• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Silkroad Server

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan onurgs59
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
üyelikler 10 lira 20 lira olsa yine gelicekler sen rahat ol :) ha ücretsiz olursa daha fazla gelicekler :D

O kadar olacağını sanmıyorum ücretli olunca ortalık temizlenecektir ya :)

artık liselerinde cebinde para var bizim zamanımızda yoktu ecsroda oynayabiliyorduk devir değişti :) bizim dalga geçtiğimiz liselilerin elinde editli item var :)

artık liselerinde cebinde para var bizim zamanımızda yoktu ecsroda oynayabiliyorduk devir değişti :) bizim dalga geçtiğimiz liselilerin elinde editli item var :)

O konuda haklisin reyiz :) aklınıza gelen başka şeyler varsa dinlemeye açığım.Zaten fikir alışverişi için bu konuyu açtım.Hala bir karar vermiş değilim server konusunda.

Server kesinlikle 100 cap olmalı ve sağlam bir db üzerine kurulmalı. 80 cap filan olmasın insanlar sıkıldı iyice.
Rateler pek fazla abartılı olmayıp 20-25x civarında olabilir ki eski Europe Party'lerin tadı çıksın.
Medusa'da rekabet olması için içerisine global gibi özel itemler eklenebilir.
Silk free olsun ve bununla dress,pet,reverse gibi itemleri alalım ancak plus,devil,global gibi itemler TL ile satılsın.

Server kesinlikle 100 cap olmalı ve sağlam bir db üzerine kurulmalı. 80 cap filan olmasın insanlar sıkıldı iyice.
Rateler pek fazla abartılı olmayıp 20-25x civarında olabilir ki eski Europe Party'lerin tadı çıksın.
Silk free olsun ve bununla dress,pet,reverse gibi itemleri alalım ancak plus,devil,global gibi itemler TL ile satılsın.
Hazırladığım aklımda olan swyi yansıttınız şuan açıkcası bu şekil hazır fakat gelen önerilere göre değişiklik olabilir :)

kesinlikle katılıyorum 100 cap olsun ve level zor olsun yani serverde level farkının tadi olsun.

90 Cap , ch , v.i.p sistemi , sox drop ---1x--- veya tamamiyle herşeyi ile zszc dosyalarıyla açılmış bir server :pro

100 veya 110 cap eu ch bir server olmalı ip limit en fazla 2 sun eğer coinle olacaksa tamamen job üstüne ve bp deki gibi holywater temple uniquelerinden kasılmalı diye düşünüyorum

90 Cap , ch , v.i.p sistemi , sox drop ---1x--- veya tamamiyle herşeyi ile zszc dosyalarıyla açılmış bir server :pro
ZSZC ile uğraşmasına uğraşılır fakat çok geride kalınmış olur.Vsro ile açılacak server orası kesin.

----------

100 veya 110 cap eu ch bir server olmalı ip limit en fazla 2 sun eğer coinle olacaksa tamamen job üstüne ve bp deki gibi holywater temple uniquelerinden kasılmalı diye düşünüyorum

100 ve 110 ikiside şuan bende hazır yapılı.Son itemların ne ile alınacağı konusunda kafam çok karışık.Eski bp gibi Job Point sistemi mi olmalı yoksa coin mi onu tartışmak lazım.

Nasıl olursa olsun server ani checklerden ve beklenmedik bakımlardan muhafaza edilmeli. Özel bakım günleri olmalı mesela. Ve kesinlikle saldırı almamalı.

Ama cap konusunda çok sıkıntı olacağa benziyor biri 80 diğeri 90 siz 100 diğeri 120 ben ise 13dg istiyorum :)

Nasıl olursa olsun server ani checklerden ve beklenmedik bakımlardan muhafaza edilmeli. Özel bakım günleri olmalı mesela. Ve kesinlikle saldırı almamalı.

Ama cap konusunda çok sıkıntı olacağa benziyor biri 80 diğeri 90 siz 100 diğeri 120 ben ise 13dg istiyorum :)

Check konusunda ve saldırı konusunda sıkıntı yok.Herhangi bir problem olmaz onları ayarlayabilirim.Fakat cap ve player önemli şuan.

onur mesela serveri 10 tl ücretli yap free silk olmasın 10 tl değerince üye olana silk aktar o zaman güzel olur 110 cap değilde 100 cap eu chin olsun ki cap atlat sonra zevk alalım oyundan

onur mesela serveri 10 tl ücretli yap free silk olmasın 10 tl değerince üye olana silk aktar o zaman güzel olur 110 cap değilde 100 cap eu chin olsun ki cap atlat sonra zevk alalım oyundan
100 Cap şuan öncelikte zaten fakat kafamda cap hala kesinleşmiş değil.Bir de VIP veya Free için karar vermek lazım.Onun dışındakiler teferruat.

Piyasada yüzlerce server var neden üyeliğe para versinler ki ve bunun bot charı olucak.Bu vip serveri oynıcak adamlara öyle bişi söylemelisiniz ki bu adamlar gelip sizin serverinizde oynasın.Eğer elinizde çok büyük bir kozunuz yoksa kesinlikle server tutmaz :)

Ortalıkta sürüsüyle private server var ve bunların yarısından çoğu boş durumda , büyük umutlarla açılıp hüsranla kapanan serverlar..

Bence oyunu sadece Türklere değil , uluslararası platforma sunmalısın ,
Artık yeni sistemler zevk vermemeye başladı coin sistem,job point vs.vs.(Şahsi Fikrimdir.)
Eski bir silkroad oyuncusu olarak artık gerçekten eski günleri özledim , kasılmak için her levelda partiler , her levelda yapilan pvpler bunların zevki gerçekten artık yok bence bu aralar zor bir BR files veya herhangi bir filesle açılan her türlü serverin tutacağına inanıyorum umarım dikkate alırsınız.

Abi bi kere Vsrodan vazgeçin ya bir kere elitesro tarzı Ecsro tarzı br files, Ecsro files hard rate server açın botu kesinlikle affetmeyin, 0 tolerans tanıyın ama hep Vsro açıyorsunuz adamlar 1 haftaya bıkıyor, millet artık eski tarz istiyor öyle 120 den kesme 80-90 cap serverlar değil.

Geri