• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yasadıgınız Hataları Burayı Yazın (Script Hatalarınızı da Scriptle Birlikte )

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Anchen
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ayarları eksiksiz yaptığınızdan eminseniz sürümde olan bir hatadır...AgBoru silip yeniden kurmayı deneyin.

Bu durumda oyundan çıkın agbotu kapatın ve tekrardan açın oyunu agbotu :ent

İyi forumlar...

defalarca yeni açtım olmuyor yandaki pc den deniyorum ondada olmujyor skil list gözükmüyor o pc dede. bugune kadar sorunsuz çalışıyordu bir türlü sorunu çözemedim. 1. pc de bot seni oto olarak banladı yazıyor 2. pc de skil list gözükmüyor ama bot bi şekilde çalısıyor sadece zr atak yapıyor normal ok atıyor skil basmıyor bende bunun yanında key helpr kullanıyorum skil bastırmak için. sorunu düzeltmek için bot yeniden indirdim pc reset attım bot yeniden kurdum ama sorun aynı düzelmedi. böyle bir sorunla karsılasan olduımu çözümü bilen yardım pls

Büyük ihtimalle bilgisayarından kaynaklanıyor.Çünkü dediğin gibi bi bilgisayarda şöyle gösteriyo bi pcde böyle gösteriyo diyosun.

defalarca yeni açtım olmuyor yandaki pc den deniyorum ondada olmujyor skil list gözükmüyor o pc dede. bugune kadar sorunsuz çalışıyordu bir türlü sorunu çözemedim. 1. pc de bot seni oto olarak banladı yazıyor 2. pc de skil list gözükmüyor ama bot bi şekilde çalısıyor sadece zr atak yapıyor normal ok atıyor skil basmıyor bende bunun yanında key helpr kullanıyorum skil bastırmak için. sorunu düzeltmek için bot yeniden indirdim pc reset attım bot yeniden kurdum ama sorun aynı düzelmedi. böyle bir sorunla karsılasan olduımu çözümü bilen yardım pls

Peki Srproxy mi kullanıyorsunuz yoksa nuconnector mü?

Peki Srproxy mi kullanıyorsunuz yoksa nuconnector mü?

2 sinide denedim oyunu sildim yani kurdum tekrar 2 sinide deniyorum yaklasık 1 saat calısıyor ve duruyor ilk çalıldıında da petin hiçbirşeyi gözükmüyor adamın kişisel bilgileri yani bot da kırmızı ve mavi canını görüyorum fakat pet inki yok dolayısıyla pete can basmıyor tabiki at ada basmıyor. bot durduğunda manuel atak a geçmiş gibi oluyor yaratıga 1 kere dokunduğumda listedeki skileri vuruyor yaratık ölünce adam gene duruyor.maymun para topluyor aynı anda adamımda para topluyor fakat maymun topladıklarını benim inventorye atmıyorr işaretli oldugu halde . skrip acık olunca boyuna sc basıp duruyor townda.gidip malzeme almıyor.adamım 81 lwl bot lara yabancı deilim lisanımda var iyi kullanırım ama bu olaydan bişe anlamadım butun malzemelerin sürümleride yeni.tek ihtimal kalıyor acaba pc ye formatmı atsam bu durum neden kaynaklanıyor başına böyle durum gelen oldumu acaba. şimdiden yardımlarımnız için teşekürler. bu arada town da ısınlanma yerinde çok miktarda oyuncu görüyorum sanki bot milleti town atmış duruyorlar gibi. acaba bot da da genel bir durum mu oluştu oyun içinde eskiden arkadaslarım vardı 1 sene ara verdim son 1 aydır tekrar başlamışdım arkadasım olmadığı için kimseyede soramıyoruım. Bu durum 24 saatdir oluyor önceden canavar gibi kasıyordu.bi misafirliğe gittim geldim dün gece geldiimde adam ölmüşdü devamındada bu olaylar başladı.

2 sinide denedim oyunu sildim yani kurdum tekrar 2 sinide deniyorum yaklasık 1 saat calısıyor ve duruyor ilk çalıldıında da petin hiçbirşeyi gözükmüyor adamın kişisel bilgileri yani bot da kırmızı ve mavi canını görüyorum fakat pet inki yok dolayısıyla pete can basmıyor tabiki at ada basmıyor. bot durduğunda manuel atak a geçmiş gibi oluyor yaratıga 1 kere dokunduğumda listedeki skileri vuruyor yaratık ölünce adam gene duruyor.maymun para topluyor aynı anda adamımda para topluyor fakat maymun topladıklarını benim inventorye atmıyorr işaretli oldugu halde . skrip acık olunca boyuna sc basıp duruyor townda.gidip malzeme almıyor.adamım 81 lwl bot lara yabancı deilim lisanımda var iyi kullanırım ama bu olaydan bişe anlamadım butun malzemelerin sürümleride yeni.tek ihtimal kalıyor acaba pc ye formatmı atsam bu durum neden kaynaklanıyor başına böyle durum gelen oldumu acaba. şimdiden yardımlarımnız için teşekürler. bu arada town da ısınlanma yerinde çok miktarda oyuncu görüyorum sanki bot milleti town atmış duruyorlar gibi. acaba bot da da genel bir durum mu oluştu oyun içinde eskiden arkadaslarım vardı 1 sene ara verdim son 1 aydır tekrar başlamışdım arkadasım olmadığı için kimseyede soramıyoruım. Bu durum 24 saatdir oluyor önceden canavar gibi kasıyordu.bi misafirliğe gittim geldim dün gece geldiimde adam ölmüşdü devamındada bu olaylar başladı.

