• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ZACA'nın LoL Günlüğü

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ZACA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Sonsuz uçurumda güzelmiş ya :)

v0jyr.png

----------

Zafer bende bir ara başlamıştım bu aralar yine sarmaya başladı DeathW istersen ekle birlikte oynarız.

Ekliyorum yarın oynarız Kadir :)

----------

Bro hadi seni geçtim karşı Garen ? gözümden yaş geldi :(

Karşı garen ? Anlamadım kardeşim :shm:

Sen gel liseliler diyarı TR'ye geçiş var :)

----------

Teşekkürler,yalnız hangi anlamda söylediğini halen düşünüyorum :)
Bende fark ettim bana biri böyle birşey söylese bende düşünürdüm :D Hızlıdan kastım kd oranın iyi onu kastetmiştim iyi kill alıyorsun yani :D

İndirdim,Zafer seni ekledim arkadaşlığa zaten bir tek arkadaş eklemeyi çözebildim :haha

Okuldan gelince bana 1-2 bir şey öğretirsiniz artık -,-

İndirdim,Zafer seni ekledim arkadaşlığa zaten bir tek arkadaş eklemeyi çözebildim :haha

Okuldan gelince bana 1-2 bir şey öğretirsiniz artık -,-
Oyun ile ilgili herhangi bir sorun ve aklına takılan birşey olduğunda bana ulaşabilirsin.Oyuna yeni başlıyorsun çok sorun olabilir en önemlilerini seçerek sor minimuma indir ama yetişemeyebilirim yoksa :D

Neyse şaka bir yere kadar Zaca.
Bu oyunda yeniyseniz Tr serverinde oynamanızı tavsiye etmiyorum forumdaki herkese söylüyorum bunu.

Tr serverinin yaş ortalaması çok küçük ve yeni bir server olduğu içinde oynamayı bilen sayısı çok az aşırı derecede az hatta oynamayı öğrenmek istiyorsanız size tavsiye serverim Eu Nordic./İskandinav bilmem ne türkçesi :D ) Eu West serverindede oynadım ben Türk kaynıyor hatta Türklerden yeteneksiz ve daha çok küfür eden yabancı uyruklu insanlarda bulunuyor size tavsiyem Eu Nordic serverinde oyuna başlamanız en azından güçlü rakiplerle oynayarak ve küfür yemeden oyunun tozunu cidden yutarak oyunu öğrenmenizdir.

oyunu bir ayda öğrenirsiniz sıkıntı yokta bütün karakterleri adınız gibi bilmeni bu 2-3 yılı bulabilir murat moderatör olmuş hayırlı olsun kardeşime ondan çok faydalanabilirsiniz karakter bilgisi geniş oyundada iyi bir arkadaş daha bir maç attık orası ayrı burdan ona selam olsun en kısa sürede oyun atmak dileğiyle maç mesajını bekliyorum murat alalım bi ifadeni :D zaferde herkes gibi master yi ile başlamış ama ona bir uyarı daha çok yenisin tek karakterde öğren oyunun inceliklerini ve mantığını daha sonra diğer karakterlere geç ve karakter öğren yardım istediğindede bana mesaj at bir tık ötendeyim genelde hep online olurum lolde

Son düzenleme:
Bende ilk başladığımda çok zevk alıyordum sonradan sinir küpü oldum. :D Bol bol stream izlemeni tavsiye ediyorum. Dyrus olur Trick olur zaten çok zevkli geçiyor streamlar :)

Rengar'ı Merak Edenler Turkiye Serverinde Bana Göre En iyi Rengar Oyuncusu InRockelly ^_^ Rengar Hakkında Çok Yardımı Oldu Bana

Geri