• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Silkroad Server

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan onurgs59
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
90 cap eu chn 20 x rateler sun som sos yok gayet güzel olur böyle server bulsamda oynasam

ücretli servera biraz zor adam gelir. yakın arkadaşların gelir 10-15 kişiylede oynanmıcağın sen daha iyi biliyorsun. bizim insanımız alışmış nerde beleş oraya yerleş. joysro bile ücretli yapalım diyince millet isyan etti ondan sonra rateleri zor bi server açtı millet züke züke pre almak zorunda kaldı adam yine para kazandı. silkroad öyle bi hale geldiki adamlar artık diyo kasmayı bile kaldırın direk 110 dan başlıyalım şaka gibi :)
Önceki mesajlara baktıysanız yazdıklarınızın aynısını yazdım :) Aynı düşüncedeyim fakat VIP bir server olmalı düşüncesi de var.Ama bizim insanımız beni ortada bırakıyor.Ne yapacakları hiç belli olmuyor ne yazık ki :)

Şunu söylemeden geçemeyeceğim; piyasada binlerce server var gerek kaliteli gerek kalitesiz olsun. Bu kadar server varken vip server yapmanın mantığı nedir?
Ha, önceden sadece I-SRO ve ECSRO vardı ECSRO'nun bir serveri normal playerlere açıktı, ardından ECSRO(VIP) kuruldu.. Neden? Normal servere göre ek özellikler vardı ve normalden sıkılan oyuncular buraya yöneldi.
Şimdi düşünüyorum da VIP yani paralı server yapmanın hiçbir mantığı yok.
Seneler önce elitesro 5 tane server açtı hepsi de full çekiyordu, 6.serverini ücretli açtılar ve ücret 10 tl idi yanlış hatırlamıyorsam ama yine ek özellikler vardı + exp rate fazlaydı.

Piyasada binlerce server varken VIP server açmak tamamen mantık dışı. Ama şöyle yapabilirsiniz para kazanmak için; Silk free olur yani Item Mall'dan dress,reverse, bolt,arrow bilmem ne herşey alınabilir ama Premium PLUS,Global, Devil veya ADV bunlar ücretli olabilir emin olun VIP serverden daha iyi iş yapar.

Ayrıca kesinlikle server açılacaksa God Bless olmamalı dengeleri çok bozuyor.

Şunu söylemeden geçemeyeceğim; piyasada binlerce server var gerek kaliteli gerek kalitesiz olsun. Bu kadar server varken vip server yapmanın mantığı nedir?
Ha, önceden sadece I-SRO ve ECSRO vardı ECSRO'nun bir serveri normal playerlere açıktı, ardından ECSRO(VIP) kuruldu.. Neden? Normal servere göre ek özellikler vardı ve normalden sıkılan oyuncular buraya yöneldi.
Şimdi düşünüyorum da VIP yani paralı server yapmanın hiçbir mantığı yok.
Seneler önce elitesro 5 tane server açtı hepsi de full çekiyordu, 6.serverini ücretli açtılar ve ücret 10 tl idi yanlış hatırlamıyorsam ama yine ek özellikler vardı + exp rate fazlaydı.

Piyasada binlerce server varken VIP server açmak tamamen mantık dışı. Ama şöyle yapabilirsiniz para kazanmak için; Silk free olur yani Item Mall'dan dress,reverse, bolt,arrow bilmem ne herşey alınabilir ama Premium PLUS,Global, Devil veya ADV bunlar ücretli olabilir emin olun VIP serverden daha iyi iş yapar.

Ayrıca kesinlikle server açılacaksa God Bless olmamalı dengeleri çok bozuyor.
Bu şekil serverda maalesef pek tutulmuyor.VIP serverdan kastım benim sadece ücretten değil "Ortam" açısından diyorum genel olarak.Yani kaliteli ortam olmalı oyunda çoluk çocuk olmamalı.

