• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Telefonum Sonunda Aldım :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan SprouT
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

SprouT

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ara 2011
Puanı
92
Arkadaslar bugun almıs bulunmaktayım telefonumu Allah sizlere daha iyisini nasip etsin diyeyim ilk olarak :)
Telefon düşünen veya alıcak arkadaslar var ise hiç düşünmeyin alın vereceğiniz parayı hakediyor :)

Hayırlı ramazanlar iyi geceler :)

Hayırlı uğurlu olsun. Ben de almayı düşünüyorum ancak fiyatlar biraz düşsün diye bekliyorum. Gerçekten iyi bir tercih güle güle kullan.

Bugün tekrar gittim bimekse + media markt'a :D Neredeyse bütün telefonları inceleme fırsatı buldum Sony Xperia Z Ultra'yı bir kez daha incelemek için gitmiştim ve yaklaşık 20-25 dakika daha inceledim gerçekten harika telefon ayrıca Xperia Z2 - Iphone 5S - HTC'nin şu yeni çıkan 2.500 liralık telefonu ve G3'de inceledim.

G3'ü şöyle bir test ettim genel olarak akıcı menüsü var, ama bana çok itici geldi ve hemen geri bıraktım. Sony standına gittim ve Xperia Z Ultra ile adeta bütünleştim :D Herkese bu telefonu tavsiye ediyorum.

Not: Media Markt'ta şöyle bir şey yaşadım sony ve apple standları karşı karşıya böyle 10 dakika filan Xperia Z Ultra inceledim ardından döndüm arkamı iPhone 5S inceleyeyim dedim ona da baktım biraz ardından Sony tekrar inceleyecektim bir baktım benim telefon yerinde yok kaldırmışlar :D :D

Hayırlı olsun Güle güle kullan kardeşim ama LG alacağım son markadır benim :) kişiden kişiye değişir tabi.

Hayırlı olsun güle güle kullan :) - Mükemmel seçim yapmışsın.Daha telefonun yeni senin şaşırtıcak o telefon daha...

Hayırlı olsun bende note 3 almayı planlıyorum şu fiyatlar biraz düşsünde.

Hocam hayırlı olsun öncelikle,
Telefon konusunda Intensify ile aynı görüşleri taşıyoruz hafif sanırım.

Samsung en büyük pişmanlığımız oldu bizim, LG'den ise elektroniklerin çoğunda uzak dururuz. (Eniştem ile beraber bayağı ilgiliyizdir.)

Apple olmasaydı alacağım telefon Sony olurdu herhalde.

Hayırlı olsun, umarım istediğin verimi alabilirsin.

Samsung serilerini yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum ve hâlâ daha kullanmaktayım. Ben hiçbir sorununu görmedim ki uzun süre zarfında kullanmama rağmen. Bence siz telefonları hor kullandınız. =)

Hayırlı uğurlu olsun. Ben de almayı düşünüyorum ancak fiyatlar biraz düşsün diye bekliyorum. Gerçekten iyi bir tercih güle güle kullan.

Teşekkür ederim ümit abi Allah sanada nasip etsin kesinlikle tavsiye ederim :)

----------

Bugün tekrar gittim bimekse + media markt'a :D Neredeyse bütün telefonları inceleme fırsatı buldum Sony Xperia Z Ultra'yı bir kez daha incelemek için gitmiştim ve yaklaşık 20-25 dakika daha inceledim gerçekten harika telefon ayrıca Xperia Z2 - Iphone 5S - HTC'nin şu yeni çıkan 2.500 liralık telefonu ve G3'de inceledim.

G3'ü şöyle bir test ettim genel olarak akıcı menüsü var, ama bana çok itici geldi ve hemen geri bıraktım. Sony standına gittim ve Xperia Z Ultra ile adeta bütünleştim :D Herkese bu telefonu tavsiye ediyorum.

Not: Media Markt'ta şöyle bir şey yaşadım sony ve apple standları karşı karşıya böyle 10 dakika filan Xperia Z Ultra inceledim ardından döndüm arkamı iPhone 5S inceleyeyim dedim ona da baktım biraz ardından Sony tekrar inceleyecektim bir baktım benim telefon yerinde yok kaldırmışlar :D :D

Hayırlı olsun Güle güle kullan kardeşim ama LG alacağım son markadır benim :) kişiden kişiye değişir tabi.

