• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yasadıgınız Hataları Burayı Yazın (Script Hatalarınızı da Scriptle Birlikte )

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Anchen
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
[IKAZ]
eklentileri kurdum bot acıyorum car ismi ustte cıkıyor ama bot atac yapmıyor
[/IKAZ]

[TAMAM]Monster Ayarı Yaptın mı?[/TAMAM]

Kardeş bu son patchlerde bir sourla karşılaşıyorum NuConnector kullanıorum bout acıyorum ama start gelmior nuconnectoru kapdıgımda ise launcher please try again later diyo tekrar denensin mi dior sorunun cözümüü var mı ???

[TAMAM]Media Patcherı Geri Al Ardından SroProxy İndir ve Aç Daha Sonra Agbot'u Aç Ardından Rumata'yı Aç ve Redirect I.p seçeneğini işaretle sorunsuz gir.. :'([/TAMAM]

Agbotta Start bot dedigimde oyun dc oluyor nedeni nedir acaba cvp pls

[TAMAM]scriptini değiştirmeyi dene[/TAMAM]

Botun durduğu yerde kıpırdamadan kasmasını istiyorum nasıl olacak?

Adam kalıyor kasanın önünde. Seleneslere götürmek istiyorum. Çok süper slot buldum.

x:-12289 y:1048 rd:30

götüremiyorum oraya.

http://s1.dosya.tc/ntinople.West.Selene_sLion.AG.waraxe.v1.rar.html

Edit: Hala script kullanmayı bilmiyorum.
Townda hiçbirşey almıyor sadece kasanın önünde duruyor.
Megalopalar için iyi bi script lazım bana.

Bu konuda yeni scriptleri anlattım ancak botunzun en son versiyon oldugundan emin olun.

http://www.silkroadmax.org/forum/yeni-script-sistemi-hakinda-genis-bilgi-t132.html

Hazır scriptleri varmış zaten agBot'un onları kullanıyorum en azından itemini dışkısını kendi alıyor. Kullanmasıda çok basit ha. Şehrini seçiyon mobu seçiyon işte potunu itemini zaten kendin ayarlıyosunda. :D Öyle bi ayar çektim. Gayet iyi yani. Hiç yoktan kasıyor diyorum ya.

edit: dışkı

not: oldumu :)

Hazır scriptleri varmış zaten agBot'un onları kullanıyorum en azından itemini bokunu kendi alıyor. Kullanmasıda çok basit ha. Şehrini seçiyon mobu seçiyon işte potunu itemini zaten kendin ayarlıyosunda. :D Öyle bi ayar çektim. Gayet iyi yani. Hiç yoktan kasıyor diyorum ya.

Orda sakıncalı bir kelime varonu editlesen iyi olur.

yaw ben script i kurdum potunu motunu alio amaaaaaaaaa scripdeki koordinatlara gore gitmio duz gidecegne bi yukari bi assa bi yukari caprazlaya caprazlaya gidio ne yapsammmm ? ? ? ? ?? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

yaw ben script i kurdum potunu motunu alio amaaaaaaaaa scripdeki koordinatlara gore gitmio duz gidecegne bi yukari bi assa bi yukari caprazlaya caprazlaya gidio ne yapsammmm ? ? ? ? ?? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

Scripteki koordinatlara göre gider ya koordinatlar öyledir belki .

ben bu gün agbot ile bir türlü oyuna giremiyorum her denemede "The server is undergoing inspection or updates. Connect to http://www.silkroadonline.net for more information" diye bir şey çıkıyor. oyunu iki kez silip tekrar yükledim olmadı başka ag bot sürümlerini de denedim olmadı yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler

ben bu gün agbot ile bir türlü oyuna giremiyorum her denemede "The server is undergoing inspection or updates. Connect to http://www.silkroadonline.net for more information" diye bir şey çıkıyor. oyunu iki kez silip tekrar yükledim olmadı başka ag bot sürümlerini de denedim olmadı yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler

Su konuya bir gözat joymax koruma önlem lmış ondan giremiyorsun sanırsam sabaha banada oldu.

http://www.silkroadmax.org/forum/duyuru-loader-sorununun-aciklamasi-t15438.html

Slm,

Bir süredir agbot ta kapanma sorunu ile karşılaşıyoruz. Biraz kasıyor sonra kapanıyor (yada kasma alanına giderken kapanıyor). Oyun açık ve sorunsuz, agbot o halde tekrar açılırsa çalışmaya devam ediyor ancak bir süre sonra tekrar kapanıyor.
(2.9.10 sürümünden beri aynı problem devam ediyor "xp ve vista'da")

Tüm güncelleştirmeleri yapmamıza rağmen sorun devam ediyor, gözden kaçırdığımız bir şey mi var?

Tşk,

(önce sıkça sorulan sorulara yazmıştım, lakin doğru yer burası sanırım)

Slm,

Bir süredir agbot ta kapanma sorunu ile karşılaşıyoruz. Biraz kasıyor sonra kapanıyor (yada kasma alanına giderken kapanıyor). Oyun açık ve sorunsuz, agbot o halde tekrar açılırsa çalışmaya devam ediyor ancak bir süre sonra tekrar kapanıyor.
(2.9.10 sürümünden beri aynı problem devam ediyor "xp ve vista'da")

Tüm güncelleştirmeleri yapmamıza rağmen sorun devam ediyor, gözden kaçırdığımız bir şey mi var?

Tşk,

(önce sıkça sorulan sorulara yazmıştım, lakin doğru yer burası sanırım)

Ya eskiden de oluyordu pc tarihini geri alınca düzeliyordu şimdi oluyor mu bilemiyorum.Ama bir deneyin pc tarihini geri almayı.

ben botu kullanamıyorum skill ler gözükmüyor hiç bir şey gözükmüyor charın adı gözükmüyorr lütfen yardım...

silkroad ilk penceredeki start butonu gelmiyor

sroproxy ve agbot kullaniyorum. enson 19/07 de sorunsuz kullandim
bu gun 20/07 de sro ilk açılış penceresindeki start butonu gelmiyor

en son sürüm olan 2.9.16 yı kulanıyorum ama kasma yerine giderken yada kasarken agbot kapanıyo bunun bi çözümü varmı? daha önce böle bi problem yoktu :S

Geri