırsam bot dc yemiyor ama skript basılı kalırsa bir sure sonra bot ortadan kayboluyor kapanıyor yani. bu arada manuel olarak slota gidip bot u çalıştırırsan çalışıyor fakat skript kullanmaya kalkınca bot kendini kapatıyor sorunu bilen yardım lütfen. bugüne kadar sorun yoktu bugün oluştu.

HackShield i kırın lütfen sorun çözülecek sitemizde nasıl kırıldığının anlatımı var bulamazsanız buraya yazın ben sizi yönlendiriyim.

Dostum ben herşeyi yapıorum script vs. kasma yerine gidiorum car kasıo öldükten sonra ne script çalısıo nede bot neden acaba lütfen yardım edermisin ?

ARkadaşlar yardim ederseniz sevinirim.Ag bot un her şey ayarli kasma alaninda birakiyorum kesiyor topluyor ama 5dk 10dk yada 20dk sonra Dc alıyor ne yapmam lazım yardim ederseniz sevinirim.Şimdiden teşekkür ederim.
Arkadaşlar yardim ederseniz size gerçekten çok minnettar kalicam şimdiden cevap veren arkadaşlara çok tşk ediyorum.

yeni versiyonu bekleyin Agbot yeni versiyon gelince çok güzel olucak

Sık dc alan arkadaşlara loadersiz girmelerini tavsiye ederim ve hackshield i kırmalarını öneririm.

ben bu botu bayadir kulaniyorum mob secimi yavas demeyin bence cok iyi kasiyor ve skill kulanmasida kötü deil tabi daha iyi olabilir mesela 2. silah la buff basmak bende olmuyor bot silahlari deistirip duruyor mob lara saldirmiyor :)

ben oyuna botla giriyorum ama bot charı görmüyor yardım lütfen.

Ben agBotLa giriyorum fakat 5-10dk harika kasıyor sonra dc atıyor srproxy kullanıorum gene öyle yardım edersen sewinirim

Geri