• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl - Nautilius (07.09.2012)

Lütfen konuşma tarınızı düzeltin * koyuyorsunuz diye o kelimenin anlamı değişmiyor.

Bırak ya bu modlardan hayır felan gelmez. Aralarında iyiler var ama bazıları bozuk. İlla bi yöneticinin felan kankası tanıdığı felan mı olmamız gerek ceza yemememiz için? Ben it yazmışım ceza yedim adam g*t yazıyor ceza yemiyor. Vayy be. Adam upload etti tamam eyw ama upload etti diye tepemize mi çıkacak? Bu mu sizin adaletiniz? Bu yorumumuda kaldırmazsanız sevinirim..

Beyler saçma saçma yorumlar atmayın g*tümüz yazınca '' götümüz '' ifadesini açık açık belirtiyorsunuz saten boşuna '' * '' koymayın ceza alınca ben aslında onu başka için yazmışdımda demeyin ben bunu açık açık belirtiğim için şimdi ceza alabilirim ama birazcık düşenerek yazın ya çocukmusunuz.

Bırak ya bu modlardan hayır felan gelmez. Aralarında iyiler var ama bazıları bozuk. İlla bi yöneticinin felan kankası tanıdığı felan mı olmamız gerek ceza yemememiz için? Ben it yazmışım ceza yedim adam g*t yazıyor ceza yemiyor. Vayy be. Adam upload etti tamam eyw ama upload etti diye tepemize mi çıkacak? Bu mu sizin adaletiniz? Bu yorumumuda kaldırmazsanız sevinirim..

Öyle bir şey yok Kağan kardeşim. Eğer -ki biri saçma bir yorum yapıp, karşılığında ceza veyahut uyarı almıyor ise bu tüm üyelere o şekilde davranma hakkı doğurur kanımca. Yapılan haksızlık var ise güzel bir dil ile üst yöneticilere iletebilirsiniz şikayetlerinizi. Burada sen haklısın o haklı demek yanlış ama sana +1 ;)

----------

P*** k******* b***** s**** d***** e*****.

b******** s********** t******* a******* k********* abarttın kardeş ?

Geri