• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Online Legend V Plus Battle Arena (Full Client Download Ver. 1.265)

Tek link varmı alexxandre ada ki gibi carsa atabilirmisiniz şimdiden teşekkürler

----------

FİLE NOT FOUND başka varsa atabilirmisin sana zahmet

Joymax Driect Linkleri Kaldırdı Partlarla Uğraşmak istemiyosanız P2P Client i deniyebilirsiniz.

Joymax Yekında Gamershell Gibi Sitelere Oyunu Eklerler Ozamana Kadar Konudakilerle İdare Ediniz.

legend 5 te loader var mı varsa lütfen link paylaşabilirmisiniz

rardan çıkartırken part4 bozuk diyo :S yardım edebilirmisiniz ? fileserver da

abi eline koluna saglık bende sıteye gırmıodu ıyı oldu cok sagol

Arkadaşlar ben bugun bilgisayara format attım ama silkroad ı battle arena setup undan yükleyemiorum hata veriyo Client file is dameged Please reinstall the client diye setup aktifleyiciyi denedim oda indirilmio yardım edim lutfen

Arkadaşlar ben bugun bilgisayara format attım ama silkroad ı battle arena setup undan yükleyemiorum hata veriyo Client file is dameged Please reinstall the client diye setup aktifleyiciyi denedim oda indirilmio yardım edim lutfen

Setup Aktifleştiricinin link'i altda çalıştır ama yine aynı hatayı verirse silkroad ı baştan indirmeyi dene eksik inmiş olabilir.

Aktifleştirici Download Link: http://www.fileden.com/file...Legend_V_Plus_Battle_Arena.rar

dün akşam yeniden indirdim zaten ama oda öle hata veriyo ya zaten neden böle setup yağmış bu joymax denen insanlar diger hiçbir oyunda böle lütken bekle gibisinden hata veren setup yok

s.a arkadaşlar sikroad giriyom start yazısı geliyor tıklıyorum runtime eror hatası veriyor ne yapmamm lazım acil yardımcı olurmusunuz

s.a arkadaşlar sikroad giriyom start yazısı geliyor tıklıyorum runtime eror hatası veriyor ne yapmamm lazım acil yardımcı olurmusunuz

Altdaki linkde ki dosyayı indir içinde silkroad.exe ve sro_client.exe var bunları silkroad ın içine at degiştirilsinmi uyarısı geldiginde evet e tıkla sonra açmayı dene eger açılırsa exe'n bozulmuştur.

bu exeleri kullandıkdan bir süre sonra eger bunlardada aynı hatayı verirse pc ne virüs girmiştir exelere bulaşıp bozan virüsten o bozulan exe yi virustotal e tarat hangi virüs çıkarsa ona görede silme yöntemlerini uygularız.

eger exelere bulaşan virüsden bulaşmışsa ve pc yi formatlayabiliyosan tavsiyen bütün disk leri formatla C,D gibi farklı varsa yeniden oluşturursun.

virüsü silme yöntemleride var ama hem uzun sürer hemde kesin çözüm degildir yine bi yerlere gizlenip çıkabiliyolar.

Link: http://www.fileden.com/files/2008/4/6/1854848//Silkroad.rar

Ya arkaşLar KotaLıLar için sıkıştırılmış dosya şeklinde verebilrmisiniz.

saol ümit cok işime yaradı allah razı olsun senden bu eror hatası verince ne yapıcam gene

----------

Altdaki linkde ki dosyayı indir içinde silkroad.exe ve sro_client.exe var bunları silkroad ın içine at degiştirilsinmi uyarısı geldiginde evet e tıkla sonra açmayı dene eger açılırsa exe'n bozulmuştur.

bu exeleri kullandıkdan bir süre sonra eger bunlardada aynı hatayı verirse pc ne virüs girmiştir exelere bulaşıp bozan virüsten o bozulan exe yi virustotal e tarat hangi virüs çıkarsa ona görede silme yöntemlerini uygularız.

eger exelere bulaşan virüsden bulaşmışsa ve pc yi formatlayabiliyosan tavsiyen bütün disk leri formatla C,D gibi farklı varsa yeniden oluşturursun.

virüsü silme yöntemleride var ama hem uzun sürer hemde kesin çözüm degildir yine bi yerlere gizlenip çıkabiliyolar.

Link: http://www.fileden.com/files/2008/4/...//Silkroad.rar

ümit ben bunu yükledim gene oyunda cıkıyom giriyom aynı hatayı verio ne yapmamm lazım :pff::pff::pff::pff:

Geri