• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Telefonum Sonunda Aldım :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan SprouT
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Öncelikle hayırlı olsun. Genel olarak tüm telefon modellerini kullanmış biri olarak fena seçim yapmamışsın.Ancak yakında pişman olacağını düşünüyorum.

Neden:

Aynı telefonu kuzenimde de gördüm. Yeni aldı oda.Telefon şuan için hızlı .Ancak ne kadar temiz kullansanda 1-2 bilemedin 3 aya seni çileden çıkartmaya başlayacak.

Daha önce samsung kullanmış birisi olarak kesinlikle önermiyorum . Ne note III nede başka bir modeli.O kadar ram ne b*ka yarıyor gerçekten merak ediyorum. 3 GB Ram olsa bile iPhone daki o arayüz hızına hiç bir zaman ulaşamayacak bir model Samsung benim için.

Her neyse :))

Tekrar hayırlı olsun. Root vb. her türlü sorun olursa yardıma açığım. Ne problemin olursa , ne hakkında bilgi edinmek istersen bana ulaş. Elimden geldiğince yardım ederim :)

Bi senedir Samsung Galaxy s4 kullanıyorum. telefonu aldığımdan beri ne fabrika ayarı yaptım ne sd kart biçimlendirdim ne root falan yaptım ama daha kastığını yavaşladığını görmedim. Hala ilk aldığımki gibi akıcı. Hafızası nerdeyse full dolu olmasına rağmen.

Hayırlı olsun bende note 3 almayı planlıyorum şu fiyatlar biraz düşsünde.
3310 kullan daha iyi dostum. Note 3'den uzak dur. Önceden bende seviyordum o telefonu fakat artık günde en az 2 tane note III geliyor servise gitmek için. Bi tane cihaz var adam 5. kere servise gönderiyor telefonunu. Telefon geliyor dükkana servisten, adam gelip bakıyor tekrar gönderiyor servise çünkü yapmamışlar. Adam telefonu 5 ay önce almış toplasan 1 ay kullanamadım telefonumu diyor..

Bu arada aynı telefonu 3. kez ben servise gönderiyorum, ve aynı sorun ile. Dokunmatik basmıyor ve kendi kendine kapanıyor. Uzun lafın kısası uzak dur o telefondan başına bela alırsın.

Ben televizyonda LG'den şaşmıyordum şimdide telefonu eklendi.Tabi bu tür şeyler birazda zevk ve görüş meselesi...Sorunsuz ya da mükemmel olan hiç bişey yoktur ki bunu sizde biliyorsunuz.Önemli olan o sorunların az olması ve düzeltilebilinmesi...

Neyse çok uzar böyle :D Herkezin aklındakine diğerlerinden öncellik koymalı bence...

Bence şuanda en alınası telefon note 3 ve lg g2 g3 Sony'dir tutturmuşsunuz kullanıcı yorumlarını hiç mi okumuyorsunuz Sony kullandığı teknoloji telefonlarına yetmiyor.Kaldıramıyor kullandığı teknolojiler telefonları için çok yeni,Sony z2 bir ton sorunu var 4K videoyu açtığında ısınmamı dersin telefonda video çektiğinde çok fazla parazit varmış ses anlaşılmıyormuş aynı zamanda başka biriyle telefon görüşmesi yaptığında vs. daha bir çok sorunu var.Benim için en iyi telefon stabilitesi sabit olandır.

Hayırlı olsun öncelikle, s4 kullanıyorum problem yok hemen suçlamayın :D

Deniz şu Sony Xperia Z Ultra'yı alda artık sende kurtul bizde. Kaç aydır kim telefon konusu açsa gelip aynı şeyleri söylüyorsun :D

Alıyorum zaten abi konu da açacağım zaten :D :D

----------

Bence şuanda en alınası telefon note 3 ve lg g2 g3 Sony'dir tutturmuşsunuz kullanıcı yorumlarını hiç mi okumuyorsunuz Sony kullandığı teknoloji telefonlarına yetmiyor.Kaldıramıyor kullandığı teknolojiler telefonları için çok yeni,Sony z2 bir ton sorunu var 4K videoyu açtığında ısınmamı dersin telefonda video çektiğinde çok fazla parazit varmış ses anlaşılmıyormuş aynı zamanda başka biriyle telefon görüşmesi yaptığında vs. daha bir çok sorunu var.Benim için en iyi telefon stabilitesi sabit olandır.

