• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl - Nautilius (07.09.2012)

server açıkmı arkadaşlar yeni girdimde haberim yok birde üyelik alınıyomu panelde sorunmu vra captcha kodunda ?

server açıkmı arkadaşlar yeni girdimde haberim yok birde üyelik alınıyomu panelde sorunmu vra captcha kodunda ?

Start geldi fakat sw check.

Hala devam ediyorsunuz muhabbete - tartışmaya serbestsiniz.Benden üstü gelince işlemi yapar.

Son düzenleme:
Edit, Yeni üyelik sitesi yapılacağı için mesaj editlenmiştir.

Moderatörün son düzenlenenleri:
birşey sorucam sizde açılıyormu ben launchere basıtorum hiç birşey gelmiyor sorun bendemi anlamadım

Konu Kilit , gerekli cezalar verildikten sonra tekrar açılacaktır.

Saint neden hep sen bana ceza veriyorsun? Ciddi ciddi soruyorum adam akıllı cevap ver..
Sanki dur canım sıkıldı şuna ceza veriyim der gibisin, dakka başı ceza puanı geliyor sayende..

1 saat kaldı 1mbit netle anca bu kadar oluyor :D umarım inme işlemi bitmeden açılmaz :D

Register açıldı hani de oyun error verdi bende ?

Son düzenleme:
Geri