• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

2014 ÖSYS Tercih Sonuçları Açıklandı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan onurgs59
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
İzmirliyim artık resmi olarak , dokuz eylül üniversitesi beni bekler :D

Yaşadım O Zaman :D İÖ Benimki :D

Soyle kucuk bi sıkıntısıda daha oluyor hep gunduzleri veya sabah 5 6dan once uyuyamiyorsun istesende yatsanda olmuyor :D

----------

Bu arada dua edin mubarek gecede harclara zam gelmesin 2 senedir ayni fiyat :D

nişantaşındayımda kağıthanedeki kampüsteyim 5-6 arkadaşla geliyoz yani sağlamız sıkıntı yok :P

Yurtta kaldığım zamanda butun birinci ogretimler ikinci ogretim okumadikkari icin pismanlar sebebi ikinci ogretim arkadaslari sabah kadar eglenip hatta onlar kalktiginda yeni yatarlar genelde :) ayrica sakarya universitesinde ikinci ogretimler icin en erken 4 de ders baslar ve 9 a 10 a kadar da fakultede ogrenci kalmaz artik sen yap hesabi ;) sadece tek sıkıntısı harç ucreti olmasi :)

Telefondan gönderdim.
boşa güzel göstermeyin beyler ikinci öğretimi farkı yok birnci öğretim hangi dersi görürse kaç saat görürsen sende aynı dersi aynı saat göreceksin tek farkın akşam gideceksin okula para vereceksin :D günü bitirceksin tam aksine ilk öğretime gün boş kalır

boşa güzel göstermeyin beyler ikinci öğretimi farkı yok birnci öğretim hangi dersi görürse kaç saat görürsen sende aynı dersi aynı saat göreceksin tek farkın akşam gideceksin okula para vereceksin :D günü bitirceksin tam aksine ilk öğretime gün boş kalır

birinci öğretimden farkı yok ders konusunda ve günün boş kalmasında ama zaten gündüz yapabileceğin çoğu şeyi gece daha rahat yapabilirsin mesela gecemi bara gitmek istersin gündüz mü? :) hani eğlence vs konusunda birinci öğretim yanından bile geçemez ben bunun örneğini yurtta çok yaşadım adamlar sabah okula giderken ben daha yeni yatıyordum onlar yeni geliyordu ben kalkıp gidiyordum :D

işin özü;

anlayamazsiniz_gp_777.jpg

----------

birde şu yönü var devamsızlık sıkıntınız birinci öğretim gibi değil mesela bugün çok uykum var derse gitmesemde olur demezsiniz kolay kolay :)

ikinci öğretim övülmüş yok 2-3 saat okulda durulcak şakamısınız lo siz :D sabah 8de ders olur 10da eve geldiğimi bilirim ikinci öğretim pişmanlıktır okuyan arkadaşlarımdan biliyorum hem para veriyorsun hemde gün bitiyo ikinci öğretim oldugun için büyük ihtimal 12de 1de kalkacan 5te okul başlar gece çıkarsın biter mantık bu onun için ikinci öğretim yazmayın yazdırmayın paraya yazık :D

Edit2: 18:00-21:00 ikinci öğretimmiş vay canına ya bunu hangi zeki uydurdu :D

İşim gücüm yok sana birşeymi uydurcam ?

saat 5:30 da başlıyor 6 civarı derse giriyoruz 8-9 civarı çıkıyoruz geçen yıl en fazla toplasan 3 kere 10 da çıkmışızdır.
Sadece benim okuldada öyle değil ikinci öğretimde okuyan 1-2 tane arkadaşım var onlardada aynı durum.
Konuşurken düzgün konuş kimsenın sana yalan söyleyeceği yok.

----------

Yav arkadaşım yanlış bilgi verme ilkokula gidip abilerindenmi duyuyon bu sözleri ? Gel bizim sınıf 60 kişi 1 tanesi birinci öğretime geçmek istermi para versen geçilmez.Sabahçılar 8 de girip 5 de çıkıyor diyorum.

----------

shinobiye kulak asmayın arkadaşlar ikinci öğretim hakkında kafanızda soru işareti olmasın ben 3 üniversiteyi baz alarak söylüyorum. 3 farklı ilde.

Marmara üniversitesinde ikinci öğretimde okuyan arkadaşım 17:00 - 23:00 arası dersleri görürdü.
Sabahda girerdi arada derslere ama akşam erken çıkma gibi bir durumu yoktu.

