• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl - Nautilius (07.09.2012)

Feedp ? imzadan belli 'biri gelir öburu gider hadi görusuruz maxigame ' illa söveyim mi cuma saati sana
Kardesim sen hastamisin ruh hastasimisin?. Upload ediyorum suan dosyalar bende problemin varmi?. yiyorsa söv. kendimi tutayim diyorum ama her konuda maydanoz oluyorsun.

Kardesim sen hastamisin ruh hastasimisin?. Upload ediyorum suan dosyalar bende problemin varmi?. yiyorsa söv. kendimi tutayim diyorum ama her konuda maydanoz oluyorsun.

Kim verdide sana upload ediyorsun takımdamısın yetkilimisin kimsinde artist artist her konuya upload ediyorum diyorsun ?

Kim verdide sana upload ediyorsun takımdamısın yetkilimisin kimsinde artist artist her konuya upload ediyorum diyorsun ?
Yetkiliydim?. bizzat bana bu görevi verdiler dediler upload et. 93% upload ettigimde görecegiz. artist sensin herkeze laf sokma cabasindasin. kapat artik bu konuyu.

Ben sadece soruma cevap istiyorum yetkili birisi tamamda neden takımda değil yetkiliydi attılar demekki sitede global mod veya yönetici varken gidipde neden öyle birine upload et desinler

Eski hesaplarımız silindi mi? Sadece hesaplar yalnız karakterler silindi zaten onu biliyorum.

Ryhoie görevli ve upload yapıyor , kim ne demişse biraz dikkat etsin.

Geri