• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni bir Oluşum

EU west olsa direk gelirdim. Başarılar. Oyuna yeni başlayacaklar içinse; gerçekten güzel bir oyun. Grafik yok diyordum bende ilk başlarda fakat oyun bir sarıyor ki (bir oyun genelde 1 saat sürüyor) o oyunun nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz.. Hele ki ts den arkadaşlarınızla oynarsanız oooooo :D ben oyunu 8 lv e kadar anca çözdü. mag hero ile ad kastığımı biliyorum, bir kere ad kasmayı öğrettiler her hero'ya ad kasıyordum :D şuan 18 lv 'im ve hala tam çözemedim ama artık hangi hero ne gider karşı takıma göre hero yapmayı öğrendim :) oyunu öğrenince daha da zevk alıyorsunuz ve oyuna yni başladıysanız az öğrenince teemo alın keyfinize bakın :D

EU west olsa direk gelirdim. Başarılar. Oyuna yeni başlayacaklar içinse; gerçekten güzel bir oyun. Grafik yok diyordum bende ilk başlarda fakat oyun bir sarıyor ki (bir oyun genelde 1 saat sürüyor) o oyunun nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz.. Hele ki ts den arkadaşlarınızla oynarsanız oooooo :D ben oyunu 8 lv e kadar anca çözdü. mag hero ile ad kastığımı biliyorum, bir kere ad kasmayı öğrettiler her hero'ya ad kasıyordum :D şuan 18 lv 'im ve hala tam çözemedim ama artık hangi hero ne gider karşı takıma göre hero yapmayı öğrendim :) oyunu öğrenince daha da zevk alıyorsunuz ve oyuna yni başladıysanız az öğrenince teemo alın keyfinize bakın :D
her oyunun 1 saat sürüyorsa seni tebrik ederim :D Bugun bütün oyunlar surrender oldu :D

her oyunun 1 saat sürüyorsa seni tebrik ederim :D Bugun bütün oyunlar surrender oldu :D

5vs5 deki maçlar minimum 35 dk gördüm :D eu west dekiler sürekli skor peşinde.. biri 15/0 yaptı mı yeneceğimiz maçta kule yıktırmıyorlar skor yapıyorlar ve sonuç: 1 saat sürüyor yeniliyoruz. ama adamın skoru 26/4:saw: neymiş exp çart curt muş...

Şimdi şöyle bir durum var;

• TS veya Skype kullanmam.
  • PC lag olur tam verim alamazsınız.
  • Net, TTnet ve haftada 3 kez kesiliyor, zamanı ona göre ayarlarsak girerken iyi olur.
  • Günün her saati giremem, genelde akşam girerim.
  • Gold Ranked, main mevki support.

Geliyim mi !?

Beyler ben okul sebebiyle giremeyeceğim. Eğer takım kurmak isteyen varsa ben burdan size isteyenlere bir takım çıkartırım.

O iş yatar, ben takım aramıyorum, canım sıkıldıkça girebileceğim insanlar arıyorum. Biraz bencilce ama bana uyum sağlıyacak birileri kısacası ^^

Geri