• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

16 GB Ram GTX660 GPU FX8350 CPU Oyun Canavarı Satılık (Takas Teklifide Yapılabilir)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan PoleStar
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

PoleStar

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
25 Ağu 2009
Puanı
86
Merhabalar ;

Okulların açılmasıyla beraber yurtta kaldığımdan dolayı yeni topladığım kasamı satmak istiyorum yerine laptop alacağım.

Takasada açığım. ürünü faturası ile beraber alıcıya vereceğim yani gidip sıfırdan toplatmış gibi almış olacaksınız kısacası uğraşmayacaksınız.

Ürünü yaklaşık 1.5 ay önce topladım satış nedenim belli tam bir oyun canavarı silkroad oynayanlar için birebir multi acc açabilirsiniz.Vs.

Battlefield 3 vs son çıkan oyunları son ayarda oynayabilirsiniz donma kasma vs. olmaz.Alıcının isteğine göre istenilen işletim sistemi kurulup verilir.

Şuan elimde windows 7 ultimate x64 mevcut crack ile orjinal yapıp verebilirim.

### Kasamızın özellikleri ###

#AMD FX X8 8350 4GHz İşlemci

#ASUS M5A97 Anakart

#ASUS GTX660 GDDR5 2 GB 192 Bit Ekran Kartı

#GSKILL Ripjawx 16 GB 1866 MHZ Ram

#WD 3.5'' 500 GB Caviar Blue Sata 3.0 7200 RPM HDD

#COOLER MASTER HAF 912 ADVANCE GX 80+ 750 W MidT ATX Kasa (Kasada 3 Adet soğutucu var.Ön fandan havayı alır üst ve arka fandan havayı dışarı verir ve kasanın serin kalmasını sağlar ve buda performans sağlar)

#COOLER MASTER HYPER TX3 EVO İşlemci Soğutucusu

#PIONEER DVR-S20FXV 24X ± DOUBLE LAYER LABELFLASH SATA DVD YAZICI

#VIEWSONIC 18.5" VA1938wa GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR

Sistem bu şekildedir.İstediğim ücret 2200 TL'dir.(Kasa+Monitör)

2100 TL'ye sadece Kasa'yı alabilirsiniz.

Satın almak isteyen arkadaşlar özel mesaj atabilirler.

İstanbul içi elden yada kargo ücretini alıcının karşılaması şartıyla her yere kargo yapılır.

(Pazarlık yoktur.)

Resimler

5,9 Çıkmasının tek sebebi gördüğünüz gibi diskin sata olması disk SSD olsa emin olun çok daha yüksek sonuç alınır diğer parçalarda maximum sonuç alınıyor görüldüğü üzere.

Son düzenleme:
hayırlı satışlar Alacak Arkadaşlar Pişman olmaz fiyatıda gördüm uygun bir fiyat :)

Son düzenleme:
Bu bilgisayarı bu forumda satamazsın. Bu forumdaki insanlar bir acayip. Misal Senin bilgisayarın özellik olarak gittigidiyor veya başka bir yerde satılan bir bilgisayarın 2 katı diyelim ve senin bilgisayarın 500 TL daha ucuz, ama burdakiler giderler o diğer dandik bilgisayarı daha pahalıya alırlar yine de gelip senden almazlar. Sebebini bende bilemiyorum ama durum böyle.

Ayrıca pc yi yeni almış olabilirsin ama aldığın zaman 1 gün kullansan bile bilgisayar 2. el muamelesi görür ve aldığın fiyata yakın bir fiyattan kesinlikle satamazsın. Bu pc yi ancak 1500 TL civarında satabilirsin diye tahmin ediyorum.

Sana tavsiyem donanım haber forumuna koy ilanını, ordaki kişiler böyle konularla epey ilgililer ve güzel satışlar dönüyor oralarda.

her foruma koydum ilan burayada koymak istedim 2. el çok kullanılmış muamelesi görüceğini bende biliyorum ama bir umut gerçekten 1.5 ay önce aldım garantili faturalı kutulu herşeyi var yani almak isteyen alır sahibinden.com ilanıda var telefonumda yazıyor resimlerde var fake resimler değil kendim çektim koydum durum bu yani.

Bu bilgisayarı bu forumda satamazsın. Bu forumdaki insanlar bir acayip. Misal Senin bilgisayarın özellik olarak gittigidiyor veya başka bir yerde satılan bir bilgisayarın 2 katı diyelim ve senin bilgisayarın 500 TL daha ucuz, ama burdakiler giderler o diğer dandik bilgisayarı daha pahalıya alırlar yine de gelip senden almazlar. Sebebini bende bilemiyorum ama durum böyle.

Ayrıca pc yi yeni almış olabilirsin ama aldığın zaman 1 gün kullansan bile bilgisayar 2. el muamelesi görür ve aldığın fiyata yakın bir fiyattan kesinlikle satamazsın. Bu pc yi ancak 1500 TL civarında satabilirsin diye tahmin ediyorum.

Sana tavsiyem donanım haber forumuna koy ilanını, ordaki kişiler böyle konularla epey ilgililer ve güzel satışlar dönüyor oralarda.
katılıyorum belkide 1300-1400lere bile inebilir :D

Adam kendi forumundakileri nasılda ezikledi,dışladı yav :)
Benim bilgisayarda neredeyse aynı özelliklerde daha ucuza aldım

valla buda son yorumum fiyat hakkında bu fiyat değişmez alan alır almayan almaz. iyi akşamlar

Adam kendi forumundakileri nasılda ezikledi,dışladı yav :)
Benim bilgisayarda neredeyse aynı özelliklerde daha ucuza aldım
nerden aldın lo bende seneye bi pc toplıcam geçen multiplayer izledim abi bir oyunlar çıkıyor grafikler senaryo felan filan muhteşem oyunun setup dosyasını pcye atsam pc çöker o derece ezo bi pc var bende :D

Konu günceldir ilk kasa sonra monitör şeklinde ayrı ayrıda satış yapabilirim

Konu günceldir ilk kasa sonra monitör şeklinde ayrı ayrıda satış yapabilirim

Bu lokma çok büyük lokma herkes yiyemez öyle. Küçük lokmalar yapsaydın belki daha çok şansın olurdu. Yani demek istediğim şu ki parça parça satarsan mesela işlemcine talip olabilirim, başkası ekran kartına, bir başkası anakartına vs... İşlem uzayacak ama satma ihtimalin artacak ;)

Bu lokma çok büyük lokma herkes yiyemez öyle. Küçük lokmalar yapsaydın belki daha çok şansın olurdu. Yani demek istediğim şu ki parça parça satarsan mesela işlemcine talip olabilirim, başkası ekran kartına, bir başkası anakartına vs... İşlem uzayacak ama satma ihtimalin artacak ;)

malesef parça parça satmıyorum..

Konu günceldir satış devam etmektedir.

Geri