Kardeşim dediğin gibi ultrayı bende inceledim sana gelen itici banada o sekilde geldi dediğin gibi tercih meselesi bu işler Allah utandırmasın yeter :)

----------

Hayırlı olsun güle güle kullan :) - Mükemmel seçim yapmışsın.Daha telefonun yeni senin şaşırtıcak o telefon daha...

Eyvallah kardeşim elime alınca cok garip geldi halen alısamadım diyebilirim birde teknoloji gerisi olarak bilinirim çevremde o yüzden uzun sürücek uyum saglamam :)

----------

Güle güle kullan Baran beg. :D

Darısı sana topram :D

----------

Hayırlı olsun güle güle kullan. :)

Eyvallah kardeşim :)

----------

Hayırlı olsun, umarım istediğin verimi alabilirsin.

Samsung serilerini yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum ve hâlâ daha kullanmaktayım. Ben hiçbir sorununu görmedim ki uzun süre zarfında kullanmama rağmen. Bence siz telefonları hor kullandınız. =)

Tercih meseleside diyebiliriz bende uzun yıllardır samsung kullandım sıkıtı yasamadım arada değişiklik gerekiyor diye düşünüyorum :)

----------

@[COLOR=#000000 !important]The Bright [/COLOR]
Teşekkür ederim kardeşim alıntı yaparken eklemeyi unutmusum :)

Bende G2 var gayet memnunum G3 ten de memnun kalacağını düşünüyorum. Hayırlı olsun :D

Deniz şu Sony Xperia Z Ultra'yı alda artık sende kurtul bizde. Kaç aydır kim telefon konusu açsa gelip aynı şeyleri söylüyorsun :D

Öncelikle hayırlı olsun. Genel olarak tüm telefon modellerini kullanmış biri olarak fena seçim yapmamışsın.Ancak yakında pişman olacağını düşünüyorum.

Neden:

Aynı telefonu kuzenimde de gördüm. Yeni aldı oda.Telefon şuan için hızlı .Ancak ne kadar temiz kullansanda 1-2 bilemedin 3 aya seni çileden çıkartmaya başlayacak.

Daha önce samsung kullanmış birisi olarak kesinlikle önermiyorum . Ne note III nede başka bir modeli.O kadar ram ne b*ka yarıyor gerçekten merak ediyorum. 3 GB Ram olsa bile iPhone daki o arayüz hızına hiç bir zaman ulaşamayacak bir model Samsung benim için.

Her neyse :))

Tekrar hayırlı olsun. Root vb. her türlü sorun olursa yardıma açığım. Ne problemin olursa , ne hakkında bilgi edinmek istersen bana ulaş. Elimden geldiğince yardım ederim :)

Öncelikle hayırlı olsun. Genel olarak tüm telefon modellerini kullanmış biri olarak fena seçim yapmamışsın.Ancak yakında pişman olacağını düşünüyorum.

Neden:

Aynı telefonu kuzenimde de gördüm. Yeni aldı oda.Telefon şuan için hızlı .Ancak ne kadar temiz kullansanda 1-2 bilemedin 3 aya seni çileden çıkartmaya başlayacak.

Daha önce samsung kullanmış birisi olarak kesinlikle önermiyorum . Ne note III nede başka bir modeli.O kadar ram ne b*ka yarıyor gerçekten merak ediyorum. 3 GB Ram olsa bile iPhone daki o arayüz hızına hiç bir zaman ulaşamayacak bir model Samsung benim için.

Her neyse :))

Tekrar hayırlı olsun. Root vb. her türlü sorun olursa yardıma açığım. Ne problemin olursa , ne hakkında bilgi edinmek istersen bana ulaş. Elimden geldiğince yardım ederim :)

Bikaç ay sonra yayınlanacak Android'in yeni sürümü olan Android L ile ram kullanım miktarı azalacak, batarya ömrü uzayacak. Android L ile çalışan cihazların performans ve stabiliteleri gözle görülür şekilde artacak. Tahminimce iOS ile eşitlenecek.

Mobil cihazları çok yakından takip eden bir mobil cihaz tutkunu olarak ben senin düşündüklerinin tam tersini düşünüyorum. Arkadaş bu telefondan hiç bir zaman pişmanlık duymayacak her gün kendine iyiki almışım diyecek.

LG G2 elime geçmişti gerçekten fiyatını aşan bi performans veriyordu tahminim G3'de aynı performansı vericektir güle güle kullan :'(

Samsung pişmanlıktır :pot:

Geri