• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

2014 ÖSYS Tercih Sonuçları Açıklandı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan onurgs59
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
dersi işledikleri süre beni ilgilendirmez ben sana olan olayı diyorum 5-11 aralıgında istediği saate ders koyar istediğin kadar ders yapar sanırım coluk cocuk sunuz size 10dk ders anlatıp çıkan hocalarınız var yazık acıyorum sana

Bak güzel kardeşim benle konuşurken düzgün konuş.Böyle olmucak özeline msj attım kardeşim özelden görüşelim.

Yahu tercih sonucları konusunda bile nasıl tartışmayı beceriyorsunuz.

Beyler atıcağım posttan sonra,tartışmaya devam eden olursa cezayı alır.

Ya 2 yıllıksan yada 4 yıllık saçma bir bölümdeysen tabi ders işlenmez. Hocalar öğrencilerin alacağı kapasiteye göre birşeyler vermeye çalışır. Baktılar sizden bir cacık olmaz dersi keser gider.Sende oley erken bitti ders diye sevinirsin.Sonra yüzbinlerce üniversite mezunu işsiz. Komiksiniz gerçekten, erken biter diye seviniyorsunuz.

Yahu tercih sonucları konusunda bile nasıl tartışmayı beceriyorsunuz.

Beyler atıcağım posttan sonra,tartışmaya devam eden olursa cezayı alır.

Ettiği lafları görmüyormusun ceza yokmu bu forumda ? Okurmusun konuyu baştan aşağı ?

Bu yıl ne yapıp edip gitmem lazım. II. öğretim falan birşeyler yapıp gidicem. Ben 1 yıl daha market bekleyemem. Kafayı yemek üzereyim şuan.. Sabah 6 akşam 8 öleceğim ya.
bro kendi işinin patronu değil misin? taşmı taşıyon 12 saat boyunca nabıyon? oturuyon bence laylayloom :D

Ya 2 yıllıksan yada 4 yıllık saçma bir bölümdeysen tabi ders işlenmez. Hocalar öğrencilerin alacağı kapasiteye göre birşeyler vermeye çalışır. Baktılar sizden bir cacık olmaz dersi keser gider.Sende oley erken bitti ders diye sevinirsin.Sonra yüzbinlerce üniversite mezunu işsiz. Komiksiniz gerçekten, erken biter diye seviniyorsunuz.

Kardeşim senin 4 yıllık okuldan mezun oldugunda alamayacağın parayı benim 2yıllık bölümümde mislisini alıcam sen misal iş bulamazkn benim heryerde iş imkanım olacak.Aklınızca laf sokmaya çalışıyorsunuz söylim 19 mayıs üniversitesinde ve beykent'te özel okuyan arkadaşlarım var İÖ onlarda bana dersin çok az işlendiğini söyledi.Benim kimseye yalan söylediğim yok.Acaba hanginiz üniversiteye gittiniz merak edıyorum neyse sıkıntısı olan özelden gelir konuşur hayırlı geceler.

Kardeşim senin 4 yıllık okuldan mezun oldugunda alamayacağın parayı benim 2yıllık bölümümde mislisini alıcam sen misal iş bulamazkn benim heryerde iş imkanım olacak.Aklınızca laf sokmaya çalışıyorsunuz söylim 19 mayıs üniversitesinde ve beykent'te özel okuyan arkadaşlarım var İÖ onlarda bana dersin çok az işlendiğini söyledi.Benim kimseye yalan söylediğim yok.Acaba hanginiz üniversiteye gittiniz merak edıyorum neyse sıkıntısı olan özelden gelir konuşur hayırlı geceler.

Ben zaten kırklarelide sivil polisim, ben sadece olan biteni söyledim. Türkiyenin genelinde ikinci öğretim 5 te girer 11 de çıkar. İstisnalar hocanın o günkü durumuna bağlıdır.

Ben zaten kırklarelide sivil polisim, ben sadece olan biteni söyledim. Türkiyenin genelinde ikinci öğretim 5 te girer 11 de çıkar. İstisnalar hocanın o günkü durumuna bağlıdır.
gelde bunu bu arkadaşa anlat güzel kardeşim özeldende tel no istemiş arkadaş sen kimsinde sana tel ne verecem hareketlere bak

Edit:Birde beyler üniye gidipte boş derse sevinen insan o okulu bıraksın benden tavsiye o işler lisede kaldı.ünide 10dk ders işleyip bırakan hocadanda hayır gelmez buna sevinen öğrencidende hayır gelmez.

Son düzenleme:
Geri