• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

2014 ÖSYS Tercih Sonuçları Açıklandı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan onurgs59
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

2 yıllık Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi yazacağım.. 2. tercihlerde de.

dK9G3LA.png

hakan ts1 ts2 den bölüm yazarsan gelebilir ama doğuda olur

----------

uzaktan eğitime girebildim sınavsızla önerileri olan varmı :D

geçmiş olsun okulun en pahalı harcını sizlere kitliyorlar ama yinede iyidir uzaktan eğitim okuyormusun okumuyormusun belli değildir :D

geçmiş olsun okulun en pahalı harcını sizlere kitliyorlar ama yinede iyidir uzaktan eğitim okuyormusun okumuyormusun belli değildir :D

para mühim değil çalışıcam zaten snaırım çalışanlar için ikinci öğretimden de iyi diyorlar :D diploma gene aynı oluyor demi

ek tercih ne zaman başlıyor bilgisi olan ösym yaptı gene yapıcagını bana :)

para mühim değil çalışıcam zaten snaırım çalışanlar için ikinci öğretimden de iyi diyorlar :D diploma gene aynı oluyor demi

tam zaten çalışmalık yer kazanmışsın :D bir veya ikinci öğretim kazansaydın büyük ihtimalle part time çalışıcaktın :D diploma aynı olur sanırım o konu hakkında bilgim yok :)

[TD="colspan: 2"]BEYKENT ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)[/TD]

[TD="colspan: 2"]İLETİŞİM FAKÜLTESİ[/TD]

[TD="colspan: 2"][/TD]

[TD="colspan: 2"]HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK[/TD]

Kazanan arkadaşları tebrik ederim.Kazanamayanlar üzülmeyin canınızdan değerli değil.Seneye daha iyi hazırlanıp daha iyi bölümlere gidersiniz.​

Kocaelinden çok adam vardı sanki burlarda beni bırakmayın orlarda bağrınıza basın :D

Seneye gireceksen silkroadı bırakta adam gibi çalış , istediğin yere git bro
Bu yıl ne yapıp edip gitmem lazım. II. öğretim falan birşeyler yapıp gidicem. Ben 1 yıl daha market bekleyemem. Kafayı yemek üzereyim şuan.. Sabah 6 akşam 8 öleceğim ya.

Bu yıl ne yapıp edip gitmem lazım. II. öğretim falan birşeyler yapıp gidicem. Ben 1 yıl daha market bekleyemem. Kafayı yemek üzereyim şuan.. Sabah 6 akşam 8 öleceğim ya.

pişman olursun bence 1 yıl dershaneye git çalış et 4 yıllık adam gibi bölüm oku.

ikinci öğretim övülmüş yok 2-3 saat okulda durulcak şakamısınız lo siz :D sabah 8de ders olur 10da eve geldiğimi bilirim ikinci öğretim pişmanlıktır okuyan arkadaşlarımdan biliyorum hem para veriyorsun hemde gün bitiyo ikinci öğretim oldugun için büyük ihtimal 12de 1de kalkacan 5te okul başlar gece çıkarsın biter mantık bu onun için ikinci öğretim yazmayın yazdırmayın paraya yazık :D

Edit2: 18:00-21:00 ikinci öğretimmiş vay canına ya bunu hangi zeki uydurdu :D

Son düzenleme:
ikinci öğretim övülmüş yok 2-3 saat okulda durulcak şakamısınız lo siz :D sabah 8de ders olur 10da eve geldiğimi bilirim ikinci öğretim pişmanlıktır okuyan arkadaşlarımdan biliyorum hem para veriyorsun hemde gün bitiyo ikinci öğretim oldugun için büyük ihtimal 12de 1de kalkacan 5te okul başlar gece çıkarsın biter mantık bu onun için ikinci öğretim yazmayın yazdırmayın paraya yazık :D

Günün boş olmuyor mu? Sadece akşam gitmiyor musun derse?

Günün boş olmuyor mu? Sadece akşam gitmiyor musun derse?
günün boş oluyor 5e kadar cogunluk 5te başlar dersler 11e kadar yolu var ama dedigim gibi ikinci öğretim olan adam rahattır 12de kalkar klasik gün biter anlıcan şahsen yukardada yazdım sabah 8de derse girip sabah 10da eve döndüğümü bilirim :D
birde o yok birinci öğretimde bu kadar kalıyolar ikinci öğretim şu saat kalıyo hikaye bunlar birinci öğretim ne görüyorsa ikinci öğretimde görecek kaçarı yok aynı saat anlıcan

günün boş oluyor 5e kadar cogunluk 5te başlar dersler 11e kadar yolu var ama dedigim gibi ikinci öğretim olan adam rahattır 12de kalkar klasik gün biter anlıcan şahsen yukardada yazdım sabah 8de derse girip sabah 10da eve döndüğümü bilirim :D
birde o yok birinci öğretimde bu kadar kalıyolar ikinci öğretim şu saat kalıyo hikaye bunlar birinci öğretim ne görüyorsa ikinci öğretimde görecek kaçarı yok aynı saat anlıcan
Akşam ferah ferah daha iyidir be. :D

Olum işin ucunda ölüm yok.Bu sene biraz sıkıcaktın g*tünü yapıcaktın birşeyler.Oldu oldu , olmadı yapcak birşey yok. bana sorarsan 2. girişimde birşeyler yaparım diyorsan seneye tekrar gir ama adam akıllı çalış.He yok ben yine üç aşağı beş yukarı böyle birşey alırım diyorsan 2. tercihi yapıştır gitsin.Küsme kızma üzülme önemli olan elindekiyle ne kadar başarılı olduğun. tıp fakültesine girenler var sözde doktor olacak ama kan gördümü bayılıyo halen.O yüzden çok panik yapma.Öpücükler.

Yurtta kaldığım zamanda butun birinci ogretimler ikinci ogretim okumadikkari icin pismanlar sebebi ikinci ogretim arkadaslari sabah kadar eglenip hatta onlar kalktiginda yeni yatarlar genelde :) ayrica sakarya universitesinde ikinci ogretimler icin en erken 4 de ders baslar ve 9 a 10 a kadar da fakultede ogrenci kalmaz artik sen yap hesabi ;) sadece tek sıkıntısı harç ucreti olmasi :)

Telefondan gönderdim.

Yurtta kaldığım zamanda butun birinci ogretimler ikinci ogretim okumadikkari icin pismanlar sebebi ikinci ogretim arkadaslari sabah kadar eglenip hatta onlar kalktiginda yeni yatarlar genelde :) ayrica sakarya universitesinde ikinci ogretimler icin en erken 4 de ders baslar ve 9 a 10 a kadar da fakultede ogrenci kalmaz artik sen yap hesabi ;) sadece tek sıkıntısı harç ucreti olmasi :)

Telefondan gönderdim.

Yaşadım O Zaman :D İÖ Benimki :D

Geri