• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ZACA'nın LoL Günlüğü

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ZACA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Biraz biraz alışıyorum galiba :)

v0gff.png

4 kişinin arasından 3 kill sonradan arkadaş geldi onada 1 asist :)

Zafer,hafta içinde başlamayı planlıyorum kaba taslak şekilde bana özet geçersin dimi ? :P

Tabi ama şunu diyeyim ; Silkroad'a alışık olduğun için ilk başlarda kahramanlık yapacaksın 5 kişinin arasına dalacaksın dalma , hep savunma oyna. Önerilen itemlerden başla , arkadaşlarında dediği gibi oynaya oynaya itemleri çözeceksin.Başlangıç için bu kadar :)

Tabi ama şunu diyeyim ; Silkroad'a alışık olduğun için ilk başlarda kahramanlık yapacaksın 5 kişinin arasına dalacaksın dalma , hep savunma oyna. Önerilen itemlerden başla , arkadaşlarında dediği gibi oynaya oynaya itemleri çözeceksin.Başlangıç için bu kadar :)
Zafer çözmüssün sen olayı :)

Çok haklısın.Dün arkadaş cafede oynarken aynısını yaptım.O Minyonlarıda aldım arkama yardıra yardıra gittim,sonrası mağlum :D

sro cu bir forum olarak bir moba oyuna alışmak zor olur, mmo oyunlar ile alakası yok tamamen takım oyununa yönelik.

sro cu bir forum olarak bir moba oyuna alışmak zor olur, mmo oyunlar ile alakası yok tamamen takım oyununa yönelik.

Aynen öyle,ama bir kaç oyun sonra arkadaşlarını izleye izleye alışıyor.Tabi ön yargılarını yenmesi gerekiyor ilk önce.

----------

Cumartesi nasıl olsa gelebilirsem gelirim 1de skype filan ayarlarız güzel olur.

Akşam dediysem 10 11 gibi :) Yorgun olur,yatarım o saatte büyük ihtimal :)

Zafer bende bir ara başlamıştım bu aralar yine sarmaya başladı DeathW istersen ekle birlikte oynarız.

Geri