• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

2014 ÖSYS Tercih Sonuçları Açıklandı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan onurgs59
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
2. öğretimde her dönem para ödüyoruz ama ödenir yani 2. öğretim rahatlığı var :D ben ödemedim şuana kadar sınıfta 2. oldum ilk 6 ya girene çok az bişi veriyorlar 400 dü sanırım 90 vermiş bizimkiler istesem sabahçıda olabiliyordum 2. oldugum ıcın fakat rahatlık anlatılmaz yaşanır :D

2. öğretimde her dönem para ödüyoruz ama ödenir yani 2. öğretim rahatlığı var :D ben ödemedim şuana kadar sınıfta 2. oldum ilk 6 ya girene çok az bişi veriyorlar 400 dü sanırım 90 vermiş bizimkiler istesem sabahçıda olabiliyordum 2. oldugum ıcın fakat rahatlık anlatılmaz yaşanır :D

Sabahçılığa geçiş nasıl yapılıyor ek bir ücretlemi ?

2 yıllık Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi yazacağım.. 2. tercihlerde de.

dK9G3LA.png
ekler açılsın bakarız nerden ne kadar kontajyan kalmış :)

ikinci tercihlerde bu seneye kadar yeni bölümler bile açılıyordu ek kontejyanda.Fakat bu sene yeni bölüm açtırmayacaklarmış sadece boşta kalan kadrolara yerleştirme yapacaklarmış.Ek tercihler normalde okullar başladıktan sonra oluyordu benim girdiğim sene(4 yıl önce) bizim vize haftasına bir hafta kala gelmişlerdi ekten gelenler ama bildiğim kadarıyla ek tercihleri geriye çektiler bu sene ağustosta başlar en kötü ihtimal 1 hafta falan kaçırırsın normal girenlerden oda yerleşebilirsen

Keşke 2.ci tercihe kalaydım bende , isyanım vaaar PP:

[MENTION=207644]pureLove[/MENTION] , birader bırakta o puanlarla hiç okuma sen bir iş bul çalış daha iyi :D 4 yılda belki kariyer yaparsın işinde :D

1. öğretimde harç ya da herhangi bir para yatırmıyoruz değil mi?

ekler açılsın bakarız nerden ne kadar kontajyan kalmış :)

bu puanlara zor :D

----------

2 yıllık Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi yazacağım.. 2. tercihlerde de.

dK9G3LA.png

Tecrübe olarak söyleyeyim 2 Yıllık sınavsız geciş ile bi bölüme girersin 4 yıllık imkansız hele ek kontejyanla daha da imkansız meslek lisesi isen bölümünün 2 yıllığını yaz git puanın hic iyi değil :D k.b-

Bolu izzet baysal üniversitesi - Bolu Meslek Yüksekokulu - Bilgisayar programcılığı geldi :) hayırlısı bakalım :) ikinci öğretim fakat normale nasıl geçebilirim ?

2. öğretimde her dönem harç parası yatırırsınız bundan başka herhangi bi sıkıntısı yoktur okulda max 5 saat kalırsınız ki birinci öğretimler neredeyse en az 5 saat kalıyor :)

2. öğretimden birinci öğretime geçmek için önce sınava girip olduğunuz bölümün birinci öğretimini kazanacakdıktan sonra birinci öğretime geçersiniz

2. öğretimde toplam sınıf mevcudunun %10 luk başarı dilimine girerseniz harç ücretinin tamamını ödemezsiniz (500 lira yatırırsanız 400 lira alırsınız)

ek tercihler sıkıntıdır her zaman çünkü tercih yapıcağınız bölümü kazanan en düşük puandan yüksek olmadılır(şöyle kontenjanda boş yer vardır ve en son kazanan adam 209 puanla kazanmıştır sizin o bölümü gelmesi için puanınızın 209 dan yüksek olmalıdır ve ne kadar yüksekse o kadar gelme olasılığı artar ;) )

2. öğretim hakkında ve sakarya yı kazanan arkadaşlar her türlü yardımcı olabilirim :)

küçük bi not bazı üniversiteler ön kayıt istiyor onu üniversitenin sayfalarını takip ederek öğrenebilirsiniz :)

kazananlara tebrikler kazanmayanlarda üzülmesin altı üstü bir sınav !

Bolu izzet baysal üniversitesi - Bolu Meslek Yüksekokulu - Bilgisayar programcılığı geldi :) hayırlısı bakalım :) ikinci öğretim fakat normale nasıl geçebilirim ?

%10'luk dilime girebilirsek gündüzcüye geçebiliyormuşuz.Yani derslerimiz iyi olursa o hakkı veriyorlarmış.Gündüzcüler 08.00 - 17.00 Gececiler 18.00 - 21.00 'miş. (Emin değilim öyle söylediler banada)

%10'luk dilime girebilirsek gündüzcüye geçebiliyormuşuz.Yani derslerimiz iyi olursa o hakkı veriyorlarmış.Gündüzcüler 08.00 - 17.00 Gececiler 18.00 - 21.00 'miş. (Emin değilim öyle söylediler banada)
Fakülteden fakülteye üniversiteden üniversiteye değişir, ben uludağ ekonometrideyim dersler 9 da başlıyor 2 saat sonra 11 de bitiyor sonra yatış :D

Samsung Galaxy S4 Cihazımdan Gönderildi.

Geri