• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Angel Spirit + Angel Power Dress 13 DG Database!

İtem Bugu Sebebi Kardeşim İtem Bugunu araştır :) ben kurdum bununla Serverimi Sorun yk :)

merhaba arkadaşlar bende kendı pc mı sunucu olarak ayarlıyacam arkadaşlarla ole kafa dagıtmak için unıg felan kesecez bu oyunda da skiller 120 itemler 12dg europe çarla da mevcuttur dimi bu konu hakkında bilgi verir misiniz ?*

merhaba arkadaşlar bende kendı pc mı sunucu olarak ayarlıyacam arkadaşlarla ole kafa dagıtmak için unıg felan kesecez bu oyunda da skiller 120 itemler 12dg europe çarla da mevcuttur dimi bu konu hakkında bilgi verir misiniz ?*

İtemler 120 lvl 13dg npcde 120 lvl başlangıç resimlere bakarsan anlayabilirsin

oyunun dbsı nerden bulablırım dbyı kurdundan sonra kı işlemler nelerdir ?*

ÇÖP :D

Angel Spirit'in Ustune Gelınce Atılıo lol :D
yada nıye atıo bılen varsa PM pls

Geri