• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl - Nautilius (07.09.2012)

İndirme Link'leri eklenmiştir , Diğer siteler neden yok? demeyin upload ediyoruz :)
İndirmeden önce de "teşekkür et" butonuna yumulun..

İndirme Link'leri eklenmiştir , Diğer siteler neden yok? demeyin upload ediyoruz :)
İndirmeden önce de "teşekkür et" butonuna yumulun..
Teşekkür alma çabaları vol 357962405.

----------

40dk kaldı diyor. Oyun 2-3gün beta kalsın. Pazartesi açılsın bence official hem daha bi güzel olur :D

bqj6q.png

Böyle idare edicem..

İnene kadar afk :D

wetransfer bende hızlı falan degil 2saat kaldi diyor normalde 700 le çekiyorum dosyaları

indirmiyom thyke adamım sen o 40dk diyince üstüne 15dk yorum gelince vazgeçtim oyundan:D 4saat diyor ya 4 saat arkadaş şakamı bu nalet olsun 1mb nete

Ben şuan 700le indiriyorum bayfilesten ve 35dakika kaldı diyor :D

Geri