• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl - Nautilius (07.09.2012)

Öyle bir şey yok Kağan kardeşim. Eğer -ki biri saçma bir yorum yapıp, karşılığında ceza veyahut uyarı almıyor ise bu tüm üyelere o şekilde davranma hakkı doğurur kanımca. Yapılan haksızlık var ise güzel bir dil ile üst yöneticilere iletebilirsiniz şikayetlerinizi. Burada sen haklısın o haklı demek yanlış ama sana +1 ;)

Ya hayır var. Ayrıcalık olduğunu hepimizde biliyoruz. Olduğuna o kadar eminimki. Ya it köpek demek, tamam ceza ver kaldır yorumumu. Ama cezayı hemende vermiyor arkadaş aradan zaman geçiyor baya o zaman veriyor.

----------

üzülme Kağağan bizimde ileride bir admin kankamız olur..
Bırak eğer oda bize böyle davranacaksa hiç olmasın daha iyi.
Zaten son günlerde maxigame'de iyice değişiklikler oldu. Kimse alınmasın ama tam bilmiyorum her önüne gelen KURUCU oluyor :D Bu forumu ne kadar çok kişi kurmuş anlamıyorum ki. Neyse ya beni ilgilendirmez kimin ne rütbesi olduğu.
İnsan olsun yeter!

Bırak ya bu modlardan hayır felan gelmez. Aralarında iyiler var ama bazıları bozuk. İlla bi yöneticinin felan kankası tanıdığı felan mı olmamız gerek ceza yemememiz için? Ben it yazmışım ceza yedim adam g*t yazıyor ceza yemiyor. Vayy be. Adam upload etti tamam eyw ama upload etti diye tepemize mi çıkacak? Bu mu sizin adaletiniz? Bu yorumumuda kaldırmazsanız sevinirim..

Hayır kaldırmayacağız tabiiki sende benim tanıdığım , muhabbet ettiğim arkadaşlarım arasındasın.Fakat ceza sisteminde değişiklik olabiliyor ve gözden kaçma gibi olaylar oluyor.Upload eden kişi admin tarafından görevlendirildi ona ben karışamam.Tepemize tabiiki çıkamayacak umarım açıklayıcı olmuştur.

Öyle bir şey yok Kağan kardeşim. Eğer -ki biri saçma bir yorum yapıp, karşılığında ceza veyahut uyarı almıyor ise bu tüm üyelere o şekilde davranma hakkı doğurur kanımca. Yapılan haksızlık var ise güzel bir dil ile üst yöneticilere iletebilirsiniz şikayetlerinizi. Burada sen haklısın o haklı demek yanlış ama sana +1 ;)

----------

b******** s********** t******* a******* k********* abarttın kardeş ?

B****** b** s***** g** a****.

Ya hayır var. Ayrıcalık olduğunu hepimizde biliyoruz. Olduğuna o kadar eminimki. Ya it köpek demek, tamam ceza ver kaldır yorumumu. Ama cezayı hemende vermiyor arkadaş aradan zaman geçiyor baya o zaman veriyor.
bunun cevabını sana oyundan vericem :D

ayrıcalık mı? sen kimseye it diyemessin buna hakkın yok dediğin laflara bakmıyorsun ayrıcalık var diye yakınıyorsun.

----------

Bırak eğer oda bize böyle davranacaksa hiç olmasın daha iyi.
Zaten son günlerde maxigame'de iyice değişiklikler oldu. Kimse alınmasın ama tam bilmiyorum her önüne gelen KURUCU oluyor :D Bu forumu ne kadar çok kişi kurmuş anlamıyorum ki. Neyse ya beni ilgilendirmez kimin ne rütbesi olduğu.
İnsan olsun yeter!

rütbesi oldu diye saygı gösterecek değilim insan olduğu için saygı gösteririm

Hayır kaldırmayacağız tabiiki sende benim tanıdığım , muhabbet ettiğim arkadaşlarım arasındasın.Fakat ceza sisteminde değişiklik olabiliyor ve gözden kaçma gibi olaylar oluyor.Upload eden kişi admin tarafından görevlendirildi ona ben karışamam.Tepemize tabiiki çıkamayacak umarım açıklayıcı olmuştur.
Tamam 1 olur 2 olur ona bir şey demem, insanlık hali. Ama hep mi olur? Neyse ya daha yorum atmayacağım inş.

Beyler indirdim 7z ile cıkartamıyorum sürümden dolayımı acaba 7z ile acababilen biri programın linkini verebilirmi?

Bırak ya bu modlardan hayır felan gelmez. Aralarında iyiler var ama bazıları bozuk. İlla bi yöneticinin felan kankası tanıdığı felan mı olmamız gerek ceza yemememiz için? Ben it yazmışım ceza yedim adam g*t yazıyor ceza yemiyor. Vayy be. Adam upload etti tamam eyw ama upload etti diye tepemize mi çıkacak? Bu mu sizin adaletiniz? Bu yorumumuda kaldırmazsanız sevinirim..
Arkadas ben naptim ya. yasaksa versinler cezami. editliyorum mesaji suan uyarmaniz yeter. beni kayirdiklari yok.

Lütfen tartışmayı kesin,muhabbet konusu değildir.Gerek moderatör gerek yönetici arkadaşlarımız Argo & Küfüre özellik ile bakıyorlar.

ayrıcalık mı? sen kimseye it diyemessin buna hakkın yok dediğin laflara bakmıyorsun ayrıcalık var diye yakınıyorsun.
Derim. Eğer yönetime biraz yardımı olan adam açık açık g*t diyorsa bende it derim. Neyse muhattabım değilsin..

----------

Arkadas ben naptim ya. yasaksa versinler cezami. editliyorum mesaji suan uyarmaniz yeter. beni kayirdiklari yok.
Sana bir şey demedim ben. Ellerine sağlık. Ben moderatörlere diyorum üstüne alınma sen.

Yeter bu kadar saçmalık sonkez uyarıyorum, konuyu kapatmam fakat saçma sapan muhabbet eden yorum yapanlara cezayı kesicem buda son lafımdır.

yav arkadaşlar yazmıyım diyorum ama sohbet edilmesin dendi en başta,hala devam ediosunuz modlarda durduracağına cevap verip devam ettiriyor.Bir gelişme varmı die bakıoruz gereksiz mesaj var sürekli..Bu adamlarla aynı swde oynayacağız..

Geri