• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl - Nautilius (07.09.2012)

Ben söylim The Barnacle adlı arkadaşın dediği lafa gülmek teşekkür vermek tek suçun bu bahanede=spam yapmak oysa diğer sayfalara baksa daha çok kişide varda işte arkadaş yediremiyor

Ben herkese eşit davranıyorum off-topicte böyle birşey yapsanız ah demiyeceğim hatta bende katılırım beraber güleriz.

Ben herkese eşit davranıyorum off-topicte böyle birşey yapsanız ah demiyeceğim hatta bende katılırım beraber güleriz.

Önceki sayfalarda görevli arkadaşlarda muhabbet ediyordu.Baktım, hiçbirinde ceza gözükmüyor.Birine bir sebepten ötürü bir ceza veriyorsan bunu yapan herkese ver ve mesajları silerek konuyu temizliyebilirsin bence.

Önceki sayfalarda görevli arkadaşlarda muhabbet ediyordu.Baktım, hiçbirinde ceza gözükmüyor.Birine bir sebepten ötürü bir ceza veriyorsan bunu yapan herkese ver ve mesajları silerek konuyu temizliyebilirsin bence.

adamsın (bu lafı söyledim diye gelip bir ceza puanı daha verir)

Eflin mesaj yazıp güldüğünü söylediği için ceza aldı. Neden olarak bos mesaj atmak dediler sanırım. Sende aynısını yaptın. Ama agaya beles mantığı gibi sanırım. Moda gülünce bise olmuyor
Mod'a benzer bir halim varmı ?
yazdığım mesaj '' iyimiş :D :D '' bunu kastediyorsun galiba.

Geri