Bölüm ile ilgili moderatorlerin başına böyle bir durum gelmediği için size yeterince yardım edemiyoruz.Eğer size büyük bir sorun çıkarmayacaksa format atın derim...

tnx. emin olsam 1 saniye bile durmaz atardım. ilginize teşekür ederim saolun. hotan townda ısınlama yerinde çok miktarda oyuncu bulunmakta acaba bot danmı kaynaklanıyor.herkez ısnınalnmıs durumda

tnx. emin olsam 1 saniye bile durmaz atardım. ilginize teşekür ederim saolun. hotan townda ısınlama yerinde çok miktarda oyuncu bulunmakta acaba bot danmı kaynaklanıyor.herkez ısnınalnmıs durumda

Rica ederim görevimiz.Çoğu zaman öyledir onlar yani AgBot ile alakası yok orda duranların.Belki görmüşsünüzdür forumda resimler bölümünde vardı bi ara constantinople de bir sürü char açmış bırakmışlar o hotanda bekleyenlerde bunlara benziyor.

does anyone had those problems mentioned in the bot console:

"1.wait for newer version of the bot
2.wait to appear in the game before injecting packet with the bot
3.if the bot can`t read the packet correctly, it will auto-block itself to prevent your account from being banned."

Due to the load of posts regarding Agbot not working right after an update i want to notice everybody:

Do not use Agbot after a Silkroad update. There may be changes in the game code. If you use an outdated version of Agbot you risk a ban. The same is meant for using it right after a game update without a notice that it is secure or not.

It may be your account that get banned.

bu yazular AG bot sitesinden alıntıdır. bende olan problemler bircok kişilerde de yasanmakta bu pechde insallah düzelir.

agbot bnde süper kasıyor ama ölüp şehre gitttimi yada potu bitti mi strat bottan stop pota geçiyor ve şehirde takılıyor hazır penon scriptini kullanıyorum

Abi ben bütün gerekli programları kurdum. SrProxyi açtım RevBot u işaretliyip starta bastım bota çift tıkladım kutucuk geldi 1saniye yazdı 2 saniye yazdı tık kapandı :S nasıl düzeltebilirim?

ya bn yeni script sistemine göre yaptım return çekiyorum bot walk sprit e geçiyo ama başlamıyo nasıl hallederim :S

slotda start basıyorum bot retorn scrol cekiyor çekmsine gerek yok çaresini bulamadım herşeyi kontrol ettim retorn kısmında bir hata yok nedeni nedir ecaba.

tmdır sorunu düzeltdim sorun AG botun towndan malzeme aldığında bizim sistemden aldığımız 10 bin adet okları tanıyor ve ok satın almıyor fakat slotda çalışmaya başladığı zaman siztemden aldığımız okları tanımıyor eger yerden ok toplamadıysa üstündeki okları kullandığında town çekiyor ok yok diye. üstünde 10 bin adet sistemden aldığımız ok olsada

Bot Kasıyor fakat tutukluk yapıyor yani arada skill kullanıyor ardından skillsiz devam ediyor sonra kafası eserse skill vuruyor ve mob seçimi çok yavaşşş...:cry::cry::cry:

benim bi sorum olucak jangan cave girdikten sonra ve her teleport olusunda
2.silahla buff basmasını nasıl sağlarım? örneğin moving speed i.

benim bi sorum olucak jangan cave girdikten sonra ve her teleport olusunda
2.silahla buff basmasını nasıl sağlarım? örneğin moving speed i.

Aşağıdaki konuda mevcut anladığım kadarıyla 2. silah ile buff bastırmak istiyorsun o konuda bulabilirsin.Jangan Cave de çalışıyor mu bu yav :D ?
http://www.silkroadmax.org/forum/f27/agbot-2-silahla-buff-bastirmak-resimli-anlatim-4124/

slotda start basıyorum bot retorn scrol cekiyor çekmsine gerek yok çaresini bulamadım herşeyi kontrol ettim retorn kısmında bir hata yok nedeni nedir ecaba.

tmdır sorunu düzeltdim sorun AG botun towndan malzeme aldığında bizim sistemden aldığımız 10 bin adet okları tanıyor ve ok satın almıyor fakat slotda çalışmaya başladığı zaman siztemden aldığımız okları tanımıyor eger yerden ok toplamadıysa üstündeki okları kullandığında town çekiyor ok yok diye. üstünde 10 bin adet sistemden aldığımız ok olsada

Scriptinde hata var buraya koy scriptini ben bir göz atayım...

ya bn yeni script sistemine göre yaptım return çekiyorum bot walk sprit e geçiyo ama başlamıyo nasıl hallederim :S

Botun config kısmındaki Loop After Teleport kutucuğu işaretli olsun.Daha sonra yine config kısmında aşağıda Delay after teleport yazan yerin karşısındaki kutuya 1 yazın.Daha sonra ayarları kaydedin sorun eğer scriptinizde sorun yoksa büyük ihtimalle çözülecektir.

İyi forumlar...

ben gidip pod filan almasını sağlayamadım karışık işler ama sadece kassada yeter diyorum 15 dk kasıyor oyun dc yiyor sebebi ne olabilir(botu açmadığım zamanlar dc olmuyor

Geri