• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl - Nautilius (07.09.2012)

Konuyu kilitletmeyin sonra nerde DeSwa nerde eski yönetim diyorsunuz lütfen diyorum.

Dur az ya. İndirdim klasörü çıkartamıyorum ne yapcam. Yardım plss :D

Gençler server ne zaman açılacak indirme bitti mal gibi bekliyorum tabiri caizse :D Bu arada üyelik alamıyorum bi an önce aktifleştirilse ve oyun açılsa güzel olur bence zaten indiren indirdi. Diğerleri daha 2-3 saat beklicek onlar yüzünden bekletiliyorsak hoş değil :S

winrarla cıkarmaya calışma adam sana 7z yle dene dedi 7z indir kur öyle dene

Görende 1mbit net sanacak. Benim 1mbit kotalı ve hiç şikayet etmiyorum. Daha 3 saat civarı var. Hemen indiriyorsunuz ve sürekli şikayet içindesiniz. Adamlarda biliyor oyunu hemen açıp oynamanızı ama olmayınca olmuyor.
AKK diye bir şey var haberin yok mu? Yoksa eğer fazla konuşma. Bende biliyorum sesimi çıkartmadan tekrar indirmeyi ama TTNet saolsun saçma uygulamalar peşinde. Milleti nasıl sömürürüz acaba diye düşünüyorlar anca..

Uyelık alımı acılmalı serverda kesın bır saatte acarlar zaten bırde beta degıl dımı normal dırek baslıyoruz?

Bravo gerçekten yine güzel bir server olucak gibi ancak inşallah gene ddos gibi bir bela gelmez başımıza.Server birkaç gün betamı kalıcak şimdi indirince girebilecekmiyiz hemen?

penia harbi ağlıyon hea kayserin dediği gibi ben ondan daha vahim bir durumdayım günlük net kullanıcıs akk 500mb dosya 1.5gb düşün gerisini...

Allah Allah. Karışmış ya yanlış dosyayı çıkartmaya çalışıyormuşum. İptal ettiğimi k.bakmayın tatsızlık için :D

----------

penia harbi ağlıyon hea kayserin dediği gibi ben ondan daha vahim bir durumdayım günlük net kullanıcıs akk 500mb dosya 1.5gb düşün gerisini...
Bendede öyleydi net sınırsızda 1mbitti. Aradım fırçaladım 1-2saat sonra 8mbite çıkarttılar. Kopma oluna 6mbitte sabitlediler :D

Geri