• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ZACA'nın LoL Günlüğü

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ZACA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Berkcand olmasa beni tuzla buz ederlerdi o ayrı :D Ks atarak aldım 2 kill :D

qLu1waY.png

PS: Exp nereden alıcam ben yahu ?

oyunu bir ayda öğrenirsiniz sıkıntı yokta bütün karakterleri adınız gibi bilmeni bu 2-3 yılı bulabilir murat moderatör olmuş hayırlı olsun kardeşime ondan çok faydalanabilirsiniz karakter bilgisi geniş oyundada iyi bir arkadaş daha bir maç attık orası ayrı burdan ona selam olsun en kısa sürede oyun atmak dileğiyle maç mesajını bekliyorum murat alalım bi ifadeni :D zaferde herkes gibi master yi ile başlamış ama ona bir uyarı daha çok yenisin tek karakterde öğren oyunun inceliklerini ve mantığını daha sonra diğer karakterlere geç ve karakter öğren yardım istediğindede bana mesaj at bir tık ötendeyim genelde hep online olurum lolde
Teşekkürler Emre kardeşim :)

----------

Bende ilk başladığımda çok zevk alıyordum sonradan sinir küpü oldum. :D Bol bol stream izlemeni tavsiye ediyorum. Dyrus olur Trick olur zaten çok zevkli geçiyor streamlar :)

İzlerken nedense sıkılıyorum ya :)

----------

Eklemek isteyen ekleyebilir zafer sen ekle ha oynayalım bi Sentius07

Dershaneden şimdi geldim maça gidiyorum akşam eklerim.

----------

qLu1waY.png

Birazdan atarız Beytullah :)

qLu1waY.png

en az 6 oyuncu olması gerekiyo exp ip alabilmen için özel oyunlarda . normal sıra aldığın tüm oyunlardan exp ve ip alırsın eğer oyunda yeniysen 3 saatlik bi botlarda bonusun var onu kullan %30 luk bi exp ve ip bonusu veriyo hem oyuna hem herolara alışıp lv alırsın sonra normal oyunlarda takılırsın ordanda iyi exp ve ip gelir.

----------

bu arada tr serverı nickim Dmaria eğer bi sorununuz olursa ekleyin yardımcı olmaya çalışırım

zafer yi alıyorsun ve itemlerin şöyle attack speed veren çizme statik ve ya hayalet dansçı ondan sonra blood alıyorsun 3 k ya sonra infi sonra da istediğini çık penta kill kesin :D

----------

geçen yine akarken xd

w9rfHXQ.png

oyunu bir ayda öğrenirsiniz sıkıntı yokta bütün karakterleri adınız gibi bilmeni bu 2-3 yılı bulabilir murat moderatör olmuş hayırlı olsun kardeşime ondan çok faydalanabilirsiniz karakter bilgisi geniş oyundada iyi bir arkadaş daha bir maç attık orası ayrı burdan ona selam olsun en kısa sürede oyun atmak dileğiyle maç mesajını bekliyorum murat alalım bi ifadeni :D zaferde herkes gibi master yi ile başlamış ama ona bir uyarı daha çok yenisin tek karakterde öğren oyunun inceliklerini ve mantığını daha sonra diğer karakterlere geç ve karakter öğren yardım istediğindede bana mesaj at bir tık ötendeyim genelde hep online olurum lolde
Aleyküm Selam :) teşekkür ederim emre rehberler ile uğraşıyorum bende şuan bana ulaşan herkese elimden geldiğince cevap veriyorum açıkcası oyun çok değişti sezon öncesi dönemde hiçbirşey net değil şuan o yüzden temkinli yaklaşın şampiyon build seçimlerinde.PBE den gelecek patchlere bakıyorum elimden geldiğince şampiyon seçimlerinde ona göre davranıyorum sizde öyle yapın

zafer yi alıyorsun ve itemlerin şöyle attack speed veren çizme statik ve ya hayalet dansçı ondan sonra blood alıyorsun 3 k ya sonra infi sonra da istediğini çık penta kill kesin :D

----------

geçen yine akarken xd

w9rfHXQ.png

Caner ne zaman kapışıyoruz :)

ulan smurfle gireyim dedim zaca 3lv oldu afk kaldı allahdan yapay zekaydı :d

Bende başladım 2-3 gün oldu botlara karşı kapışıyoruzda bir türlü şampiyon bulamadım hangisini alayım sizce :D

Geri