• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl - Nautilius (07.09.2012)

Ceza puanı hiç bitmiyor arkadaşlar siz tavır değiştirmedikçe bende değiştirmeyeceğim , sizi güzel bir dil ile uyardım.

Ceza puanı hiç bitmiyor arkadaşlar siz tavır değiştirmedikçe bende değiştirmeyeceğim , sizi güzel bir dil ile uyardım.

Bitmiyor ve işe yaramıyor az önce hesabıma baktım hiç bir şekilde para aktarılımıyor aynı şekilde herhangi bir işlemde yapamıyoruz bari bir işe yarasaydı emek var o ceza puanlarında emek ! Bu arada 5 puan verirsen sevinirim 28 puan olsun sonra 3 puanlık bir ceza yer bırakırım.

Not: Forum kurallarını ezberlediğim için kendimle gurur duyuyorum.

Son düzenleme:
Argo'mu kullandım ben acaba?

Yapılan espriye gülünce ceza alıyoruz işe bak :D

Sizi güzel bir dil ile uyardım.Siz dinlemiyorsanız bende dinlemiyorum :)

Bitmiyor ve işe yaramıyor az önce hesabıma baktım hiç bir şekilde para aktarılımıyor aynı şekilde herhangi bir işlemde yapamıyoruz bari bir işe yarasaydı emek var o ceza puanlarında emek ! Bu arada 5 puan verirsen sevinirim 28 puan olsun sonra 3 puanlık bir ceza yer bırakırım.

Not: Forum kurallarını ezberlediğim için kendimle gurur duyuyorum.

Seni ödüllendirerek 1 hafta tatile çıkartıyoruz.

Komiklik yapıyım derken maymun konumuna düşüyorsun. Fazla abartma..

Komiklik yapıyım derken maymun konumuna düşüyorsun. Fazla abartma..

Ben komiklik yapıyor olsaydım ceza puanı almazdım. Bu arada arkadaşa ceza verirsen sevinirim. Penia kardeşim İt dedi ceza aldı bu arkadaş da Maymun diyerek hakaret etti bana.

Tesadüfe bak bu da aynı kişiymiş. :D

Son düzenleme:
Tartışmayın. Burası tartışma yeri değil. Siz benim hiç biriyle tartıştığımı gördünüz mü? Az örnek alın beni :D

Neden direk en son söylediğime takılıyorsun?

Ne yaptığımıda söylesene :)

Ben söylim The Barnacle adlı arkadaşın dediği lafa gülmek teşekkür vermek tek suçun bu bahanede=spam yapmak oysa diğer sayfalara baksa daha çok kişide varda işte arkadaş yediremiyor

Ya tartışmayın yeter ya. Abicim şu konuyu kilitleyin. Off Topic'e biri konu açsın ordan devam edelim..

Geri