Tabii 4 yıllık mı sizin bu bahsettiğiniz üniversiteler 2 yıllık mı bilmiyorum. (Arkadaşım 4 yıllık çeko bölümündeydi,bitireli 2 sene oluyor) sonradan değişmiş midir? Bilemem.

Marmara üniversitesinde ikinci öğretimde okuyan arkadaşım 17:00 - 23:00 arası dersleri görürdü.
Sabahda girerdi arada derslere ama akşam erken çıkma gibi bir durumu yoktu.

Tabii 4 yıllık mı sizin bu bahsettiğiniz üniversiteler 2 yıllık mı bilmiyorum. (Arkadaşım 4 yıllık çeko bölümündeydi,bitireli 2 sene oluyor) sonradan değişmiş midir? Bilemem.

Benim 2 yıllıktı hocaların hiç umruna değil erken gitme peşindeler girip hızlı hızlı yarım saat ders işliyip gidiyorlardı.

Üniversiteler hakkında bilgi, dersler hakkında bilgi vs isteyen mesaj atabilir elimden geldiğince yardımcı olurum :)

İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği iyi hoş da. Avcılardaki kampüs çok sıkıntı ya :/ istanbulun çıkışı resmen. Ayrıca kampüs de bayağı büyükmüş bildiğim kadarıyla. Neyse artık öyle yada böyle seveceğiz :) herkese hayatında başarılar dilerim bu arada

İşim gücüm yok sana birşeymi uydurcam ?

saat 5:30 da başlıyor 6 civarı derse giriyoruz 8-9 civarı çıkıyoruz geçen yıl en fazla toplasan 3 kere 10 da çıkmışızdır.
Sadece benim okuldada öyle değil ikinci öğretimde okuyan 1-2 tane arkadaşım var onlardada aynı durum.
Konuşurken düzgün konuş kimsenın sana yalan söyleyeceği yok.

----------

Yav arkadaşım yanlış bilgi verme ilkokula gidip abilerindenmi duyuyon bu sözleri ? Gel bizim sınıf 60 kişi 1 tanesi birinci öğretime geçmek istermi para versen geçilmez.Sabahçılar 8 de girip 5 de çıkıyor diyorum.

----------

shinobiye kulak asmayın arkadaşlar ikinci öğretim hakkında kafanızda soru işareti olmasın ben 3 üniversiteyi baz alarak söylüyorum. 3 farklı ilde.
bak bak cevap tarzına bak ilk öğretime gidiyorum 2009da üye olmuşum buraya geri zekalı seni

bak bak cevap tarzına bak ilk öğretime gidiyorum 2009da üye olmuşum buraya geri zekalı seni

Bilmediğin birşey hakkında yorum yapmıcaksın ozaman kardeşim.Büyüklerinle nasıl konuşulcagını öğretmedılermı ?

Bilmediğin birşey hakkında yorum yapmıcaksın ozaman kardeşim.Büyüklerinle nasıl konuşulcagını öğretmedılermı ?
bak hala cahil cahil konuşuorsun beynin basmıyo çünkü :D cogu okul ikinci öğretim aralığı 17:00-23:00 dır arada istisnalar azda olsa vardır cahil cahil konuşma benle

bak hala cahil cahil konuşuorsun beynin basmıyo çünkü :D cogu okul ikinci öğretim aralığı 17:00-23:00 dır arada istisnalar azda olsa vardır cahil cahil konuşma benle

cahil dediya ilkokulda kaçta açılıp kapanıyor sorusuna cevap verirsin anca burda ne işin var güzel kardeşim hadi insanların kafasını karıştırma.
Kardeşim hala 5-11 diyorsun anan baban bakmaz sana okadar öğretmenın umrunamı ? 2 saat dersi olan 20 dk girip çıkıyor.Adamın işi gücü yok gece sana ders anlatır.

cahil dediya ilkokulda kaçta açılıp kapanıyor sorusuna cevap verirsin anca burda ne işin var güzel kardeşim hadi insanların kafasını karıştırma.
Kardeşim hala 5-11 diyorsun anan baban bakmaz sana okadar öğretmenın umrunamı ? 2 saat dersi olan 20 dk girip çıkıyor.Adamın işi gücü yok gece sana ders anlatır.
dersi işledikleri süre beni ilgilendirmez ben sana olan olayı diyorum 5-11 aralıgında istediği saate ders koyar istediğin kadar ders yapar sanırım coluk cocuk sunuz size 10dk ders anlatıp çıkan hocalarınız var yazık acıyorum sana

Geri