Saçma. Yıllardır samsung kullanan biri olarak artık sıkıldım.
Şuan en alınası telefon iphone veya sony'dir. LG filan hikaye.
Sony'nin kalitesi, tasarımı ve inceliği ortada kullanıcı yorumlarına tabiki dikkat etmek gerekir ama bu durum kullanıcıdan kullanıcıya da değişir.

Saydığın sorunlara gelirsek;
4K teknolojisi ülkemizde yeni çıkan bir teknoloji ve ilk defa Sony ve Samsung tarafından uygulanabiliyor sorunların olabilmesi gayet doğal ki ısınmayan telefon var mıdır? Isınma dediysek de öyle el süremeyecek şekilde değildir.
Ses anlaşılma için telefonda gürültü azaltma, konuşmacının sesini yükseltme&azaltma gibi seçenekler mevcut dün bizzat Z2 ve Z Ultra'da bunlara da baktım.

Stabilite ve akıcılık isteyen birinin tercihi iOS'dan ziyade WP olmalıdır.

Yorumlara göz gezdirdim okudum ama bu tercih meselesi arkadaslar herkez bir firmaya camur atar illaki pürüz cıkar bunlar arasında birisinin beğendiğini diğeri beğenmez ama bunlar çözüm değil birisi samsung cok kötü hergün servise telefon geliyor derken diğeri samsung bir kere bile servise daha gitmedi diyor bunlar içinde lg-sony-htc'de dahil yani birazda empati kurarsanız bu insanında kullanıs biçimine baglı telefonu firmalarada çamur atmak yerine temiz kullanmak her zaman faydalı olucaktır ki kendimden biliyorum samsung galaxy ace-wonder(üst komsum s3-s4) bizler telefonu aldıktan bir kere bile servis yüzü görmemis arkadasız komşumla Allah sizlere daha iyisini nasip etsin bekliyelim görelim hep beraber :)

----------

Saçma. Yıllardır samsung kullanan biri olarak artık sıkıldım.
Şuan en alınası telefon iphone veya sony'dir. LG filan hikaye.
Sony'nin kalitesi, tasarımı ve inceliği ortada kullanıcı yorumlarına tabiki dikkat etmek gerekir ama bu durum kullanıcıdan kullanıcıya da değişir.

Saydığın sorunlara gelirsek;
4K teknolojisi ülkemizde yeni çıkan bir teknoloji ve ilk defa Sony ve Samsung tarafından uygulanabiliyor sorunların olabilmesi gayet doğal ki ısınmayan telefon var mıdır? Isınma dediysek de öyle el süremeyecek şekilde değildir.
Ses anlaşılma için telefonda gürültü azaltma, konuşmacının sesini yükseltme&azaltma gibi seçenekler mevcut dün bizzat Z2 ve Z Ultra'da bunlara da baktım.
Bende yıllardır kullanıyorum samsung en dandiğinden en iyisine kadar kullandım.İnsanın kullanımına göre değişir diğer arkadaşların söylediği gibi.

Teknoloji biraz şans işidir. Aldığınız telefonların servise gitmesi firmanın kötü oldugunu göstermez ama genel olarak aynı telefon çoğu kişide gidiyorsa arkadaşın dediği gibi o telefonda genel bir sıkıntı vardır.

Hayırlı olsun ,
bu arada galaxy s4 kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım , babam da 2 senedir s3 kullanıyor onda da sorun olmadı hiç.(telefonu günde en az 15 kere düşürür :D ) Bence iyi telefon kavramı büyük oranda kullanıcıya bağlı :) (Üretimde sorunlu telefonlar olacaktır elbet.)

Evet kesinlikle tercih meselesi ben mesela alacaktım s4 vazgeçtim neden bu samsungun telefon patlamaları yüzünden hadi boştayken patlasa neysede ya elimde kulağımda konuşurken bir şey olsa bilemezsin sonuçta , korktum almadım :D Bu arada tekrardan hayırlı olsun güle güle kullan brom

Tesekkur ederim yorumlariniz icin kpss hazirlaniyorum fazla vakit ayiramiyorum daha iyileri sizin olsun kotu elestirileride es gecmiyorum herkezin şahsi gorusune saygim var :)

Bence iyi bir seçim seni yarı yolda bırakmaz emin ol 😃

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Geri