Bu şekil serverda maalesef pek tutulmuyor.VIP serverdan kastım benim sadece ücretten değil "Ortam" açısından diyorum genel olarak.Yani kaliteli ortam olmalı oyunda çoluk çocuk olmamalı.
Çoluk çocuk zaten kendini belli eder ki banı yapıştırırsın. Ayrıca çok server gördüm bu şekilde 600 700 online gördü anlattığım sistemle

Çoluk çocuk zaten kendini belli eder ki banı yapıştırırsın. Ayrıca çok server gördüm bu şekilde 600 700 online gördü anlattığım sistemle
2-3 hafta 600 700 görüp 30 40 lara düşen serverlar bahsettiğin sistem genelde. 250 300 olsun hepsi kalıcı olsun 2 hafta sonra bırakacak adamlara gerek yok

2-3 hafta 600 700 görüp 30 40 lara düşen serverlar bahsettiğin sistem genelde. 250 300 olsun hepsi kalıcı olsun 2 hafta sonra bırakacak adamlara gerek yok
Aynı fikirdeyim bende.Boş 600 player yerine sağlam 300 player daha sağlıklıdır bence.

Saçma sapan hatalar yapmazsa 600 700 ile baalayip 1.5k player görme kapasiteli serverler tanidik.
Oyujn stabilse kimse bırakıp gitmez.

Saçma sapan hatalar yapmazsa 600 700 ile baalayip 1.5k player görme kapasiteli serverler tanidik.
Oyujn stabilse kimse bırakıp gitmez.
Onlar eskidendi ne yazık ki .Şimdi her gelen player veya guildler oyunu kendisi yönetiyormuş gibi davranıyor.Herhangi bir şeyde direk oyunu bırakıp oyunda isyan çıkarıyorlar.

Eskiden miydi? Güldürme 2 3 ay önce oluyordu bunlar
inşallah reklam olarak anlaşılmaz örnek olarak eryx 'e bakmanı öneririm 1000+ online oyuncusu olan serverda bazı guildler coin bug yaptı ve gm buna karışmadı diye bi söylenti atıldı ortaya ve 1-2 guild derken şuan yerlerde sürünüyor server..

inşallah reklam olarak anlaşılmaz örnek olarak eryx 'e bakmanı öneririm 1000+ online oyuncusu olan serverda bazı guildler coin bug yaptı ve gm buna karışmadı diye bi söylenti atıldı ortaya ve 1-2 guild derken şuan yerlerde sürünüyor server..
Bahsettiğim olaylardan biri mesela...Eyvallah.

Yazmıcaktım ama bahsettiğiniz serveri uzun bir süre oynadım.Serverin düşüşe geçme sebebi çok basit adını veremiceğim bir server 2500+ onlinesi olan.Coin bug ile felan alakası yok yani :)

Yazmıcaktım ama bahsettiğiniz serveri uzun bir süre oynadım.Serverin düşüşe geçme sebebi çok basit adını veremiceğim bir server 2500+ onlinesi olan.Coin bug ile felan alakası yok yani :)
serverın açıldığı ilk 1 ay bende oynadım şahsen benim oyunu bırakma sebebim o dedikodulardı nekadar doğru bilemem ama gün içinde eşit sürede oynadığım adam nasıl oluyorda ( iron coindi sanırım ctf den gelen adını unuttum) benim 3 katım fazla coin topluyorsa bende doğru olduğuna inandım bıraktım o globallerin atıldığı günden beri server sürekli düşüşte oldu hergün onlinesayısı azaldı diğer nedenler neydi orasını bilemem benim bırakma sebebim bu.

serverın açıldığı ilk 1 ay bende oynadım şahsen benim oyunu bırakma sebebim o dedikodulardı nekadar doğru bilemem ama gün içinde eşit sürede oynadığım adam nasıl oluyorda ( iron coindi sanırım ctf den gelen adını unuttum) benim 3 katım fazla coin topluyorsa bende doğru olduğuna inandım bıraktım o globallerin atıldığı günden beri server sürekli düşüşte oldu hergün onlinesayısı azaldı diğer nedenler neydi orasını bilemem benim bırakma sebebim bu.

Bahsettiğim server açılana kadar oynadım ve server çok güzel gitti.Forumdan [MENTION=75350]BlackStyle[/MENTION] [MENTION=278339]Firebeatz[/MENTION] onlarda benimle beraber serveri oynadılar.Dediğim gibi açılan server piyasada ki tüm serverler gibi Er**'de etkiledi.Her neyse arkadaş öneri istemiş bizden daha fazla kirletmeyelim konusunu :)

Geri