• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime & Manga - Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Naruto uzatılmadan tadında bitirilse de başka animeye başlasam diye bekliyorum.

Nickin çok güzel olmuş Emre. :)
Teşekkür ederim Hakan :)

biri bitmeden diğerine başlanmıyormu sanki ? nick neden değiştirdin bu arada
Daha önceki bir kaç girişimimden sonra vazgeçtim aynı anda bir kaç seriyi takip etmeyi hoşuma gitmiyor tadını alamıyorum serinin kafam hep bir yerde oluyor kısacası :) Ayrıca nicke gelince uzun zamandır aklımdaydı bu güne nasipmiş :D

Teşekkür ederim Hakan :)

Daha önceki bir kaç girişimimden sonra vazgeçtim aynı anda bir kaç seriyi takip etmeyi hoşuma gitmiyor tadını alamıyorum serinin kafam hep bir yerde oluyor kısacası :) Ayrıca nicke gelince uzun zamandır aklımdaydı bu güne nasipmiş :D
nick hoş olmuş ama sevdim :D naruto 2014'de bitecek kishi öyle demiş sanırım o yüzden uzun süre böyle devam edeceksin :D

Bleach mi One Piece mi ? Bu ikisinden birini söyleyin başka anime önermeyin :D Bunu izlemeden onları izleme demeyin lütfen pıçaklarım :D

Bleach mi One Piece mi ? Bu ikisinden birini söyleyin başka anime önermeyin :D Bunu izlemeden onları izleme demeyin lütfen pıçaklarım :D
cicim şöyle diyeyim one piece bir yere kadar sıkar yani bende öyle olmuştu hatta one piece izleyenlerin nasıl sevdiğini anlayamamıştım ancak marineford savaşına geldiğimde naruto bleach hepsi halt yemiş yanında dedim.

cicim şöyle diyeyim one piece bir yere kadar sıkar yani bende öyle olmuştu hatta one piece izleyenlerin nasıl sevdiğini anlayamamıştım ancak marineford savaşına geldiğimde naruto bleach hepsi halt yemiş yanında dedim.
Yani sonuç olarak ? :D Lafı buraya kadar getirip bir sonuca bağlamamana sinir oldum şu an anlatamam :D

Yani sonuç olarak ? :D Lafı buraya kadar getirip bir sonuca bağlamamana sinir oldum şu an anlatamam :D
sonucu çıkarman lazımdı bleach ve naruto halt yemiş yanında diyorum zaman kaybetme one piece izlemeye başla.

Ps:Avatarına bittim
:alkis

Kaya,daha önce Death Note izledin mi ? Nasıl birşey ? Bildiğim tek şey Ölüm Defterine yazılan kişi ölüyor. :D

Kaya,daha önce Death Note izledin mi ? Nasıl birşey ? Bildiğim tek şey Ölüm Defterine yazılan kişi ölüyor. :D
izledim hakan. deftere ismi yazılan kişi 60 saniye içinde ölür ancak defteri kullanan kişi öldüğünde cennet veya cehenneme gidemez defteri bulan yagami light isimli genç önce deftere inanmaz ve saçmalık olduğunu düşünür ancak televizyonda bir soygun ve rehine haberini görür suçluların ismi geçer yagami denemekten zarar gelmez düşüncesi ismi ile suçlunun ismini yazar ve suçlu 60 saniye sonra ölür bir kaç denemeden sonra defterin gerçekliğini kabul eder ve dünyayı kötüklerden arındırma çabasına girer bir çok suçluyu tek tek öldürür ve bunun neticesinde peşine dünyanın en iyi dedektifi olan (L) takılır peki ya sonrası ? böyle özetleyebilirim saniye 40da olabilir 60da emin değilim uzun süre önce izlediğim bir seri izlemeni tavsiye ederim.

Aranızda manga/manhwa okuyanlar olduğunu düşünüyorum. Hazır yeni anime başlamışken, tanıtımına kadar aradan bir manhwa çıkartmak istedim.

Witch Hunter

Witch-hunter-08.jpg

Cadılar aniden insanlara savaş açtı,dünyanın üçte ikisini yok ettiler.Destekçi denilen canavarları kullanıyorlar ve insanların yerleşim yerlerini yok ediyorlar...Ama neden ?

Hayatta kalan insanlar cadılarla savaşabilecek güçteki insanları topluyor ve onlara Witch Hunter(Cadı Avcısı) diyorlar!
"Tasha Godspell" balkabağı görünüşlü destekçisi "Halloween" onların arasında en güçlülerinden, lakabı "The Marksman". Cadılarla savaşıyor fakat onlardan nefret edemiyor...

Serini adı: Witch Hunter
Katagori: Manhwa
Okunuş: Soldan sağa
Tür: Aksiyon, Macera, Komedi, Dram, Ecchi, Fantazi, Dövüş Sanatları, Romantizm, Shounen, Doğaüstü
Bölüm sayısı: Toplamda 14 Volume -> 82 bölüm (Devam ediyor)
Yazar: Cho Jung-man
Çizen: Cho Jung-man

.........................................

Çok tanındık bir Manhwa olmamasının nedeni, belkide dört ayda bir 3-4 bölümünün yayınlanmasıdır. Çok net hatırlıyorum bir ara tek bir yeni bölüm için 4 ay bekledim. Sanırım Korece bilen çevirmen sıkıntıları var, bağış ile doğru orantılı olarak raw satın alıyorlar ama bağış yapan sayısıda az. Fakat kessinlikle çoğu güncel popüler seriden daha heyecanlı, olay kurgusuyla ve karakterleriyle sizi tamamen içine çeken, başladınız mı bırakamayacağınız bir seri. Başlamınızı şiddetle tavsiye ediyorum, pişman olmıyacağınıza adım gibi eminim.

Gene yardımcı olmak için bir puanlama yapmak istedim. Bu benim şahsi görüşüm tabiki;

Naruto: 10/8
Bleach: 10/7

WH: 10/8,5

Edit; Düzeltme yapmak istedim, bir ara gerçekten sıkıntı vardı çevirmen konusunda ve uzun süre çıkmamıştı. Ben dört ay dedim yukarıda fakat kontrol ettim, dokuz ay geçmiş aradan aslında. İnanın değer c(^.^c)

Son düzenleme:
Geri